Karta se obrací: miliardářský zakladatel velké farmaceutické společnosti zatčen

Mike Adams

(Natural News) Nikdy jsem si nemyslel, že zažiju den, kdy zatknou jednu z tváří farmaceutické lobby za to, že provozuje kriminální drogový kartel, ale ten den nadešel.

„Federální úřady ve čtvrtek zatkly zakladatele a vlastníka společnosti Insys Therapeutics, miliardáře Johna Kapoora. Obvinily ho z podplácení klinik specializovaných na dlouhodobou léčbu bolesti a jednotlivých lékařů, aby předepisovali produkt s obsahem fentanylu, který tato společnost vyrábí,“ informuje Daily Caller News Foundation, jeden z nejlepších zdrojů skutečné žurnalistiky v dnešní Americe.

Návykové léky s obsahem opioidů, jak nyní víme, si ročně jen ve Spojených státech vyžádají přes 64 000 životů.

1894_1

DCNF dál píše:

Ministerstvo spravedlnosti obvinilo 74letého Johna Kapoora a sedm dalších současných i minulých vedoucích pracovníků této farmaceutické společnosti z pokoutního kšeftování v rámci celonárodní konspirace, kdy docházelo k úplatkářství a podvodům za účelem prosazení ilegální distribuce fentanylového spreje, který firma vyrábí a který má sloužit pacientům s rakovinou ke zmírňování bolesti. Ceny akcií společnosti Insys Therapeutics po zatýkání podle New York Postu klesly o více než 20 %.

Kapoor se v lednu vzdal funkce generálního ředitele společnosti vzhledem k probíhajícímu federálnímu vyšetřování, které se týkalo produktu Subsys, analgetického spreje obsahujícího fentanyl, vysoce návykový syntetický opioid. Fentanyl je více než padesátkrát silnější než morfin a požití pouhých dvou miligramů této látky dospělým člověkem dostačuje k vyvolání smrtelného předávkování.

Tato série zatýkání se odehrála pouhé hodiny poté, co prezident Trump oficiálně prohlásil současnou epidemii užívání opioidů za celonárodní nouzi. Předávkování drogami vedlo v roce 2016 k 64 070 úmrtím, což je větší počet životů, než kolik Američany stála válka ve Vietnamu.

Když se opioidová krize rozvinula, začalo více a více států hnát lékaře a výrobce opioidů k zodpovědnosti za nadměrné předepisování a nadměrnou produkci těchto silně návykových analgetik.

„Vzneseme zásadní žaloby vůči osobám a společnostem, které ubližují našim lidem,“ řekl Trump ve čtvrtek. Hovořil i o programu, podobném iniciativě „Just Say No“, kterou vedla Nancy Reaganová.

„V minulém roce zemřelo přes 20 000 Američanů na předávkování syntetickými opioidy a miliony jsou na opioidech závislé. Přesto někteří zdravotničtí profesionálové raději tyto závislé využívají, než by jim pomohli,“ uvedl ve svém prohlášení generální prokurátor Jeff Sessions. Ministerstvo spravedlnosti to nebude tolerovat. Poženeme k zodpovědnosti každého – od pouličních dealerů po řídící pracovníky korporací – kdo se na této celonárodní epidemii podílí.“

Prezident Trump vyhlásil farmaceutické lobby válku

Za vlády prezidenta Trumpa, který pokračuje v boji proti drogovým kartelům a zdravotnickým monopolům, jež ničí tento národ, možná budeme svědky toho, jak více a více farmaceutických koncernů konečně čelí vyšetřování, které si za svůj podíl na masovém vraždění Američanů svými nebezpečnými, smrtícími drogami rozhodně zaslouží.

A pak je tu ještě otázka vakcín, snah o ututlání epidemie autismu a velkého kšeftu s očkováním, ve které jedou CDC, farmaceutická lobby a prolhaná mainstreamová média. Až tenhle podvodný, korupční skandál konečně exploduje, možná uvidíme, jak tucty manažerů farmaceutických firem míří do vězení.

Zdroj

Napsat komentář