Není to jen v Nizozemí – zemědělci jsou terčem útoku zastánců Nového světového řádu všude

(Natural News) Vlády a korporace, ovládané ze strany deep state, eskalují své útoky na farmáře ve snaze ještě více narušit globální produkci potravin.

Nejviditelnější je tato situace v Nizozemsku, kde vláda pod rouškou „ochrany klimatu“ vyloženě vytáhla do boje se zemědělci a rybáři. Nizozemské zemědělské hnutí odporu sice nebývá hlavním tématem večerních zpráv, ale rozhodně by si to zasloužilo.

Vláda se s farmáři, kteří svými chovy „zamořují“ planetu „zlým“ dusíkem (ještě nebezpečnější než uhlík, hlavní stavební kámen života!), nemaže a vyhrožuje jim konfiskací půdy, pokud nebudou poslouchat.

„Vládní plány na vyvlastnění jsou jasným vyhlášením války agrárnímu sektoru,“ komentuje současné dění poslanec nizozemského parlamentu Gideon Van Miejeren.

„Farmářům je pod falešnými záminkami kradena půda, dochází k demolici statků, starých stovky let, rodiny zemědělců jsou ničeny. Je hrozné pozorovat, jak byli farmáři dotlačeni k takovému zoufalství, že pociťují nutkání tvrdě vystoupit proti vládě, aby bylo jejich volání vyslyšeno.“

Nizozemská policie ve snaze zabránit dalším protestům ukazuje ochotu bít občany a dokonce střílet ostrými.

Ve Frísku na severu země několik policistů střílelo na traktor, který vybočil z řady. Podle policie se sice údajně jednalo jen o varovné výstřely, ale později byla výpověď pozměněna s tím, že hrozila kolize traktoru s policejními vozidly a příslušníky policie.

„Válka s farmáři se již překlopila do stadia násilností,“ říká Alex Newman z New American. „Oni na ně posílají policisty, aby je mlátili.“

Na zemědělce útočí vlády po celé Evropě

Nizozemští farmáři nejsou sami. Vlády, kontrolované strukturami deep state, ztěžují život mnoha producentům potravin po celé Evropě. Protesty probíhaly i v Polsku a Itálii.

V Německu farmáři ze solidarity se svými kolegy ze sousedního státu pochodovali na německo-nizozemských hranicích.

Také italští farmáři začali protestovat proti klimatické politice své levicové vlády, která nevyhnutelně vyžene ceny potravin do ještě větší výšky.

„My nejsme otroci, jsme farmáři!“ volal jeden protestující ze svého traktoru a naléhal na lidi, aby se zmobilizovali a organizovali další protesty. „Všichni byste měli jít s námi. Protože za těchto podmínek přestaneme být schopni zajistit, abyste měli na stole jídlo. Tohle už nevydržíme.“

Ani ve Španělsku politická situace nepřeje farmářům, kteří svolali protesty proti své levicové vládě kvůli rostoucí inflaci, jež se neblaze odráží na cenách potravin. Připomněli březnové sliby socialistického premiéra Pedra Sancheze – po slibech, že se už tehdy neudržitelná situace začne řešit, nenásledovaly žádné skutky.

Útoky na farmáře se neomezují jen na Evropu. Odchovanec Světového ekonomického fóra, kanadský premiér Justin Trudeau, odhalil vládní plán redukovat do roku 2030 emise dusíku z hnojiv o 30 % oproti současnému stavu. Zájmové organizace zemědělců tento krok jednohlasně odsoudily a varovaly, že toto omezení zdecimuje kanadské zemědělství.

„Hnojiva hrají nezastupitelnou roli v úspěšnosti agrárního sektoru a přispěla k rekordním sklizním v uplynulé dekádě. Pomohla ke zvýšení výnosů, prodejů obilovin a exportu,“ uvádí organizace Agriculture and Agri-Food Canada.

Průmyslová asociace Fertilizer Canada navíc pochybuje o tom, že by omezení dusíku a dalších zemědělských emisí opravdu snížilo množství skleníkových plynů a mělo příznivý vliv na klima Země.

Zdroj

Napsat komentář