Apoptóza vrcholí kolem zimního slunovratu

Apoptóza je velký program čištění. Smrt buněk, které jsou nějakým způsobem narušené, nebo nefunkční. Měla by probíhat dvěma způsoby.

1) průběžně trochu po celé zimní období s vrcholem a konečným stavem během březnové rovnodennosti
2) v době určené Sluncem, což je období zejména zimy, konkrétně pak kolem Slunovratu – 21. prosince – do té doby se tělo mohutně překyselí, aby mohlo vyloučit vše nepotřebné, smrkáním, pšíkáním, kašláním, pocením a dalším vylučováním

Pokud program apoptózy nefunguje správně, dostávají lidé nemoc, jako je chřipka, angína, nebo zápal plic.

Samozřejmě, v dobách výronu koronární hmoty, kosmického prachu, tento proces zněkolikanásobuje a je veřejnosti znám spíše jako tzv. korona příznaky, covid-19.

Tělo je v tomto třeba podpořit. Tzn., pokud možno, po celou dobu jíst zásadité potraviny, a část období se postít. Mělo by jít zejména 21-30-40 dní před Vánoci (což samozřejmě náboženští a političtí PRisté přetočili a přišili k Velikonocům, což je také pro tělo užitečné, ale ne tak jako před Vánoci). Lidem napojeným na Slunce se přibližně kolem 9. prosince automaticky zavírá 3. čakra obhospodařující trávicí oblast a výrazně se snižuje chuť k jídlu.

Samozřejmě, pro většinu lidí je tak dlouhý půst nereálný, takže fajn jsou třeba i 2-3 dny před Vánoci. Dochovalo se to, abychom drželi na Štědrý den půst a večer viděli vánoční zlaté prasátko. Jde o alegorii čistoty DNA (to stejné, co generuje pro DNA islámský Ramadán), jakkoliv je vše spojováno s tradicí hojnosti a Slunce. Co se potravin týče, naši předci věděli, že jde zejména o brambory (ideálně vařené v loupačce), kysané věci, ideálně kysané zelí. K pití pak mléko, podmáslí či kysanou smetanu. Dohromady pak od Slunovratu, potažmo od Štědrého večera jde o kombinaci tohoto všeho: brambory ve slupce vařené, kořenovou zeleninu, jež je také zásaditá, včetně cibule, a trochu zakysané smetany, či jogurtu, z čehož se časem stala majolka. Dále jde o ovoce, ať už to jsou exotické citrusy pro játra a krev, anebo domácí jablka a hrušky pro střeva, krev a v podstatě celé tělo. Zvláštní důležitost má pak červená řepa, mrkev, celer, a petržel.

Nejvíc potřebuje odvést špatnosti a zlo mozek, takže celé zimní období je potřeba jíst ryby kvůli omegám 3. Samozřejmě že ne kapry, jako chudí čeští hospodáři, ale mořské.

Pomáhá samozřejmě také sauna, otužování a infra záření. Vydatný spánek, s odchodem na lůžko mezi 21. a 22. hodinou letního času nejpozději. Máte-li možnost, vyhlížejte co nejvíce svlečení (třeba v tričku) ranní východ Slunce.

Tělo se okyseluje o to více, o co méně ve vaší zeměpisné šířce svítí Slunce, ale děje se samozřejmě i na jihu, v podmínkách přibližně 5-10x menších.

Lidé by se měli zdržovat doma, v kruhu rodinném, a s nikým dalším se nepropojovat, jinak se lidem mísí DNA, žijí cizí životy a hlavně nemoci.. v bludném kruhu.. a DNA není možné vyčistit, další návštěvy jsou povoleny zase až na jaře. Je to podobný princip, proč lze čerstvě narozené miminko ukázat ostatním a příbuzenstvu až 1-3 měsíce po narození.

Pokud nemůžete v zimě spát, vaše tělo je silně otráveno. Konejte!

(jmm)

Článek o přerušovaném půstu a hladovění v současném čísle Regenerace od kamarádky a občasné přispěvatelky i na Věk Světla – Sonia Maria Sophia.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář