Cenzura jede, Davida Icka odmítli vpustit do Austrálie

ze StillnessInTheStorm.com

Badatel a spisovatel David Icke je posledním terčem propagandy Deep State: Austrálie mu zabránila ve vstupu na své území, kde měl mít turné. Záminkou je tvrzení, že Icke je antisemita a popírač holocaustu. Kdo sleduje jeho práci, ten ví, že se jedná o falešné obvinění, které se teď hodí k útokům na nevinného.

Icke sám upozorňuje, že existenci holocaustu nepopíral, ale zpochybnil jisté části oficiální verze příběhu. Konkrétně upozornil na širší konspiraci, která stála za hrůznými zločiny německých nacistů.

Takové vyjádření pochybností o oficiálních tvrzeních, ať už se týkají jakékoli události, Deep State už dlouho využívá jako záminku k cenzuře a očerňování. Bolševici využívali na počátku dvacátého století antisemitismu k umlčování nesouhlasných názorů. Dobrý zdroj informací na toto téma je kniha Fire in the Minds of Men (Oheň v myslích mužů).

Icke tato obvinění popírá. O problému s australskými úřady hovoří v tomto videu.

https://www.youtube.com/watch?v=j0rrywXNu8s

Tato událost ještě více zdůrazňuje důležitost nezávislého ověřování zpráv a využívání schopnosti rozlišovat pravdu a lež.

Při šíření lživých zpráv využívají média principu kvantity. Je ověřeno, že když vám sedm různých lidí řekne ten samý údajný fakt, začnete mu věřit, ačkoli nebudete mít důkazy. Nezapomínejte na tento efekt, až uslyšíte hypnotickou rétoriku mainstreamových médií, která pořád dokola v různých formách opakují totéž, aniž by předložila důkazy.

Druhou preferovanou metodou je cenzura. Sociální média a velké IT společnosti ve velkém zavádějí cenzuru a snaží se umlčet nezávislé hlasy. Teď to vypadá, že i některé údajně demokratické země zakazují zaznít určitým hlasům. Čeho se tak bojí?

Dnes australská vláda zakázala konspiračnímu badateli Davidu Ickovi, aby vstoupil na území Austrálie a zrealizoval tam turné po několika městech. Ačkoli Icke přednášel v Austrálii už několikrát, nyní, v době rostoucí cenzury, dostal zákaz. Vláda uvedla jako další důvody jeho skeptický náhled na očkování, globální oteplování a politiku státu Izrael.

„Dnes ráno jsem byl šokován a zhrozen, když jsem dostal informaci, že mé vízum zrušil pouhé hodiny před odletem do Austrálie ministr pro imigraci David Coleman,“ uvedl Icke ve svém tiskovém prohlášení, které zde uvádíme v plném znění:

„Stal jsem se obětí očerňující kampaně realizované politiky, kteří naslouchají skupinám se zvláštními zájmy. Cílem této kampaně je zdiskreditovat má přesvědčení, mé názory a můj charakter šířením lží.
Rád bych jasně uvedl na pravou míru následující:

  • Nejsem antisemita
  • Nejsem popírač holocaustu
  • Nechci, aby se popírání holocaustu vyučovalo ve školách.

Navzdory absenci důkazů tyto úskoky fungují. Vízum, které mi původně schválili už v září a které bylo ověřeno na nejvyšších úrovních australské vlády, bylo nyní v poslední hodině zrušeno.

Důvodem je nejen tlak ze strany těchto skupin, ale i dopad článku v The Australian today, v němž se objevila pomlouvačná tvrzení. Vůbec jsem nedostal možnost reagovat navzdory tomu, že jsem žádal o šanci promluvit, ještě než článek vyšel.

Ministr Coleman uvedl jako další důvody pro anulaci víza mé názory na očkování a globální oteplování.

Tato bezmyšlenkovitá reakce, která měla uspokojit osoby stojící za touto nactiutrhačnou kampaní, zanechala na Australanech zlověstné stigma. Toto potlačení svobody projevu a myšlení se netýká jen mě. Vytváří nebezpečný precedens pro jednání s občany, kteří mají odlišné názory a přejí si je svobodně vyjadřovat.

Znamená to, že počínaje tímto okamžikem australská vláda souhlasí se zákazem vstupu pro média, politiky, občany a veřejné osobnosti z důvodu jejich názorů?

Takto vzniká neskrývaně orwellovský, totalitní stát, jehož vláda se domnívá, že má právo diktovat, co má národ slyšet a co ne. Nikoho nenutím, aby poslouchal mé názory, a nikoho nenutím ani k tomu, aby jim věřil. Jednoduše přednáším své pohledy na věc, podepřené pečlivými rešeršemi, a poskytuji australské veřejnosti otevřené fórum, v němž mohou uvažovat o jiných perspektivách.

Naléhavě žádám ministra Colemana, aby své rozhodnutí znovu zvážil a založil svůj soud na faktech. Od roku 1997 jsem byl v Austrálii za účelem přednášení desetkrát a nikdy nedošlo k žádnému problému ani incidentu. Cílem mého turné bylo diskutovat o mých nejnovějších výzkumech. Ani jsem neplánoval zmiňovat se o židovské komunitě – stejně jako na posledním turné.

Má návštěva Austrálie není „rizikem pro zdraví, bezpečnost či řád australské společnosti nebo její části,“ jak vláda uvedla, když mi zrušila vízum. To je naprosto směšné – vždyť jsem tam proboha byl desetkrát a nikdy nebyl problém.

Vy, australská veřejnost, si zasloužíte rozhodovat o tom, co vidíte a slyšíte. Rozhodnutí zamítnout mi vstup do země veřejnosti jen potvrzuje, že mé názory jsou vskutku pravdivé: v Austrálii dochází k postupnému ničení svobody.

A jakmile bude jednou zničena, už se nevrátí.“

Zdroj

Pozn. red.:

David ve vysílání australské TV.

Davide! Neodpovidate na otazky! Nas zajima holocaust! Rozumite!? Holocaust! Jak to mate s historii? Jak to mate s holocaustem? Potrebujeme nutne vedet, co si myslite presne o tech letech pred 75 lety! Jen se priznejte! Musite si asi o nem neco myslet, a myslite si to spatne! Ze vy si o holocaustu nemyslite nic? To je ale zlocin! Nyni Vas popravu nevpustili do Australie, a zacnete honem myslet, to co myslime, ze si mate myslet, jinak Vas brzy v zajmu svobody uveznime a popravime! My ti ukazeme holocaust, chlapecku! Svoboda neni pro takove, jako jsi ty, ty Putinuv konspiracni magore!

Připravujeme rovnou dotisk bestselleru Davida Icka Život v přeludu (.. a jak se z něj probudit!) Driv nez bude zakazan plosne, poridte si ho do sve knihovny stezejnich del 21. stoleti!

Ano. Oni ho potřebujou dostat na holocaust, jako všechny ostatní. Jinak by se lidé začali ptát, kdy přesně skončila svoboda slova a co všechno nelze říkat. Jenže on o holocaustu neříká nic. Nic extra. Nic zajímavého. Nic,co by bylo v něčím v rozporu. Nic, za co by mu házeli bronzovou mříž. Jen pojmenovává, kdo tady spouští války. A je k tomu v Životě v přeludu několik set obrázků, mnozí z vás knihu mají doma. Také bankéřů, kněžích, prezidentů, průmyslníků a dalších „elit“.

https://www.youtube.com/watch?v=Sf02x2eF1dA

Povšimněte si role“pomocných redaktorů“, tzv. „advisorů“, poradců v pořadu, zejména těchto dvou (omlouvám se, vložilo se mi to tam takto naležato a už s tím nemohu hnout):

213CCBFF-478C-4021-804A-8E8509A4A787

0652720A-58B5-4273-9B3C-B22E4A4832F2

Napsat komentář