Ronald Bernard – muž, pro kterého příslušnost k finanční elitě ztratila kouzlo, když mu řekli, ať obětuje dítě

z humansarefree.com

Ronald Bernard je nizozemský finanční kouzelník, který pracoval na nejtajnější úrovni globálního měnového obchodu. Když započal svoji kariéru, dostalo se mu varování, ať „dá své svědomí k ledu, a to hodně hluboko“.
Tehdy netušil, že to je ještě eufemismus.

Ronald například vypráví, jak za irácké krize „legálně opětovně uváděl do oběhu hotovost“ neboli pral peníze – celé náklaďáky amerických dolarů. V jednu chvíli prý s kolegy doslova házeli peníze lopatou jak Strýček Skrblík. Hotové dolary získané v Iráku bylo zapotřebí převést na jiné měny. „Všechno, co chcete vědět o světě, zjistíte, když budete sledovat toky peněz. Každý si může vykládat, co chce, ale když budete sledovat peníze, nespletete se.“

Jako mimořádně nadaný finanční eskamotér měl možnost nahlédnout hlouběji do systému než většina jeho kolegů – bylo zapotřebí, aby mu elita leccos odtajnila, jinak by jeho rozhodnutí mohla být mylná. „Lidé si myslí, že ve světě jsou nějací dobří a zlí hoši, ale na těch vyšších úrovních je to jen hra a všichni hrají spolu. Musí ale dodržovat pravidla, která si sami stanovili. (…) Celý svět řídí takových 8000 – 8500 osob (…) celý svět, jak si myslíme, že ho známe, je jen iluze.“

O zpravodajských službách jako FBI a CIA Bernard říká:

„Člověk si myslí, že tu jsou, aby sloužily lidem a národu a tak dále. Ale ve skutečnosti jsou to zločinecké organizace, skrz naskrz. Mluvíme tu o finančních válkách, o vytváření válek… tajné služby se před ničím nezastaví… obchodují s drogami, zbraněmi a vlastně i s lidmi… všechny. Všechny.“

Roland Bernard to ví, protože jim dělal finance. Teď riskuje svůj život při snaze odhalit hrozné zločiny globální vlády, globálního „deep state“.

„Když jsem se k nim dal, varovali mě – nedělej to, pokud nebudeš schopen dát svědomí k ledu, na sto procent. Doteď si vybavuji, jak jsem se smál, ale on to nebyl vůbec žádný vtip.“

„Byl jsem ve výcviku na psychopata a nezdařilo se.“

Při popisu období, kdy mu ten „led začal tát“, Ronald vypráví příběh o záměrném ničení italského hospodářství a cíleném bankrotu společností s následkem sebevražd a ničení fungujících struktur. Podle kolegů bankéřů to ovšem byl důvod k oslavě.

„Jeden z kolegů mi řekl: ‚Ronalde, pamatuješ si, jak to bylo s italskou lirou? Vzpomínáš na ty obchody, při kterých jsme položili liru a znehodnotili ji, a na tu italskou společnost, co kvůli tomu zbankrotovala? Víš, že ten majitel se zabil a nechal po sobě rodinu?‘ Tehdy jsme se tomu smáli. Ha ha ha, jeden jak druhý. Na lidi jsme koukali svrchu a pošklebovali se jim. Byli to jen produkti, odpad, všechno bylo bezcenný odpad.“ Mnoho jeho kolegů skončilo jako alkoholici nebo narkomani.

„Příroda, planeta, všechno si to mohlo klidně třeba shořet. Zbytečnosti. Jen když jsme my dosahovali svých cílů – jen když jsme my rostli.“

Pak Ronald popsal „začátek svého konce“ – okamžik, kdy byl sice nedílnou součástí iluminátských kruhů a kdy už měl podle svých slov „podepsanou doživotní smlouvu“, ale ozvalo se jeho svědomí a už nešlo umlčet. Ta smlouva jasně stanoví, že dotyčný nesmí prozradit žádná jména osob, názvy společností ani jiné podobné podrobnosti. Ronald ji neporušuje a to je podle jeho mínění důvod, proč je stále naživu.

Člověk se do těch kruhů dostane tak hluboko… lidé, kteří hráli na téhle úrovni, mi důvěřovali. Většina z nich – taktně řečeno – vyznává okrajové náboženství… Pro ně je to pravda a realita. Sloužili čemusi nehmotnému, co nazývali Lucifer.

Luciferiánský kult jeho klientů se mu nejprve zdál směšný. Všechny ty obřady, nahé ženy atd. Ronaldovi připadaly jako legrační hloupost.

„V jistém bodě jsem však byl pozván, abych se zúčastnil nějakého obětování. V zahraničí. Tehdy se to ve mně zlomilo. Šlo o děti. Nedokázal jsem to. Nechci o tom mluvit podrobněji.“ (kolem 25. minuty interview)

Pokud jste informovaní o aférách týkajících se pedofilie, dává vám to nejspíš smysl. Prověřte si sami #Pedogate a #Pizzagate.

Pak Ronald začal odmítat pracovní úkoly, přestal mít chuť to dělat. „Přestal jsem být schopen optimálně fungovat. Přestal jsem se účastnit.“ Elita nicméně chce mít každého v kapse – na každého chce mít něco, čím ho bude moci vydírat. V Ronaldově případě to měly být děti. A to ho zlomilo. Praktiky zahrnující obětování dětí elita provádí tisíce let, zmínky lze najít i v Bibli. Důvod, proč bylo prvních deset izraelitských kmenů vypovězeno do Babylonie, byly právě tyto rituály s dětmi.

Zjištění, že za světem, který vidíme, je ještě jeden „neviditelný“ svět, Ronalda vedlo ke studiu teologie, v níž hodlal najít smysl toho všeho (mimochodem, každému vřele doporučuje prostudování Protokolů sionských mudrců). Dobral se také ke zjištění, že luciferiánská entita je zcela skutečná. Vznikla oddělením z manifestace světla, kdy se určitá skupina vydala jinou cestou a nyní v sobě nese silný hněv, intenzivní nenávist. „ Je jen málo lidí, kteří nepodceňují vážnost situace. Tato entita je všeničivá síla, která nás absolutně nenávidí. Nenávidí stvoření, nenávidí život. A udělá cokoliv, jen aby nás mohla zničit.“

Zdroj

Napsat komentář