PCR testy? Sama za sebe nikdy! Proč nikdy?

Miroslava K.

Vždyť člověk jen zakloní hlavu, do nosu mu strčí špachtličku, která je celkem poddajná, párkrát zatočí a je to. Tohle napíše nebo řekne většina lidí, kteří na testu byli. No dobrá, ono tady vůbec nejde o zákrok samotný. A pokud budu mluvit sama zase, a v tomto případě ano, tak v životě už jsem podstoupila podstatně invazivnější zákroky a žiju. Tak proč se PCR testu tak bráním a bránit budu? Pominu vynucení a narušení osobní svobodné volby.

Takže: 1. Sběr DNA a nikdo mi nevymluví, že tomu tak není a že se to nedá zneužít všemi možnými způsoby. Celoplanetární sběr DNA je snem každé laboratoře vyvíjející biologické zbraně

2. Způsob stěru a materiál, ze kterého je výtěrovka vyrobena – Požadovány jsou výtěrovky na plastové tyčince zakončené jemným kartáčkem ze syntetického materiálu jako např. nylon, dacron, polyester či rayon. Nelze využít vatu ani výtěrovou soupravu na špejli. Dřevo i vata jsou známými inhibitory reakce PCR (ref. 7).A tady už to začíná být zajímavější, protože ještě v roce 2003 bylo na diagnostiku SARS doporučováno následující: – sputum- tracheální aspirát, bronchoalveolární laváž – hemokultura – moč – 20 ml moči- nasofaryngeální výplach, případně aspirát- faryngeální výtěr a výtěr z nosu – provádí se sterilním vatovým tamponem na špejli (nikoliv detoxikovaným s carbosorbem)- ostatní klinicky relevantní vzorky (např. mozkomíšní mok, primárně sterilní tělesné tekutiny jako např. pleurální nebo perikardiální výpotek. Pro diagnostiku nového coronaviru byl vyvinut rychlý RT-PCR test (Bernhard Nocht Institute for Tropical Medicine v Hamburku). V SZÚ bude tato metodika zavedena v průběhu května 2003. Izolaci viru na buněčných kulturách (Vero E6) s elektronmikroskopickým průkazem je možné provádět již nyní.Ano, již tehdy se začaly vyvíjet PCR testy na diagnostiku SARS, ale pokud by se opravdu chtěl prokázat Cov SARS – PCR je jen berlička, což se i ukazuje. A jdeme dál, protože pokrok nezastavíš a tak se samozřejmě používají a vyvíjí i materiály, ze kterých se výtěrovky vyrábí a zároveň se vyvíjí i technologie „léčivých látek“. V současné době je to již výše zmíněný syntetický materiál u výtěrovek. A jak víme, stále více a více jsou oblíbené, a to nejen ve zdravotnictví, nanotechnologie. Např. takový Receptol – Receptol® se skládá z buněčných komunikátorů Nano informačních peptidů (Radha108) a prolin-bohatých polypeptidů (PRP) z mleziva, prvního mateřského mléka po narození dítěte nebo telete. Četné studie prokázaly, že sprej Receptol® dodá nanopeptid překračující hematoencefalickou bariéru a bude mít vysokou účinnost při léčbě mnoha imunitních onemocnění včetně všech virových infekcí. 15 -20 Jako přírodní produkt, Rádhá-108 Nanopeptides nemá žádné vedlejší účinky, které mohou být vzaty bezpečně všech věkových kategorií, a nejsou druhově specifické.A pak tady máme různé adjuvans, které jsou zejména doménou vakcín – (ve většině případů, soli hliníku), jsou již označeny jako možné odpovědné za neurologické příznaky [8–10] a v některých případech testy in vivo a epidemiologické studie prokázaly možnou korelaci s neurologickými chorobami. A pak máme ještě organické entity – organické adjuvanty (např skvalen, glutamát, proteiny atd.) A dále viry, bakterie, DNA bakterií, endotoxiny a odpad bakterií. S tímto vším se pracuje v rámci vakcín. Ale kde je řečeno, že toto nemůže být použito i jinde. A dostáváme se k nanobotům.

Výzkumný dokument z roku 2008 s názvem Nanorobotová hardwarová architektura pro lékařskou obranu podrobně analyzuje, jak lze nanotechnologická zařízení, jako jsou nanoroboti, použít k různým účelům, jako je „lékařská obrana“ a „kontrola epidemie“. Uvádí, že poskytuje podrobnosti na „integrované platformě a hardwarové architektuře pro aplikaci nanorobotů při kontrole epidemie, která by měla umožňovat prognózu biologického rizika v reálném čase in vivo.“ Cílem je umístit nanotechnologie do našich těl, které v reálném čase komunikují s inteligentní sítí (poháněnou 5G), aby poskytovaly důvěrné informace úřadům o nás. A jeden konkrétní poznatek lékaře, který se zaměřil na prozkoumání výtěrky PCR testů – viz. z příspěvku Oty Veselého – „Tady je zpráva německého lékaře, který si dal tu práci a 800x zvětšil konec tyčinky PCR testu a našel na ní mikroskopické kovové součástky – protitrny. Při faryngeálním výtěru nosu a otáčení tyčinkou v nose, by tak mohlo dojít k ulpívání kovových háčků na sliznici. Tento lékař vše konzultoval s dalšími odborníky a přišel k závěru, že by se mohlo jednat o zesilovače signálu 5G a kovové částečky by mohly plnit funkci kovových nanotechnologií nebo nanobotů.

To by znamenalo, že by lidstvo prostřednictvím těchto technologií mohlo být při plném zapnutí vysílače generace 5G na 60 GHz (dosud jedou jen na 2 až 4 GHz) podprahově ovládáno, sledováno, případně by mohly být výrazně zesíleny projevy „nemoci covid-19“, protože právě mnoho zasvěcených odborníků spojuje příznaky nákazy covidu-19: nedostatek kyslíku, ztuhnutí krve a případné embolie, se zářením 5G.“A to jsem stále u příkladů na fyzické úrovni a už tady říkám jasné Ne. O té energetické, vibrační, okultní zase někdy příště. A protože lidé rádi zdroje uvedu je v komentáři.

https://www..youtube.com/watch?v=fvzUtK3di0c
  1. https://docplayer.cz/15798196-Sars-severe-acute-respiratory-syndrome-tezky-akutni-respiracni-syndrom.html
  2. https://cs.wikipedia.org/wiki/DNA_čip
  3. https://medcraveonline.com/IJMBOA/meta-analysis-of-interventionalprospective-phase-iii-1year-duration-accelerated-studies-to-determine-the-efficacy-amp-safety-of-receptolreg-liquid-spray-used-as-a-stand–alone-mono-therapy-in-hivaids-patients-with-multiple-symptoms.html
  4. https://medcraveonline.com/IJVV/new-quality-control-investigations-on-vaccines-micro–and-nanocontamination.html
  5. https://cs.wikipedia.org/wiki/Polymer%C3%A1zov%C3%A1_%C5%99et%C4%9Bzov%C3%A1_reakce
  6. https://thefreedomarticles.com/operation-coronavirus-hand-in-hand-with-nanotech-agenda/
  7. https://www.splm.cz/article/komentare-k-mikrobiologicke-diagnostice-onemocneni-covid-19
  8. https://newtube.app/user/TrueTube/2ocfxrR
  9. https://thefreedomarticles.com/western-medicine-rockefeller-medicine/

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář