Šokující pravda o virech a jiných mikroorganismech (1/2)

(z fcb)

Srdcervoucí příběh o tom, jak Thomas Edison ukradl práci Nikoly Tesly a způsobil jeho pád na finanční dno, už mnozí slyšeli. O Teslovi se také v učebnicích dějepisu zpravidla nedočteme…

Kolik lidí ale zná jiný příběh, ten o Antoine Béchampovi a podfukáři Louisi Pasteurovi? Vsadím se, že mnoho ne, protože jestli o Teslovi slýcháme aspoň někdy, Béchampa z dějin vygumovali úplně. Důvod je mnohem zákeřnější, než byste si představovali.

Za svého života byl Antoine Béchamp (1816-1908) známý a uznávaný profesor, učitel a výzkumník. Patřil k aktivním členům Francouzské akademie věd a během své dlouhé kariéry vedl mnoho přednášek. Rovněž publikoval řadu vědeckých prací, které dosud existují a v příslušných archivech jsou k dispozici. Přesto zmizel z historie.

Naproti tomu Louis Pasteur (1822-1895) je jedna z velkých rockových hvězd medicíny a biologie. Z této dvojice rivalů jste určitě slyšeli či četli právě o něm. Jeho jméno musel slyšet každý. Připisuje se mu mnoho objevů a pokroků v medicíně a mikrobiologii včetně očkování a středobodu jeho vědeckého zkoumání – teorie choroboplodných zárodků.

Louis Pasteur byl ve skutečnosti lhář, zbabělec a podfukář. Svoji vlastní teorii popřel na smrtelné posteli.

Teorie choroboplodných zárodků je celá špatně: „Jde o vnitřní prostředí, ne o bacily,“ prý Louis Pasteur řekl před svým skonem…

Nemoc nevyvolávají bakterie a viry, ale chemické vedlejší produkty a složky těchto mikroorganismů, které působí na nevyrovnaný, špatně fungující metabolismus lidského těla. Pokud je buněčný metabolismus včetně svého pH dokonale vyrovnaný, nepodléhá nemocem.

Jinými slovy, mikroorganismy spojované s přítomností nemoci tuto nemoc nevyvolávají o nic víc, než sup vyvolává mrtvého králíka nebo krysa odpadky. Ne-mocné kyselé buněčné prostředí vzniká toxickou stravou, toxickými vlivy prostředí a toxickým životním stylem, jež podporují chorobné změny mikrobů v bakterie, bakterií na viry, virů v houbové formy a houbových forem v rakovinné buňky.

Důvod, proč se studentům medicíny a lékařům přednáší jen Pasteurova teorie, je ten, že kdyby znali pravdu o zásadní roli vnitřního prostředí pacientova těla (tzn. o kyslíkové deprivaci, nutričních nedostatcích, kyselém pH, toxinech nahromaděných kolem buněk, špatném oběhu tělních tekutin, toxických emocích atd.), většina lékařů by odhodila své nádobíčko a skalpely, přestala podporovat systém a začala se soustředit na protokoly, jež vedou k opětovnému nastolení zdravého buněčného prostředí, které nedá mikrobům, bakteriím a virům šanci.

Když lékaři zabíjejí viry, bakterie či rakovinné buňky svými ničivými válečnými zbraněmi, spouštějí rozvoj mikrozymů, jenž propůjčuje sílu patogenům tím, že vytváří odolnější kmeny, které do budoucna způsobí ještě víc nemocí. Nikdo si nespojuje své onemocnění s léčbou medikamenty, kterou podstoupil před rokem.

Kdyby byla pravda sdělena, zhroutil by se multimiliardový nemocniční byznys, pečlivě budovaný globální elitou po více než sto let, jako svého času babylonská věž. Žádná medicínská doktrína není tak nebezpečná jako částečná pravda vydávaná za úplnou pravdu.

Z politických důvodů se Béchampovo jméno, objevy a kontroverze týkající se mikrobiální teorie neobjevuje v učebnicích dějepisu, medicíny a biologie a dokonce ani v encyklopediích. Zdá se, že pomyslná historická poprava Antoine Béchampa vedla k monopolu medicíny na farmaceutický a vakcinační výzkum. Důsledkem je přetrvávající zdravotní mizérie lidského rodu.

Mikrozymy mohou rozhodnout o životě či smrti

Béchamp v počátcích své vědecké práce odhalil, že všechno živé obsahuje drobná zrnka, která pojmenoval mikrozymy. To byl nejzásadnější objev dvacátého století.

Mikrozymy se vyskytují v buňkách, krvi a lymfě. Organismus jak budují, tak recyklují jeho odpad. Sídlí v buňkách, v mezibuněčné tekutině, v krvi a v lymfě. Je-li vnitřní prostředí („terén“) zdravé, mikrozymy působí harmonicky a dochází k normální fermentaci, při níž vznikají zdravé aerobní bakterie jako acidophilus a bifidus.

Za patologických vniřních podmínek (málo kyslíku, podvýživa, kyselé pH, špatný oběh) mohou mikrozymy měnit tvář mikrobů jako chameleon. Tomu se říká pleomorfismus. Pleo znamená mnoho a morf je forma. Takže pleomorfismus znamená změny na mnoho forem. Tyto patogeny se mohou buď vyvíjet, nebo chátrat v závislosti na okolním prostředí buňky. Patologické procesy jsou závislé na vaší buněčné rovnováze: je v pořádku, nebo podporuje přítomnost nezvaných hostů?

V počátečních fázích kyselosti tělesných tkání jsou varovné symptomy mírné a náleží k nim vyrážky, bolesti hlavy, alergie, nachlazení, chřipky a problémy s vedlejšími nosními dutinami. Tyto symptomy se často léčí (manipulují) antibiotiky a utlumujícími medikamenty. Potlačujeme-li nadále tyto varovné signály, že v těle vzniklo kyselé, na nutriční látky chudé prostředí, objevují se vážnější symptomy a nemoc proniká hlouběji. Oslabené orgány (srdce, plíce, štítná žláza, nadledviny, játra, ledviny atd.) přestávají správně fungovat. Bohužel potlačování symptomů farmakologickými prostředky vede v těle k jakýmsi škatulatům batulatům, kdy se po „vyléčení“ jedné nemoci objeví jiná a vznikají vážnější nemoci, které se liší od té původní. Tohle medicínské vúdú založené na pokusu o rychlá řešení pomocí léků je zhouba našeho zdravotnictví a zásahy lékařů / nemocniční léčba jsou kvůli němu co do počtu úmrtí třetí nejčastější příčinou smrti ve Spojených státech.

K čemu ale tyhle ničivé zbraně moderní medicíny jsou? Mikrozymy nemůžete zabít, jsou nezničitelné. Můžete jen odstartovat smrtící vývoj anaerobních bakterií k plísním, houbám, kvasinkám a rakovině. To mikrozymy jsou odpovědné za rozklad mrtvol tak, aby vznikala nová půda, a za tvorbu života v půdě, díky níž z ní porostou rostliny.

Mikrozymy jsou nezničitelné živé entity, které nelze zlikvidovat horkem, antibiotiky ani jinými válečnými zbraněmi. Můj pohled je takový, že toxiny (kyseliny) mikroforem se spojují, aby vyvolaly sympromy léčivé krize, při níž se tělo zbavuje toxických reziduí: z nosu rýmou, z kůže potem, z tračníku průjmem; a intenzivnějším dýcháním.

Je tedy důležité zapamatovat si, že to nejsou samy patogeny, co spouští nemoc – objevují se, až když je vnitřní prostředí (terén) buněk kyselé a zhoršené. Moskyti vyhledávají stojaté vody, ale nezpůsobují, že je močál močálem.

Všechny nemoci souvisejí s kyselostí

Obecně jsou degenerativní choroby důsledkem nahromadění kyselého odpadu v buňkách a orgánech, které jsou moc slabé na to, aby uklidily v domě. Nejvyšší koncentraci zásaditých minerálů a tím i nejvyšší pH máme, když se narodíme. Proto děti a mladí lidé obvykle netrpí degenerativními onemocněními. Ta se začínají dostavovat až po čtyřicátém roce života.

Skrytými, původními příčinami rakoviny, nemocí srdce, aterosklerózy, hypertenze, diabetu, artritidy, dny, nemocí ledvin, astmatu, alergií, lupenky a jiných kožních onemocnění, trávicích problémů, průjmů, nevolnosti, obezity, nemocí dásní a zubů, osteoporózy, ranních nevolností, nemocí očí atd. je nahromadění toxinů ve tkáních a buňkách, špatný oběh krve a lymfy a nedostatečná činnost buněk z důvodu toxických kyselých reziduí, která se hromadí kolem buněčné membrány a brání tomu, aby se do buňky dostávaly nutriční látky.

Všichni mrchožrouti se množí jako paraziti. Poté, co se stráví jídlo a vstřebá se do krevního oběhu, putují živiny ke všem 75 bilionům buněk lidského organismu. Tělo se zbaví všeho, čeho může, a zbytek se usadí v těch nejslabších buňkách. V těch, které nejsou dost silné na to, aby si uklidily. V tomto nahromaděném odpadu, v této toxické polévce se množí choroboplodné zárodky, jako jsou bakterie, viry, houby a paraziti. Probíhá tam hnití a hnisání (což je rozklad krve), formují se paraziti, motolice, tasemnice, ztuhlý hlen a jiný kyselý odpad.

-pokračování-

Pozn. jmm: Milí přátelé, bohužel, vývoj světového dění mne cca o půl roku předběhl. Kniha s pracovním názvem Let´s go jin! vychází sice až na podzim, ale nyní je maximálně důležité, abyste v dalších měsících a letech zůstali jinoví,tedy zásadití. Přesto nebo právě proto se snažím vám uvolňovat maximum dat a zkušeností už nyní. Jednou z nich je pohybování se nemocí a virů v kyselém prostředí, a naopak jejich smrt v prostředí zásaditém. Vzhledem k našim chystaným akcím a promo knihy jsem požádal firmu Royal Waters, jejíž vody osobně k velké spokojenosti pijeme a neboť perfektně splňuje to, o čem píšu, zda by moje knihy a psaní nechtěla více podpořit. V zářijové Lucerně (pokud nebude stanné právo trvat do září) tak učiní a navíc, díky velkorysosti pana majitele, všichni mí čtenáři dostanou vodu v případě nákupu v jeho e-shopu s 10% slevou! Stačí již dnes zadat v sumarizaci objednávky promo kód: letsgojin . Objednávka vám ihned odečte 10% z ceny nákupu. Link na e-shop v komentáři pod odkazem. A nyní prosím věnujte pozornost tomuto důležitému článku. Opravdu to odpovídá mé téměř 20-ti leté praxi v práci se zdravím našich klientů. Pokud budete kupovat balení, asi kvůli 30 Kč není co řešit a můžete vodu koupit kdekoliv, pokud byste brali těch balení třeba 10, už to jistě stojí za zvážení.

E-shop vyzkoušených zásaditých vod na tomto linku

Napsat komentář