BIG PICTURE toho, co se nyní děje

5:54 českého času, 04/02/20
Stále většímu počtu lidí je nejspíš zřejmé, že se nekoná žádná koronavirová pandemie a infekce mamutích rozměrů v porovnání s jinými koronavirovými či jinými pandemiemi v minulých letech a zejména počtem obětí těchto minulých chřipkových epidemií. Možná nás překvapí snad jedině snadnost nákazy, ale.. stále většímu množství lidí je vysoce podezřelé vše, co se nyní v KAŽDÉ zemi světa děje. Nic takto globálního zde zatím v novodobé historii nebylo. Proč?!


Možná přišel čas, abych vám pomohl najít v tom všem, co se nyní děje, přeci jen poněkud výrazně větší smysl. Dovolte mi proto seznámit vás s určitými, v podstatě neznámými skutečnostmi, které si lidé zatím nedokázali spojit. Možná snad až nyní bude obraz viditelnější.


Rád bych nejprve osvětlil či pro některé spíš už jen připomněl některé určité věci v bodech.


1) Lidé jsou jednotní. Jejich program, jejich DNA si mezi sebou povídá, neustále. Bez ohledu na to, že o tom dosud nic nevíme.
2) Většina nemocí chřipkového, nebo dokonce i rakovinového typu je o tom, že tělo snaží vypořádat s patologickým stavem přílišného jangu či jinu. Ten je zpravidla často spojen s psychosomatickými příčinami, na fyzické úrovni pak s mohutnou únavou, či otravou jako následkem poziční energetické nestability (příliš nasávám, nebo se příliš vydám).


3) Díky vývoji technologií lidstvo směřuje do temné díry, o které zatím nic neví. Jde zejména o informační otrávení prostoru, informace jsou energie, ovšem největší problém je s nosiči, tedy anténami zejména mobilních operátorů a našimi mobilními krabičkami.


4) V posledních letech jsou připraveny k implementaci sítě 5G, které operují 10 a více krát rychleji než předchozí síť 4G (LTE). Frekvence jejich vysílání je tak vysoká (velký jang), že už je charakterizována jako zbraň a řada armád skutečně tuto frekvenci používá. Jde zejména o frekvence nad 6GHz. Tyto sítě byly již spuštěny zejména v Číně, Jižní Koree, částečně pak v severní Itálii a dalších zemích. Lidské tělo reaguje stejně jako na předchozí úrovně zahříváním tkáně, jen v případě 5G již s fatálními následky, neboť žár této frekvence nedokáže uchladit. Buňky mohutně umírají a začíná horentní šoková snaha těla dostat tyto buňky mimo tělo a zachránit, co se dá. Všechny velké světové pandemie kopírovaly zavedení nových technologií, ať už šlo o elektrický proud (španělská chřipka), nebo například rozsáhlejší zavedení a používání radarů.


5) Neboť jde v podstatě již o radiaci, průvodním stavem je obrovská únava, tělo potřebuje naprostý klid neboť všechna energie jde na snahu vyloučit otrávené buňky, zasahuje zejména orgány nejvíc na ni citlivé, tedy srdce a plíce. Způsobuje však také například průjem, obří migrény, atd., obdobně jako ozáření jiného druhu. Nákaza a zpráva je tak šokující, že jakmile se dostanete do blízkosti takto „ohrožené“ osoby, přebíráte její problémy. Příroda/Vesmír se tak snaží unést mohutnou nákazu jednoho člověka, resp. sta tisíc lidí a rozprostřít ji na další a další, čímž by mělo dojít k zastavení otravy. A naopak. Čistější DNA a prostředí, má konstruktivní vliv na nakažené, to je příklad například védského Švédska, které zcela odmítlo jakákoli opatření.


6) Elity se rozhodly kvůli zavedení 5G technologií signál šířit nejen vysílači, umístěnými každých zhruba 500 metrů, neboť pak frekvence ztrácí intenzitu, ale zejména kvůli penetraci domovů přes pevné překážky skrze obrovské množství satelitů. Tato opatření jsou nyní připravována a postupně zaváděna.


7) Doba předvelikonoční, stejně jako v určitém smyslu ramadán, je dobou přicházejícího silného záření, kdy se tělo snaží očistit od nánosů a destruktivity zimního období, kdy nebylo přítomno Slunce. V této době opravuje DNA. Celá operace je o to snazší, pokud nic nekomplikujeme „otravou organismu“ jídlem a pitím, o alkoholu samozřejmě ani nemluvě. Tato oprava je známa jako „velikonoční půst“. Intenzivní záření na Zemi míří vždy cca 21 dní před okamžikem označovaným jako Velikonoce. Podobné záření přichází i ve dnech 21. – 25. 12. a tuto dobu označujeme jako Vánoce. Zatímco při Vánocích jde však o rychlý záblesk, a možnost restartu DNA, což označujeme jako „svátek Světla“, před Velikonocemi o přeci jen výrazně delší čas a označujeme jej jako „narození syna člověka). Oba svátky církevní hierarchie prohodila co do významu, aby byl lidem zakryt skutečný význam těchto částí roku.


😎 Elity si uvědomily mohutnost pokusu lidských těl se očistit. Jak se ukazuje, očistu lidem ztěžuje výrazně dříve absolvované očkování proti chřipce, neboť tělo pak část této otravy považuje za chřipku a začíná s ní bojovat jinak, než je potřeba. Bílé krvinky tenhle boj nemohou vyhrát, je třeba opravdu všechny napadené a mrtvé buňky a toxický odpad vyloučit, co nejdříve, z těla ven!


Je zřejmé, že týdny před Velikonocemi by díky slunečně-kosmickým energiím celé čištění a tím i „nákazu“ ještě výrazně urychlily. Proto je potřeba lidi co nejvíce A) izolovat od sebe navzájem, neboť by se lidstvo stejně jako formou kvantové nákazy by se mohlo začít kvantově probouzet. 😎 B) ukrýt je co nejvíce za pevnými překážkami, tedy domů. C) Změnit jejich způsob práce s kyslíkem. Samozřejmě světlo proniká i dovnitř, nicméně v těch úvodních fázích „napojení DNA na vysokofrekvenční zdroje“ je třeba spolupráce Slunce a obou jeho etrémních frekvencí, jde o infra-červené a ultra-fialové světlo. To je z těchto důvodů elitami z velké části už několik let (částečně) bokováno. Čištění DNA a restart je v podstatě hormonální proces, z toho důvodu elity mohutně dotují své organismy hormony cizích lidí, zpravidla dětskými. Čím starší člověk, tím bez hormonální dotace klesá jeho možnost své DNA prostřednictvím záření očistit. Zde pak můžete pochopit tajemství dlouhověkosti například britské královny. Britská rodina patří k vysokým, nikoliv nejvyšším patrům sluhů těch, kteří skutečně ovládají Zemi. Jsou-li ohroženi či odhaleni, okamžitě sahají k destrukci, zabíjení, jak nám ukázal případ princezny Diany, jenž byla zavražděna v tunelu zasvěceném Měsíci (jde o hlavní energetický symbol, ale hlavně i zářič satanských elit) v Paříži (evropské hlavní město světla poté, co byl vybombardován Bělehrad).


9) Jakmile se lidské tělo, a lidské vědomí začne probouzet, napojí se – vlastně místo jídla – už na vysokofrekvenční záření. Začne ho doslova downloadovat, lační po něm jak žíznící na poušti. Nemá-li ho k dispozici, hledá a začíná jak vykořeněná houba od svých blízkých a svého rodu “obdobu“. Tu mu satanské elity nabízejí právě v podobě svých destruktivních vysílačů. Jakmile tělo pak zjišťuje svůj šokující omyl, je již pro většinu lidí pozdě… destrukce a samozničení života jako ochrana jiných bylo zahájeno.. začíná cytokinová bouře v jeho imunitním systému, který napadl vetřelec. Rovnováha je porušena směrem k jangu, začíná nebržděná a stále urychlovaná směs dějů ve fyzickém těle.


10) Planetární retranslační stanice, jež vám po stovky tisíc let dopravuje záření, fotony, a neustálé spojení s Vesmírem i se sebou samými, kterému jsme zvyklí říkat ŽIVOT, se jmenuje SLUNCE. Slunce je v tuto chvíli již páté, nebo šesté, což označuje počet proběhlých restartů a také počet druhů různého vyzařování. Není bez něj život pro humanoidy, tedy organickou živou lidskou bytost, možný. Život bez Slunce je možný pouze pro bytosti upravené genetickým inženýrstvím a s jinak fungujícími hormony. To je stav o který se satanské elity pokoušejí. Záření je do těla vždy absorbováno kůží a zejména očima. Přes šišinku mozkovou jej v těle přijímají, potvrzují a distribuují játra. Také vysokofrekvenční viry nasají zejména lidské oči a kůže. Nikoliv tedy primárně dýchací trakt, naopak, jak kyslíku tak dalším plynům se tento typ virů snaží naopak spíše vyhnout.


