Špičkoví vědci, kteří pracují pro americkou vládu, NEOČKUJÍ své děti

Vítejte v Los Alamos v Novém Mexiku, kde se některé z nejvzdělanějších rodin Ameriky vyhýbají očkování jako moru… 

S.D. Wells

… zatímco se zuřiví zastánci očkování vztekle diví, proč se mezi ovčany nachází tolik výjimek, které odmítají následovat stádo hnané úplatnými médii a morálně zkorumpovaným CDC.
Je možné, že fenomén „odmítačství“ v jisté oblasti Nového Mexika nabírá obrátky i proto, že stovky rodičů, kteří zde bydlí, pracují v Los Alamos Labs a Los Alamos National Laboratory, kde probíhá intenzivní výzkum vakcín?

Vědečtí géniové se rozhodují neúčastnit očkovacích programů – proč?

Momentík, není snad nepopiratelným faktem, že se americká věda jednohlasně shoduje na prospěšnosti a nezbytnosti vakcinace?

Nepřísahali snad v CDC, že se dětské obrně, neštovicím a chřipce vyhnete tak, že si necháte do paže napíchat hliník, rtuť a ledvinové buňky z kočkodana obecného?

Opravdu věříte, že CDC odstranilo rtuť ze všech vakcín pro děti? Ne. Byla to drzá lež.

Očkování proti chřipce, které obsahuje rtuť, doporučuje CDC všem těhotným ženám a miminům, kterým je pouhých šest měsíců.

Možná by vás mohlo zajímat, proč se do vakcíny proti rotavirům Rotateq dávají dva kmeny smrtícího prasečího circoviru?

Ano, mělo by vás to zajímat, a hodně. Výše uvedená fakta představují jen pár pádných důvodů, proč lidé, kteří zkoumají očkovací látky, nenechávají ani do svého těla ani do těl svých brilantních dětí stříkat neurotoxiny.

Možná ti vědci z Los Alamos všichni vědí o hrozných vedlejších účincích vakcíny proti chřipce a o tom, že tajný soud vakcinačního průmyslu přiznal náhradu ve více případech újmy způsobené očkováním proti chřipce než jakýmkoli jiným očkováním, které se v Americe aplikuje.

Očkování proti chřipce je naprostý experiment, podfuk a extrémní riziko a většina vědecky gramotných občanů této země to ví.

Rozdíl je v tom, že jistí vědci jsou placeni, aby navzdory svým znalostem o očkování cíleně šířili lži. Dostávají pořádné prachy za propagandistickou činnost. To proto se špičkoví vědci vyhýbají očkování, přátelé.

Losalamoský školní inspektor si všímá VELKÉHO PODÍLU rodičů, kteří dělají všechno pro to, aby se jejich dětem nedostaly do paží injekční jehly 

Někteří špičkoví vědci v Santa Fe brání očkování svých dětí. Tyto statistiky patří k nejvyšším v USA.

Zjevně si věda bezpečností a účinností vakcín není tak jistá, jak se nám tvrdí. Bezpečnost a efektivita očkovacích látek je předmětem intenzivního výzkumu, zvlášť poslední dobou: výrobci vakcín museli poškozeným proplatit v souhrnu už přes tři miliardy dolarů a navíc se ukázalo, že v některých případech vakcíny nemoci spíš šíří, než aby jim předcházely.

Už jste slyšeli o mohutných epidemiích dětské obrny v Indii? Za to mohou Indové poděkovat Billu Gatesovi.

Věděli jste,  že očkovací program Billa Gatese má na svědomí 47 500 úmrtí na paralýzu?

Média však bubnují na poplach a děsí před odmítáním očkování, protože se ví, že nad zdravým rozumem může zvítězit jen strach.

Koneckonců který příčetný člověk by chtěl svému malému dítěti nebo sám sobě nechat vpravit do těla více než 50,000 ppm rtuti, když ministerstvo životního prostředí varuje těhotné ženy, že pitná voda obsahující podstatně menší množství, je kontaminovaná?

Na tuhle nemoc, která se šíří Amerikou jako lesní požár, existuje jediný lék: informovanost.

Ta „nemoc“ je lež, že jsou všechny vakcíny bezpečné a účinné. Děti ze Santa Fe si osobní zkušenost s očkováním mohou ušetřit, protože jejich rodiče jsou vědecky gramotní.

Asi jsou dost chytří, aby ignorovali lživé zprávy na CNN, na propagandistické mašinerii zvané  Washington Post a na notoricky zoufalých New York Times.

Propagátoři očkování jsou infikovaní emocemi – žádají, aby všechny děti dostaly svou porci neurotoxinů a těžkých kovů, tak jako ty jejich

V Americe se objevilo nové extremistické náboženství zvané „podpora očkování“.

Tihle lidé si nedají říct a zatracují každého, kdo se neklaní před očkovacím oltářem a nenechává své děti infikovat geneticky modifikovanou krví a buňkami z potracených lidských embryí, z opic, prasat, psů, orlů, salmonellou a ano, dokonce i smrtící E. coli (která se nachází v mnoha vakcínách proti meningokokům).

Vetšina takhle horlivých zastánců očkování ani nemá tušení, co ve vakcínách dnes všechno je. Neznají ani jejich pravdivou historii.

Média řádí kvůli „epidemiím“ spalniček, a přitom je to nemoc, se kterou si normální imunitní systém (co není poničený vakcínami) snadno poradí.

Většina vakcín je nebezpečnějších, než infekční nemoci, kterým mají předcházet.

Zjistěte si něco o přírodních prostředcích, které podporují imunitu, jako je česnek, oreganový olej, léčivé houby, lékořicový kořen, skořice, koloidní stříbro, vitamin D, vitamin C a na chřipku samozřejmě černý bez.

Žádná úmrtí a zmrzačení po takových přírodních lécích nejsou evidována, lidičky. Tak na to nezapomínejte.

 

Zdroj

Napsat komentář