Sociální média volají po atentátu na Trumpa, cenzura se tentokrát nekoná

J.D. Heyes

(NaturalNews) Drobný vzkaz blbům, kteří si nechali všespásnou Levicí vymýt mozek do té míry, že si myslí, že o nově zvoleném prezidentovi Trumpovi můžou veřejně říkat, co chtějí, protože to holt není Obama ani Clintonová: ne, nemůžete. Dokonce je to tak, že pokud budou vaše prohlášení dostatečně úderná, můžete se dočkat návštěvy pánů ze Secret Service nebo z FBI – nebo z obou těchto agentur.

Vysvětlím to později, ale nejdříve ze všeho bych si dovolil něco vzkázat i technologickému panstvu ze sociálních médií: nejen že jste monumentální pokrytci, ale navíc jste spoluzodpovědní za šíření alarmujícího množství veřejných výzev k zavraždění nového prezidenta Spojených států.
Jak poznamenává AllNewsPipeline, Trumpovo neočekávané vítězství nad zkompromitovanou a federálními orgány vyšetřovanou Hillary Clintonovou probudilo v příliš mnoha lidech to nejhorší. Většina z nich se při vyjadřování nesouhlasu omezila na protestování v univerzitních kampusech a v ulicích některých velkých měst.
Jiní se uchýlili k násilí a začali fyzicky napadat Trumpovy příznivce a policisty, čmárat po zdech graffiti a rozbíjet okna.

Ti nejextrémnější se však pustili do výzev k nemyslitelnému (a silně nezákonnému): aby byl Trump fyzicky odstraněn, než převezme úřad, k čemuž využívají sociálních médií – těch samých sociálních médií, která cenzurovala Trumpovy příznivce typu Mila Yiannopoulose z Breitbart News.
Na AllNewsPipeline vyšel vzorek šílených projevů nenávisti k Trumpovi v podobě různých tweetů:

— „Ještě zbývají dva měsíce na to, aby Trumpa někdo zavraždil a aby mu dal Obama milost.“

— „Někdo by to měl udělat za všechny a odkrouhnout donalda trumpa, než to tu celý pose*e“
— „upřímně, kdybych měl velkou chuť a neměl bych strach z vězení, zkusil bych na trumpa spáchat atentát, lol“
— „v „Boha“ moc nevěřím, ale projednou se pomodlím. nebudu se modlit za nic jiného než za Trumpovu smrt. A je to.“
— „Trump nebude préza do inaugurace, takže máte hoši ještě dost času na to, abyste spáchali atentát jak na Trumpa, tak na Penceho.“

A tak dále. Jenže jak upozorňuje AllNewsPipeline, stejnou měrou jako autoři těchto zpráv mohou za šíření těch vlastizrádných, štvavých keců  sama sociální média. Když si do vyhledávání na Facebooku zadáte „assassinate“ (spáchat atentát / zabít), vyjede vám mezi oblíbenými (popular) výsledky mimo jiné „assassinate Donald Trump“ a „assassinate Trump“.
Poznámka k hejtrům, kteří si myslí, že jsou tím nějak zajímaví nebo odvážní nebo bůhví co: hrozba zabitím prezidentovi či viceprezidentovi nebo nově zvolenému prezidentovi, který ještě nenastoupil do úřadu, či jeho viceprezidentovi představuje porušení federálního zákona. Podle hlavy 18 Sbírky federálních zákonů USA § 871, budou osoby usvědčené z takových hrozeb usmrcením pokutovány, nebo potrestány odnětím svobody na min. pět let nebo obojím.

Ale víc než jen to: tato zavilá nenávist vůči muži, který ještě ani nepřevzal funkci, je nejen nemístná, ale i bezprecedentní. Mnoho Američanů rozčililo, když byl poprvé zvolen prezidentem tehdejší senátor Barack Obama. Neobjevilo se však žádné masové hnutí ani volání po atentátu. Nebyly žádné pouliční bouře, na nichž by protestující hulákali, že je nutné nově zvoleného prezidenta Obamu i s viceprezidentem Joe Bidenem fyzicky zlikvidovat, zapalovali by, co by se jim dostalo pod ruku, rozbíjeli výklady obchodů a zohyzďovali veřejné i soukromé vlastnictví hnusnými zprávami plnými nenávisti.
Jenže širší kontext je dnes takový, že ti „bojovníci proti sociální nespravedlnosti“, kteří založili dnešní nejoblíbenější sociální média, jsou svým způsobem spoluspiklenci s uživateli, kteří na jejich média píšou ty nenávistné výkřiky. Vždyť jak snadné pro ně bylo mazat posty a blokovat účty těch, kteří se takhle nenávistně vyjadřovali k jiným tématům!
Jedna věc je na tom dobrá – čím déle bude tohle trvat, tím více Američanů zjistí, kdo jsou ti praví nepřátelé a hrozba svobodě a rovnosti: rozzuření levičáci a jejich páni z popkultury, médií, politické a technologické sféry, kteří jim říkají, co si mají myslet. Je to skutečný příklad výroby mentálních zombie, naprogramovaných, aby neustále tupě opakovaly totéž včetně výhrůžek smrtí.

Čekám, že to bude takhle: rozzlobená Levice bude podobné výbuchy vzteku opakovat průběžně po celé Trumpovo působení ve funkci prezidenta, ať bude jakkoli dlouhé. Pokud jsou to jen protesty, tak OK. To je jejich právo. Ale jestli budou pokračovat tyhle „atentátnické“ bláboly a sociální média přitom budou sloužit jako fórum i jako platformy generující žádoucí odezvu, měli by jejich provozovatelé být pohnáni k zodpovědnosti.
Zdroj

Napsat komentář