To, co se nyní děje, je následek těchto neuvážených činů vědecké sekty, pracující na příkaz nejvyšších vládců planety. Ti chtějí odblokovat lidi od mariánského záření přicházejícícho na naši planetu v cyklu malého či velkého platónského roku (12 a 24 tisíc let, poslední příchod světla byl ve věku Lva jehož pozůstatky vidíme ve starém Egyptě, a nyní je tedy logicky naplánováno na nadcházející Věk vodnáře) a vybudovat za pomocí očkování, nanotechnologií a čipů z lidí tzv. bioroboty. Velkou část z nich pak pravděpodobně usmrtit a pokračovat dál již pouze s cca pětinou lidstva a ustanovit s nimi později nové svítání lidstva, ovšem pod technologickou kuratelou psychicky nemocných mocných.


Podle všeho se však zdá, že mohutné očisty využily síly doba, pro jednoduchost jim tak říkejme, byť není vše úplně černobílé, pro očistu od zla. Sílí zprávy o zatýkání elit, mnoho set CEO, šéfů nadnárodních firem za poslední rok odstoupilo ze svých funkcí. Kapitalismus se hroutí. V posledních dnech v USA cirkulují zprávy o tom, že rychle zřízené polní nemocnice jsou využívány i pro resuscitaci osvobozených dětí, zneužívaných pro účely satanských elit (a zřejmě i nelidských elit) v mnoha podzemních tunelech Spojených států. O tom je i zpráva níže. Celé je to velká sci-fi a je opravdu potřeba se dobře v problematice orientovat, abyste věděli, co se na Zemi poslední století děje a hlavně dít bude. Berte prosím vše s rezervou, apriori těm nejdivočejším scénářům nevěřte, nevěřte však v žádném případě také svým vládám, které vás chtějí podvést a maximalizovat zisky pro své sponsory. Pokud by jim šlo o vaše zdraví, nezavádějí technologie, které vás již nyní po tisících činí nemocnými a usmrcují.


Také přílet první ruského letadla s pomocí do USA nám vypráví zprávu o zcela nových časech na Zemi.
Existuje podle mého povědomí člověk, který má napojení na světové elity, tu „dobrou“ část. Říká si na internetu tomáš marný, rediguje na internetu blog tadesco a jeho identita je mi známa. Je to ostatně jeden z mých učitelů vědění týkajícího se lidského těla, poskytl mi některé cenné vhledy do chybějící mozaiky způsobu fungování lidského těla. Jeho způsob informačního podání zejména politicko-solečenských věcí je pro většinu lidí šokující a nevydýchá ho. Ne všechny uváděné scénáře se plní, tedy rozhodně ne na první dobrou a pro lidi viditelným způsobem. Jeho zprávy maj spíš jakýsi varovný apel o tom, co vše se může dít za oponou a nedostane se do žádných zpráv. Přesto jsou jeho in-formace, resp. mnoho DAT často velmi relevantní a slouží jako klíč k dalšímu odkrývání skutečné podstaty světa. Vždy však může jít i o tzv. konspiraci v konspiraci, a snahu o zavedení hledajícího či čtenáře požadovaným směrem, je potřeba opravdu dobře prociťovat vše uvedené.


Toť vše. Odkaz na moje povídání o elektro-magnetické válce, odkaz na „konspirační“ svědectví lidí z usa o dislokaci mnoha dětských otroků z hor a podzemních tunelů a odkaz na komentované zpravodajství tm najdete v komentech.


Děkuji vám, pokud jste dočetli až sem. Přeji vám v mnoho tisíc let trvajícím Vězení Země mnoho štěstí, co nejméně strachu a naopak přehršel důvěry v dobro některých lidí, víry v Dobro a Lásku obecně, a také to, ať se pokud možno – ještě v této dimenzi dočkáte Svítání. Je to okamžik, kvůli kterému sem v této době přišly miliardy duší. Je pouze a výhradně na vás, a vašem srdci, nikoliv hlavě, jak se sdělovanou Pravdou naložíte..


Bez ohledu na to, co se přesně bude další měsíce a roky dít. Začíná nový věk. Věk Světla.


Vítám vás v něm, bratři a sestry.


Z Asie do srdce Evropy dobrý den a dobré jitro..Váš v Lásce a úctě,
.:*JMM*:.

Jiří Maria

Elektro-magnetická válka (povídání jmm o zvláštních časech)

Marného okénko z 1.4.2020

Volající o dětech dislokovaných do polních nemocnic

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „BIG PICTURE toho, co se nyní děje

Napsat komentář