Prožijte klidné Vánoce 2023…

Milí čtenáři,

prožili jsme toho již spolu tolik. A stále prožíváme. I nadále jako jeden z mála, takřka jediný, píšu své kontroverzní názory pod svým jménem, často bičován veřejným míněním, médii i politiky. Napadá mne vlastně ještě Láďa Stwora a jeho Zvědavec. Jarda Chvátal se politice nevěnuje. A já šířím „konspirační teorie“, tedy lépe řečeno, vlastní svobodné úvahy a spojování dots, teček, jež se mnohé naplnily, či dokonce i bohužel předčily naše analýzy a očekávání, již 24 let. Ale nejen to. Hlavně, a zejména, s láskou pečuji o Vaše duchovní rozhledy, ale hlavně zdraví. Snažíme se rozkrýt důvod vašich starostí a strádání. Osvětlit vám cestu z toho marasmu ven. Snažím se odhadnout, co se bude dít příští rok, nebo taky za pět a za deset.

Nežijeme v snadných časech a to nejtěžší podle všeho poměrně brzy ještě přijde. A jistě jen ten, který nezná mne, ale není vůbec seznámen i s celkovou planetární, společenskou, a kosmickou situací, může říct, že jsem snad „příliš negativní“.

Je černý les zodpovědný za to že se ho někteří lidé bojí? Musíme se připravit na všechno, zejména pak na možnost přechodu do jiné dimenze, tedy něco, co je zde známo jako smrt. Musíme se modlit za sebe i své blízké. Musíme vědět, co je v životě nejdůležitější. Jistě že nemusíme, jak kdo chce. Ale bylo by to vysoce a náležitě vhodné.

Musíme dál vzorovat lžím, propagandě, klamání, nenávistí a vraždění. Musíme dál hájit Pravdu a pevně za ní i za sebou stát.

Potřebujeme se navzájem!

Energie před Vánocemi byly tradičně velmi těžké a ještě není konec. Očekáváme souběh úplňku a severní deklinace Měsíce, což může způsobit povánoční zemětřesení a tsunami. Jakkoli doufám, že to Jupiter přeci jen trošku zklidní.

Ať jsou Vánoce symbolicky tou největší Tmou, do které zasvítí Světlo a naděje. Vykoupení, či pro některé i spasení.

Aktuálně se nacházím v Řecku, takže tradiční Vyšehrad nepůjde, nicméně, určitě se pokusím připravit na prvního ledna navnímání energií a napsat novoroční poselství pro rok 2024.

Děkujeme Vám všem za přízeň, nejen zde, platícím čtenářům, i když těm přeci jen zejména, ale i ostatním všude, kde nás sledujete. Obzvlášť pak děkuji za modlitby a podporu, bez čehož by to asi ani už nešlo.

Do nového roku 24, šestkového plného zkoušek hmoty, vám všem přeji hodně zdraví a odvahy, také blízkost těch, kteří vás mohou pohladit, nebo o které se můžete opřít, až budete sami ztrácet sílu.

Držme se, držme si klobouky, ale také se tužme, jedeme totiž stále ještě dál, daleko dál.

jiří maria mašek

šéfredaktor a vydavatel Věku Světla

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

4 komentáře: „Prožijte klidné Vánoce 2023…

Napsat komentář