Co, jak, proč, kde? Proč jsme v ČR na špici s covidem a jak v prevenci? (sumář)

Pokud se ptáte proč zrovna ČR, proč se dostáváme na špici covid čísel, zde pár mých úvah a sumarizací z dalších, zpravidla cenzurovaných zdrojů, a mých dosavadních zkušeností a bádání:

Je zřejmé, že covid, tak, jak je masmediálně a politicky prezentován, je fake a konspirační teorie. Věci s korona příznaky se mají poněkud, nejspíš zcela jinak.

Odborníci zatím neví, co přesně je COVID. Kde a čím vznikl a co v těle přesně spouští/vypíná. My zatím víme, že jde o problém s transportem kyslíku do tkání a hlavně k orgánům. Jde o problém s dýcháním. Vázáním kyslíku, červenými krvinkami. Ty na sebe nejsou schopny kyslík dále vázat, a, navíc, ještě jich začne prudce ubývat. Pokud pacienty s již aktivní fází propuknutí a poškození napojí na ventilátory, u velké části z nich se stav nezlepšuje, ale zůstává dál špatný, nebo se dokonce spíš zhoršuje. Problém totiž není samotný kyslík, ale z nějakého důvodu schopnost těla ho absorbovat a navázat na červené krvinky.

Kdosi nebo cosi narušuje/mění/bojuje o/s vaší DNA. Je možné, že se vás snaží připojit na svoji síť.

Podle mého názoru tento stav způsobuje mix přírodního (kosmické + sluneční záření z korony Slunce) a nepřírodního (EMF, elektromagnetické vlny, wifi a mobilní + všechny další vysílače, mobilní telefony) záření. Případně konflikt mezi nimi. Těla však mohou reagovat i na vpravení nepřirozených konduktorů a dalších nanočástic do organismu, prostřednictvím třeba plošného „chemtrails očkování“. Tomu by nasvědčovaly probíhající záněty v organismu.

Z toho vyplývá, že tím, čím procházíme, si budou v nějaké formě muset projít všichni. Někteří opakovaně.

To, k čemu dochází, je nějaký fatální úbytek energie. Zda je za tím odstínění Slunce (globální oteplování), či něco jiného, nevíme. Ale lidé to vnímají všichni.

Dochází k prudkému přejangování organismu – okyselení, proti čemuž vystupuje jin. Mezi hlavní patří cukr a sůl. Organismus někdy skokově zvyšuje krevní cukr, což ohrožuje zejména lidi s rozhozeným inzulinovým hospodářstvím (zejména léčené cukrovkáře) + kardiaky, plus další lidi s hormonálními problémy (oslabená funkce štítné žlázy, ochrany před zářením). Ve hře je hlavně kvalita krve + schopnost paralyzovat vznikající drobné záněty v ní.

Proč zrovna ČR?
Ekologie a čistota životního prostřední není na výši.
Vysoká míra otravy léky a špatným jídlem.
Lidé jsou plni neuvolněných emocí, stresu, vzteku. Také obrovského strachu, na který mocní apelují.
Žijeme v radioaktivním kráteru, zřejmě dopadu kosmického meteoru před milióny let.
Babišova vláda poničila imunitu jarními opatřeními, zejména rouškami.

Další země budou následovat, ale zaměřme se na ty, kde epidemie neprobíhá. Hlavně Afrika. Jiný úhel Slunce? Jiný podíl melaninu? Nevybudovaná infrastruktura superrychlých mobilních sítí? Také v Asii a Číně už ji zpacifikovali. Nebojí se. Čím?!

Termíny pro vaše rešerše: krevní koagulace, oxid dusnatý, ředění krve, pH organismu, červené krvinky, vysokohorská nemoc, radiace, škodlivost pět gé sítí, hydrochloroquine, viry neexistují, isoprinosine a účinné složky, negativní ionty, škodlivost roušek a masek, CO2, zakyselení organismu, rakovina. Rockefellerova nadace, satanské rodiny, bílá medicína, lékaři za svobodu, škodlivost očkování, otrava organismu. Ozón, kyslík, UVA a UVB záření.

Prevence: zaměřte se na imunitu a na krev, její hustotu a boj proti zánětům. Vitamín C (lipozomální je lepší!) a D (máme nedostatek Slunce, došlo k jeho odstínění kvůli tzv. „globálnímu oteplování“). Magnesium je základní jinový doplněk. Imunitní brány hlídají „měsíční minerály“, zinek a selen. Zásaditá voda (používáme Royalku s pH 7,4 a opatrně také 8,5) zabrání vysychání organismu. Omega – 3 jdou proti zánětům v těle a zejména v krvi. Lecithin pracuje s tukovými shluky ve vaší krvi. Jód pomáhá boostovat štítnou žlázu a další žlázy s vnitřní sekrecí (hormony), chrání proti záření. Kysané zelí a další zelenina, šťáva z citrusů a také z červené řepy. Prudce jinuje organismus také chinin. Zásadní sůl pro život je draslík (potassium). Snižuje vysoký tlak a pečuje o srdce i buňky. Zvyšujte množství červených krvinek, kvercetin, rasveratrol, železo.

Vypínejte wi-fi a mobilní telefon, jakmile je to jen možné.

V užívání se řiďte či neřiďte doporučením svého lékaře, faráře a příslušných komisí EU a dalších čertů.

Spoustu článků k tématu najdete na webu veksvetla.cz nebo v mé fcb skupině Svatý Přístav (další přístup možný 21.12.20). Prosím překopírujte či sdílejte pro široké použití. Děkuji.

Jsem ocejchován mocnými a tedy již 20 let nejspíš šarlatán, blázen, fašista, komunista, anarchista, terorista a ruský troll. Proto myslete svojí hlavou a čtěte nezávislé zdroje a nenechte si je dál cenzurovat, neustupujte fašo-globální satanistické zvůli. Nevěřte těm, kteří vás podvádějí. Moc nad vámi nemají ve svých rukou oni, ale jedině vy, sami. Ukradli vám ji a dál vám k ní znemožňují přístup. Demokracie je podvod. Teď už to víte, vidíte, zažíváte, cítíte. Uchopte ji, dokud je čas…

Nepřestávejme bojovat za lidskou svobodu a důstojnost, jako naši otcové, dědové, a pradědové!


veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 850 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář