Nenecháš si píchnout vakcínu proti covidu, nedostaneš stravenky! Jak se Amerika chystá očkovat své chudé

(Natural News)  Joe Biden při čekání na velmi pravděpodobné převzetí moci nezahálí. Do čela své operační skupiny pro problémy související s Covidem-19 jmenoval ženu, která neváhala přijít s neotřelými nápady, jak „zatraktivnit“ obyvatelstvu vakcínu proti novému onemocnění.

Tou osobou je původem Brazilka Luciana Borio, viceprezidentka společnosti In-Q-Tel group (kterou financuje CIA) a spoluautorka odborného článku pro Centrum zdravotní bezpečnosti při Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. Tématem textu je „role veřejnosti“ v agendě očkování proti Covidu-19.

Aby se prý „menšiny“ a „lidé na okraji společnosti“ cítili „bezpečně“, co se týče očkování, navrhuje Borio vytvoření „balíčků“, v nichž budou krom očkování zahrnuty i jiné služby, v první řadě potravinové poukázky, podpora bydlení a bezplatná lékařská péče. Aby se tedy chudí lidé k těmto službám dostali, musí si nechat píchnout vakcínu proti Covidu-19. V dokumentu je to vylíčeno elegantněji:

„Spojení služeb, jež jsou už nyní poskytovány obzvlášť zranitelným částem populace v kontextu COVIDu (tzn. seniorům, osobám s nízkým příjmem, Afroameričanům a jiným komunitám), do jediného balíčku, by mohlo být způsobem, jak vybudovat důvěru a zefektivnit očkování.“

Součástí vymývání mozků černým a jiným minoritám by mohlo podle dokumentu být využití celebrit. Pokud si nebezpečnou, experimentální vakcínu nechají dát hollywoodští herci a hudební hvězdy, budou lidé důvěřivější:

„Bude vhodné zapojit širokou síť důvěryhodných mluvčích, kteří budou cílové skupině přinášet jednotné poselství o očkování proti COVIDu-19… K motivaci lidí, aby podnikali ochranné kroky, jako je například očkování, je potřeba, aby opakovaně slyšeli výraznou, konkrétní zprávu, kterou jim budou zprostředkovávat četní důvěryhodní poslové prostřednictvím rozličných mediálních kanálů.“

Očkování v prodejnách potravin, v lékárnách, školách, v práci, v kostele, doma… VŠUDE!

Dokument nejenže doporučuje, aby stát odmítačům očkování proti koronaviru nedával stravenky a nepřispíval na nájemné, ale navíc navrhuje, aby ode dveří ke dveřím chodila jakási očkovací služba. Jako vhodná místa pro vnucování vakcíny jsou zmíněny lékárny, školy a „místní korporace“. Autoři textu doporučují, aby lékárníci „mohli ihned na požádání aplikovat vakcínu“.

Dále se má očkovat i na „netradičních místech“, čímž jsou míněny například kostely a kluby seniorů.

Chystejte se na orwellovskou zdravotní policii, které neunikne nikdo

Pokud Biden volby definitivně vyhraje, a bohužel to tak prozatím vypadá, jeho „operační skupina“ se stane realitou a z Ameriky se stane země, v níž bude mít volnou ruku zdravotní policie, která bude nutit vakcínu proti Covidu-19 úplně všem. Nebudete si ani moci nakoupit, aniž by vás otravoval nějaký vakcinační cvok.

Nezávislý žurnalismus, jenž zpochybňuje bezpečnost a účinnost (nejen) této vakcíny, bude nejen potlačován jako dnes, ale zcela zakázán a CDC za peníze daňových poplatníků spustí monstrózní očkovací kampaň, v níž se budou hollywoodské hvězdy předhánět, kdo si to už nechal dát. Z druhé strany bude vláda vyvíjet tlak prostřednictvím hrozby, že ekonomicky zranitelným lidem odejme veškerou pomoc.

Vítejte v covidové verzi 1984.

Zdroj 1

Zdroj 2

Napsat komentář