Jirkovou optikou (464. Politická globální chobotnice řídí v ČR jak vládní, tak opoziční strany, kde je cesta? )

(obrázek via Wikipedia)

Hnůj před Strakovkou, konečně. Tohle je dnes a tento týden naše veřejnoprávnost, naše televize. Pokud můžete, pošlete zemědělcům a organizátorům na pokuty na 1712230001/5500 aspoň část toho, co platíte každý měsíc za (veřejnoprávní a jiná) média. I když právo na stávku a demonstraci zajišťuje ústava, ale korpo-náckové na Rakušanově ministerstvu si to vysvětlují jinak.

Mimochodem: Ještě vás ta politika baví? Já o ní trošku přestal tady psát, byť sleduji bedlivě pořád. I přední novinářských server posledních 30 let, iDnes, poznal, že už moc ne a začíná stále více dávat na main page jiná témata. Vztahy, sex, nemoci.. klasická média končí zejména proto, že už je mnoho lidí nesleduje. Nesleduje je proto, že jim nevěří. Tak, konají ještě poslední pokusy, než snad konečně odejdou tam, kam patří, anebo je budou muset začít otevřeně financovat vládní strany, nebo politické říše, jako Evropská Unie, NATO, či tak něco. Což se ostatně již dávno děje. 🙂

Tak prý se máme rozbratřit s Bratislavou, protože Fico, zavelel kabelogram z Londýna a protektor to hned vyhlásil do světa/médií. Rušíme spolupráci se Slovenskem!

Já bych chtěl jen připomenout, že česká politika je ac hoc. Hodně účelová a vytvářená vždy na maximálně pětiletku, či desetiletku. Topka, nebýt izraelská, už tady dávno neměla být! Jenže nic lepšího nemaj.

Česko není suverenní stát.

V roce 1918 umně využily národnostního pnutí (dělají to dodnes, ale běda, jak jste Bask a začnete chtít odtržení Baskicka a Barcelony, nebo Floriďan a budete chtít svobodu pro Miami, pak jste terorista!) a na Československo nejen kývly, ale přímo zřídily zahraniční mocnosti, Paříž, Londýn, Washington, za účelem svých zájmů. A dopředu za zájmy zemí, které se teprve v roce 1945 náhle vynořily, kde se vzaly, tu se vzaly. Palestincům z toho teče krev dodnes.

Jasně, političtí globální stratégové využili národnostního nadšení některých českých vlastenců a politiků. Je to stejný způsob, jakým pracují s barevnými revolucemi dodnes, je to stejný způsob, jakým rozbili Jugoslávii, ale tam bylo potřeba dodat i zbraně a žoldáky, podobně jako na Ukrajině, atd. Je to vše strategie držet dění dál od svých zemí, kterou Londýn a Washington bravurně ovládají. Je mnohem lehčí financovat někde nějaký odpor, dodávat tam rakety, než si nechat poničit půlku země. To byl ostatně i případ druhé světové války. V novém světle je vůbec otázkou, zda již tenkrát nejela minimálně část průmyslového establishmentu USA (třeba rodina budoucích prezidentů Bushe nejen podporovala, ale financovala Adolfa Hitlera) strategii zničit svého konkurenta, Evropu a zaujmout první místo, což se ostatně povedlo. Tenkrát, i nyní. A když to bylo na vážkách, museli vyhodit do vzduchu pár trubek v Severním moři. A bylo. A je.

Ten problém je ten, že zde není vlastně žádná vlastenecká strana. Tomio Okamura, mám ho rád, ale on už je v tom tak nějak zabředlý, jede si to po svém, má z toho dobré živobytí, ale když se podíváme na jeho kroky, když se podíváme na jeho covidové mlčení, tak vlastně nic moc neudělal, nedělá. Jen sbírá hlasy nespokojených voličů. Takže, v konečném důsledku, i on je řízen tím, co způsobují zahraniční centrály.

Je zde ale jedna staronová hrozba. A tou je Babiš. Vyslyšel argumenty vysoce vážených zahraničních poradců a ve volbě prezidenta asi 5-6 týdnů před finálem ustoupil. Zvolnil, vypl motory. Slíbili mu za to věci příští, ale na prezidentský trům musel z mnoha důvodů armádní americký (NATO) generál a sovětský rozvědčík. Ten význam pochopí většina lidí teprve později..

On totiž Babiš dělá to stejné, táhne vůz úplně stejně tam, jako Fiala. Jen ne tak očividně blbě, umí se lépe prodat, kromě covidu, samozřejmě. Ten ho zaskočil, envěděl, jak se má chvoat a tak tam ty západní manuály plnil od a do z, každý den, pamatujete? Jenže, globalisté udělali na Čechy, kteří obvykle nejsou příliš politicky důvtipní, proto si tu mohou zahraniční mocnosti podávat dveře, obvyklou fintu Fň a stačilo to na nás. Mediálně hajpovaná hra na dobrého a zlého. Milión chvilek, pamatujete? Jenže, Babiš je součástí zločinných globálních struktur, je to bílý kůň západu, úplně stejně, jako je Fiala. De facto vyprofilovali Čechům dvě strany, modrou a červenou, stejně, jako se podařilo zničit demokracii ve Spojených státech.

Jasně, Babiš chvíli brblal a zřejmě to zkoušel víc bez USA, ale zjistil, že to nejde. Do Washingtonu k Trumpovi (řada lidí v Česku ho pořád považuje za nějakého vykupitele něčeho!, není.. i když by válka na Ukrajině s ním možná ani nevznikla, kdo ví.. ) pak dostal český premiér Babiš pozvání na poslední chvíli a bylo to celé tkové kyselé, markýrované. On samozřejmě ani Fico není záruka ničeho, stejně s pány chodí na led, podobně jako Orbán. Stejně nakonec podepíšou, oba.

Takže, další volby budou klíčové. Já už bohužel jsem přesvědčen, že i Jindra Rajchl, ať s jeho vědomím, či nevědomím, jsou jejich. Vstup Haška mnohé napověděl. Takže, jedinou opozici asi tvoří levice.. vzpomeňte si, co udělali s Jiří Paroubkem, ten jim vadil výrazně víc než Babiš, tam to nebylo hrané. Tam tenkrát začínal český soft Majdan, naštěstí lítali jen vajíčka a jetě ne kulky. Na Čechy se musí psychologicky, milionkrát po malých chvilkách.

Kulky lítají jinde. Jak tenkrát v čtrnáctém u od Spojenými státy najatých gruzínských žoldáků, jednotky 45 mužů, kteří přijeli na ukrajnské území s falešnými pasy, a kteří v onen den, který všechno změnil a vytáhl pomyslně na ukrajinské stožáry americko-fašistické vlajky, pálili ze střechy hotelu Ukrajina v Kyjevě hlava nehlava na obě strany. Viz výpovědi gruzínských žoldáků, viz odkaz níže. Každý ze zabíjáků dostal za akci nějakých 1,5 mil. Kč. Zastřelili byste 20 lidí za 1,5 mil Kč? Zastřelili byste jediného, za 1,5 mil. Kč? Část lidí ano. Ale většina z jednotky už nežije, zadavatelé akce je nechali popravit. Sebevraždy, nemoci, dopravní nehody.. znáte to. Ani si ty svoje nový fára nestačili moc užít.

Tak, nejen Fiala, ale také Babiš a mnozí další, zastávají zájmy globálního, nečeského kapitálu. Válečných, farmaceutických, energetických i dalších lobby. Ostatně, to Nečas také, ale tak nějak z nesprávné strany, domluvil byznys s elektrárnama se soudruhy z jiné strany, než byl uvědomělý český soudruh v této době měl. Takže, ruský energo dodavatel musel ze hry a my se dozvěděli nechutné podrobnosti, že doma jeli SM a také to, kolik má kdo doma prstenů. Jasné, už to všichni vědí. Dobrovolně povinně. Tedy, nyní již jen buď s americkými, nebo francouzskými soudruhy. Vždyť i soudruh Macron se přijel přimluvit! Což je přeci jenom v Evropě top ÚV korporátní fašounek, takže, kdo by mu nechtěl vyjít vstříc, peníze českých pracujících za reaktory pošleme vám, to je jasný, vždyť jsme tak nějak soudruzi a domluvíme se, že jo?

Jsou to oni, kdo je platí a uplácejí. Řešení? Nevím. Rajchl vznikl účelově. Během covidu toho mnoho vykonal, ale má to být takové další kolo u tříkolky, aby se víc opřelo na jednu stranu. Globalisté vědí, že další vládnutí stran jako ODS, nebo TOP09 je v Česku neudržitelné. Proto připravili na místo premiéra Rakušana. Ale má tak špatnou pověst a je tak zkorumpovaný a hloupý, že to i negramotní Češi i přes vyhajpovanou kampaň v médiích zřejmě prokouknou, i kdyby – nedej Bože! – přišlo ještě dalších 5 stříleček na fakultě či jiných veřejných místech. Ale na Pepíky snad bude stačit psychologie a Česká televize, opět a znovu. Vánoční střelba hluboce zasáhla českou psychiku a lidé se ještě více stáhli, ještě více se bojí. My jsme nikdy nebyli moc odvážný národ, elity před staletími odešly.. a zůstali.. dělníci a rolníci. A pár ziskuchtivých na penězích a pseudomoci závislých šmejdů, kteří si jdou pro své eura a dolary za jakoukoli cenu.

Takže, nevím, snad Kateřina Konečná, a v době covidové stále pro mne vzedmul největší hlas a srocení skutečného lidu, skutečného občanstva, Láďa Vrábel, který analyzuje politiku dokonale a hlavně se satanistů a globalistů nebojí. Nemá asi co ztratit, český režim mu nějaké ty milióny už zabavil. Půjde o to, zda počet těchto lidí bude růst, a zda i jim nakonec půjde o prebendy, kdy si řeknou lepší poslanecký plat v kapse, než stále ohovárání v médiích a výhružky a exekuce běsnícího česko-amerického totalitního NWO režimu, anebo víc o Čechy a o Česko.

To be continued.

Dodatek:

Pokud je symbolem sovětského vazalství Gustav Husák, pak je symbolem euro-atlantického vazalství Petr Fiala. Jenže Husák byl přesvědčením komunista, člen protifašistického odboje a účastník SNP. Fiala je absolventem nefunkčního a mozky vymývajícího univerzitního systému naší doby. Člověk, který se extrémně bojí. Který je bez svého samotného názoru veden na provázku loutkovodiči a zahraničními poradci. Stejný model chtěli zopakovat ještě s univerzitním prostředím odchovanou Danuší Nerudovou. Snad ještě horší případ. Dlouho se rozhodovali, koho nechat zvolit, nakonec asi tři čtvrtě či půl roku před volbami padlo rozhodnutí vsadit na poměrně systému vždy zavázaného, loajálního sovětského rozvědčíka/amerického generála přesvědčením 🙂 . Z mnoha důvodů.

Babiš samozřejmě nikdy nebyl a není žádné řešení. Pro Čechy. Byl a je a bude řešením pro sebe a pro korporátní zájmy, pro Brusel a Německo. Není to samozřejmě tak, že by ho druhá strana tak nenáviděla. Jen musí podle scénáře opakovat stále jeho jméno, aby se to vrylo voličům do hlav. Nyní zahájil Babiš stejnou hru proto, aby mohl, už samozřejmě s jiným lídrem ODS, než „špatným“ a zbabělým Fialou, uzavřít koalici. Do toho samozřejmě ještě Izraelem a USA protlačovaný nový premiér Rakušan. Média hrají hru na červená a modrej. Jdou zdánlivě proti Babišovi, a zvyšují mu popularitu. Zároveň se samozřejmě hraje hra, co se hraje již dlouho. USA-Británie-Izrael proti Evropě, proti Německu. Rakušanem vyhraje Izrael, sionisté jsou de facto zakladatelem a tedy majitelem Československa, (zorganizovali i rozpad ČSR), Babišem pak spíš Německo.

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-antibabise-strida-antifiala-lidr-opozice-ma-novou-taktiku-40462873

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 837 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář