Proč David Icke netruchlí nad smrtí Alžběty II.

(mírně zkrácený přepis videokomentáře Davida Icka ze stránek davidicke.com)

Několik hodin po zveřejnění mého předchozího videokomentáře k aktuálním událostem bylo oficiálně oznámeno, že královna zemřela ve věku 96 let. My se nyní oficiálně nacházíme v desetidenním období truchlení. Národ truchlí za královnu.

Inu, každý, kdo za těch posledních cirka třicet let četl mé knihy, chápe, proč já netruchlím a proč se nemíním zúčastnit tohoto z mého pohledu groteskního velebení královny Alžběty II. a její královské rodiny.

Veřejný obraz královny a královské rodiny se neuvěřitelně liší od pravdy. Desítky let jsem strávil zkoumáním reálných skutečností o těch lidech, a kdyby se vědělo, kdo tyto osoby jsou, žádné truchlení by rozhodně nebylo.

Potkal jsem příliš mnoho traumatizovaných a často i zlomených lidí, a to nejen v Británii, ale po celém světě, kteří vyprávěli o královně a jiných členech královské rodiny ten samý příběh; příběh s těmi samými základními prvky. Příběh o satanistických rituálech, jichž se nedobrovolně účastnili i tito lidé, tyto oběti.

Je tedy pochopitelné, že nebudu na královnu vzpomínat se slzou v oku; že se nebudu účastnit tohoto nejnovějšího bláznění.

Vždyť se lidem říkalo, ať se děsí jakéhosi smrtícího viru. „Ano pane! Jistě pane! Díky pane! Provedu, pane!“  Bylo jim řečeno, ať jdou na lžiočkování, které připravilo o život mnohé a mnoho dalších o zdraví. „Ano pane! Jistě pane! Díky pane! Provedu, pane!“ Bylo jim řečeno, ať věří v klimatickou změnu. „Ano pane!“ V uměle vytvořený konflikt na Ukrajině. „Ano pane!“

A teď, nově, nám říkají, abychom uctívali královnu jako nějakou… bohyni.

Ve svých knihách jsem za ta léta citoval zdokumentované, hrozné příběhy, v nichž hrála roli královna a britská královská rodina obecně.

Takže ne, já nebudu chodit v černé. Ani postávat před masivním královským palácem a truchlit za někoho. Nebudu pět ódy na rodinu, která spáchala hrozné věci! A nebudu slibovat věrnost královninu následníkovi. Tomu, jak si teď říká, Karlu III., Karlíkovi, chlapovi, co absolutně netuší, jak tady v království žijí všichni ostatní – soudě podle privilegovaného životního stylu, který mu platí přesně ti lidé, které královská rodina utlačuje.

Z Jejího veličenstva se teď stává Jeho veličenstvo a hra pokračuje.

O satanském pozadí britské královské rodiny jsem popsal mnoho stránek, ale lidé ani nemuseli číst mé knihy, aby jim to došlo. Za vše hovoří případ takzvaného moderátora a baviče Jimmyho Savila, arcipedofila, který v neskutečném měřítku obstarával děti pro bohaté a mocné. Celou dobu mu přitom establishment kryl záda.

Savile popisoval, jak byl uveden do nejvyšších kruhů včetně královny, prince Philippa a Charlese, a to lordem Mountbattenem, což je známý pedofil. Představte si tu situaci: jakýsi diskžokej je uveden do královských kruhů známým pedofilem. Diskžokej jménem Jimmy Savile, který obstarával děti bohatým a mocným, nejen politikům.

Přitom MI5 ví naprosto všechno o každém, kdo se byť i jen přiblíží ke královské rodině. Věděli o Jimmym Savilovi, o tom, co to bylo za člověka! Ale královna a královská rodina to nevěděla?

Proč poté, co Savilova aféra explodovala, neproběhlo žádné vyšetřování jeho vztahů s královskou rodinou a královnou? Tutlání těchto vztahů je stejně očividné jako šokující.

Proto nebudu nosit černou. A nebudu truchlit.

Ke konci devadesátých let jsem potkal jednoho blízkého přítele princezny Diany. Dlouho, dlouho jsme si povídali o vztahu královské rodiny a Charlese k Dianě. Způsob, jímž k ní přistupovali (mnoho z toho se na veřejnost nedostalo), byl, opět použiju to slovo – groteskní. Líčil, jak Diana nesnášela Savila a říkala, že je oplzlý. Přesto Charles tohoto rekordního pedofila využíval jako prostředníka při svých manželských trablech s Dianou.

Opravdu ještě někdo dnes věří, že Dianina smrt v tom pařížském tunelu byla náhodná? Pak by pro něj bylo dokonale vhodné doživotně se přihlásit k Anonymním naivům.

Chápu, že množství lidí v Británii i v zemích Commonwealthu chovalo ke královně jistou náklonnost, protože tu byla tak dlouho a byla… inu, královna. Královnou se stala v roce, kdy jsem se narodil. Vzpomínám si, že nám se spolužáky, když jsem byl ještě malé dítě, rozdali vlaječky a my jsme jimi někde mávali u cesty, kudy projížděla královna v autě. To bylo naposled, co jsem mával vlajkou kvůli někomu z královské rodiny.

Vždycky mi přišlo jako nesmysl, aby jediná rodina měla dědičné právo vést nějaký stát. Přišlo mi šílené, aby byla hlava státu určena tím, kdo měl s kým sex a v jakém pořadí!

Anglikánská církev káže, že nemáme uctívat falešné modly – a jedna falešná modla je její hlavou!

Zvyk často bývá nepřítelem jasného vnímání. Na něco si tak zvyknete tak, že vás ani nenapadne to zpochybňovat. Já to zpochybňoval vždycky.

Čím víc jsem se tím zabýval, tím méně jsem to chápal. Nešlo mi na rozum, že tahle instituce pořád existuje. Karlíkovi, blbečkovi s opožděním vývoje, se nyní dostává takové vážnosti a posvátné úcty!

Tady jsou některé královské protokoly, které by lidé podle očekávání měli dodržovat:

„Královnu oslovujeme Vaše veličenstvo, poté Madam. Královny se nedotýkejte. Nenabízejte jí k potřesení ruku, pokud vám ji nepodá sama. Královninu ruku netiskněte ani s ní nepumpujte. Podání ruky ukončí královna sama. Při podávání ruky královně nemějte rukavice. Ostatně v přítomnosti členů královské rodiny nenoste rukavice nikdy. Královně se klaní nebo před ní dělají pukrle pouze Britové. Od Američanů se to nepožaduje. Při vstupu královny do místnosti vždy povstaňte. Nikdy se k ní neotáčejte zády ani před ní nepřecházejte.“

Tohle všechno se teď vztahuje na retarda Karlíka.

„Při setkání s jakýmkoli členem královské rodiny se jej nikdy nedotýkejte a nenarušujte mu osobní prostor, nejste-li k tomu vyzváni. Objetí, polibek na tvář a jiné formy fyzického kontaktu jsou rozhodně přes čáru. Důležitou roli hraje i oblečení. Je lepší nemít holé paže. Pro speciální denní události je vhodnou volbou klobouk. Členům královské rodiny neříkejte přezdívkami.“ Třeba Karlíku.

„Hosté začínají a přestávají jíst ve chvíli, kdy tak učiní královna (…) Členy královské rodiny vždy označujte jejich tituly, například ‚Jak se daří jeho královskému veličenstvu?‘, a ne ‚Jak se má váš otec?‘“

A pak se podíváte, jaké nehorázné prachy těmhle lidem sypeme – v takových náročných časech, jaké teď jsou. Na ten neuvěřitelně, extrémně privilegovaný způsob jejich života.

„Personál prince Charlese zahrnuje 101 osob včetně komorníků, 4 osobních kuchařů a 3 garderobiérů.“ Ten člověk se ani neumí sám obléct! „V letech 2021-2022 obdržel Charles od Cornwallského vévodství přes 23 milionů liber, z nichž financuje své osobní podniky a oficiální činnost svého syna prince Williama a své snachy Kate Middletonové. Dále obdržel 999 000 liber z královského grantu, což jsou peněžní prostředky, které vláda poskytuje královně Alžbětě II. na úhradu nákladů spojených s jejími úředními povinnostmi. Z těchto peněz si Charles hradí cestování na oficiální akce a provoz své londýnské rezidence Clarence House včetně vedení domácnosti.“

Tohle jsou lidi, které populace adoruje – a platí. Královské instituce jsou dokonalý symbol toho, jak malá skupina osob VŽDY ovládala zbytek lidí. Máme tady populaci, která byla vlečena covidem, lživakcinací, klimatickou agendou, ukrajinským konfliktem, a to globálním kultem, jehož součástí vždy byla tato královská rodina; je to populace, která horko těžko poplatí rostoucí účty za energie a potraviny, a přesto se nyní očekává, že bude zbožně vzhlížet k lidem, kteří se podíleli na úpadku jejího blahobytu.

Karel III. (neboli blbeček Karlík) je velký příznivec Světového ekonomického fóra a jeho Velkého resetu. Je to velký obhájce transformace lidské společnosti (jejíž důsledky vidíme už teď na cenách energií) pod záminkou klimatické změny způsobené člověkem. Do Davosu létá soukromým letadlem a pak se nechává fotit v elektromobilu, aby ukázal, jak je ekologický.

Teď tu tedy máme krále, který je absolutně zajedno se Světovým ekonomickým fórem a jeho satanskou agendou pro svět. Nyní se královská rodina globálnímu kultu ještě hodí, ale časem už ve světě s globálním řízením a absencí byť i jen zdání národní suverenity nebude potřeba a zmizí. Otázkou je jen kdy.

A ona by zmizet měla. Ne kvůli zájmům Světového ekonomického fóra, ale proto, že je SYMBOLEM toho, jak po tisíce let nemnozí ovládali mnohé.

Zdroj

Pozn. jmm: v českém jazyce dosud vyšli 3 knihy Davida Icka, v mém vydavatelství, v nejbližších týdne připravuje se čtvrtá, vydaná jiným vydavatelstvím, a to The trigger (Spoušť)

Jen nekonečná láska je skutečná (nedostupné), Život v přeludu a Odpověď – obě knihy a v nejbližších týdnech i třetí bude k dispozici v knihkupectví Hledající

Napsat komentář