První pomoc při kolapsech při ztrátách vědomí vlivem nárazových energií a elektro-magnetického záření

(vypracoval na základě letitých badatelských i terapeutických zkušeností se stovkami klientů jiří maria mašek)

Přátelé, některé dny mohou být meteorologicko-fyzikální procesy značně náročné.

Pokud se vám zdá, že se nemůžete dodýchnout, točí se vám hlava, ztrácíte na milivteřiny jako by vědomí, je vám špatně od žaludku, jako při rychlé cestě výtahem, máte rozmazané vidění, samozřejmě se vám to nezdá a prožívají to desetitisíce dalších. Bude ještě trvat roky, spíš než měsíce, než vám vláda a technologická sekta oznámí, co se přesně děje a proč.

Během úplňku se situace z různých důvodů, které se snažím přes 10 let sledovat a popisovat, ještě zhoršuje. Podobně během severní deklinace Měsíce, výrazných propadů atmosferických mas do tlakových níží apod.

Starejte se o svou DNA a zejména o svou krev. Některé stavy mohou být spojeny s prudkými výkyvy tlaků. Nemoc, která dostala krycí označení covid, je podle některých lékařů spojena s tzv. „vysokohorskými stavy/nemocemi“. Podobné stavy, kdy krev není schopna navázat kyslík, způsobují podle zjištění nezávislých expertů zejména specifické frekvence vojenských zbraní, nebo civilních mobilních vysílačů. Mnoho lidí, zejména ve Spojených státech, kteří nebyli schopni nabrat kyslík, po napojení na kyslíkové stanice pak logicky dostali ještě větší problémy, nebo krátce na to zemřeli.

Ale budou je způsobovat i prudké propady tlaků a propady horních vrstev atmosféry (troposféry atd.), zřejmě podobný stav způsobil i zemětřesení v Turecku.

Mezi obecné věci, zkuste si obstarat funkční magnetický nárame. Většina z těch, co je na trhu, je však podvod a nedělá nic. Dostatečně zásobujte svou krev (bio) železem a částečně také mědí, abyste podpořili elektro-magnetické vodivé procesy ve svém těle a energie mohla procházet odshora dolů. Většina ferrových doplňků na lékárenském trhu nemusí provádět požadovaný efekt. Vyzkoušejte a hledejte takové železo, které vám vyhovuje.

Zde je první pomoc, pokud vás přepadne těžká nevolnost tohoto druhu:

– hydratujte se dostatečným množstvím alkalické vody a 4 základních solí (sodík, draslík, hořčík a vápník), často jsou obsaženy v isotonických nápojích pro sportovce, typu Isostar, Gatorade atd.

– pokud to na vás přijde, snažte se nepanikařit a dýchat, zejména hodně vydechujte, abyste mohli nabrat nový vzduch/kyslík

– jste-li v autě, co nejdříve zastavte – bylo by vhodné vozit v autě v dírce zapalovače ionizér, mít připravený sladký nápoj, kávu či čaj s medem či cukrem, coca-colu (pouze západní provenience, s cukrem), případně českou ryal-crown colu, či jinou limonádu s opravdovým cukrem

– ano, váš mozek zřejmě nemá v tuto chvíli dostatek CUKRU, neboť s ním v transformačních energiích výrazně pracuje

– je možné, že momentálně nemáte KYSLÍK, dýchejte zhluboka, hlavně hodně vydechujte, nádech již půjde skoro sám

– lidé nemají SŮL, díky dezinformacím vědecko-technologické sekty a farmaceutického komplexu zaměřeného na maximalizaci zisku je jim správné množství soli zatajováno a diskreditováno, přidejte na soli, důležitý je však zejména draslík, alias potassium. Informujte se u svých chiropraktiků a konzultantů holistické medicíny o správném množství soli

-je-li to možné, sundejte si boty a spojte se s pevnou zemí (nikoliv betonem, železobetonem či sklem)

– začněte si mačkat vrchní část hřbetu levé ruky mezi palcem a ukazováčkem, stisk by měl opakovaně trvat cca 10 vteřin. Podobný bod je pod nosem, můžete si na něj opakovaně tlačit.

– ideálním odvodem neprůchozí energie je také kus křišťálu, který můžete nosit při sobě, při kolapsu ho pak chyťte do jedné ruky, zpravidla pravé, přičemž druhou je dobré namočit do tekoucí, nebo aspoň stojaté vody, nebo člověku, který zkolaboval, tuto druhou (levou) ruku polít vodou z láhve

děkujeme 150 čtenářům, že pomáháte financovat tento web pro 20.000 návštěvníků měsíčně, kteří se na jeho chodu nechtějí nebo nemohou podílet… Někdy stačí necelé 1 %, aby zachránilo celek.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář