Úmrtí na vakcíny proti covidu má zakrýt nová epidemie: globalisté pustí zřejmě marburg, nebo neštovice.

Tap News / Tapestry

Příští útok | Účinek záměrného vypuštění neštovic antihumánními globalisty by znamenal zakrytí úmrtí na očkování proti virům, které se již začíná prudce zvyšovat. Jen v příštích šesti měsících zemřou po celém světě miliony lidí na následky očkování proti kovidu, protože se urychlí potlačení imunity, zvýšení účinnosti protilátek a nárůst rakovinných nádorů. Globalistická kabala se zoufale snaží odvrátit pozornost světa od depopulačních účinků vakcíny, takže potřebuje nějakou větší katastrofu s masovým úmrtím, která by to vzala na sebe.

Neštovice
Tap News / Tapestry

Dobrou zprávou je, že Bidenův mandát k očkování bude téměř jistě zrušen šestým odvolacím soudem. Tím bude Bidenovi uštědřena drtivá porážka jeho pokusu o masové vyhlazení amerického lidu prostřednictvím „očkovacích“ biologických zbraní.

Špatnou zprávou je, že jakmile bude mandát k očkování zrušen, budou globalisté nuceni uchýlit se k další ničivé strategii, aby dosáhli svých cílů genocidy a depopulace. Zdá se, že jejich další zbraní bude Marburg, Ebola nebo neštovice.

Neštovice jsou nejpravděpodobnější volbou, protože jsou extrémně nakažlivé a téměř nikdo proti nim nemá imunitu. Bill Gates opakovaně varoval – s děsivým úsměvem – že Amerika by měla být připravena na teroristický útok neštovicemi, jehož cílem by byla americká letiště. Když Bill Gates před něčím takovým varuje, je to obvykle proto, že to globalisté plánují provést.

Yahoo News tento týden informovaly, že v laboratoři společnosti Merck byly objeveny lahvičky s nápisem „neštovice“, což je v rozporu s americkými zákony. V kontinentálních Spojených státech je oprávněno skladovat ampulky s neštovicemi pouze zařízení CDC v Atlantě. Co tedy Merck – výrobce vakcín – dělá s lahvičkami s neštovicemi?

Nebyli byste blázni, kdybyste se domnívali, že pracují na dalším velkém uvolnění biologických zbraní, které by přineslo další vlnu zisků z vakcín proti neštovicím.

Vypuštěním neštovic globalisty se však dosáhne mnohem více než jen depopulace…
Pohřbení úmrtí na kovidové vakcíny a zastavení voleb v polovině volebního období v roce 2022.

Důsledkem záměrného vypuštění neštovic antihumánními globalisty by bylo zakrytí úmrtí na covidové vakcíny, které se již začíná divoce zrychlovat. Jen v příštích šesti měsících zemřou po celém světě miliony lidí na covidové vakcíny, protože se zrychlí potlačení imunity, posílení závislosti na protilátkách a nárůst rakovinných nádorů. Globalistická kabala se zoufale snaží odvrátit pozornost světa od depopulačních účinků vakcíny, takže potřebuje nějakou větší katastrofu s masovým úmrtím, která by to vzala na sebe.

Sekundárně by epidemie neštovic také umožnila zločincům ve Washingtonu vyhlásit výjimečný stav a pozastavit volby v polovině volebního období v roce 2022, kde by je pravděpodobně politicky zmasakrovali. Současné průzkumy veřejného mínění, pokud se promítnou do výsledků voleb, ukazují, že demokraté s velkou pravděpodobností ztratí Sněmovnu reprezentantů, Senát a četná guvernérská křesla a zákonodárné sbory jednotlivých států, takže Bidenovi (nebo Harrisovi) nezbude žádná jiná účinná moc než protiústavní výkonné dekrety (které soudy neustále sestřelují).

Demokraté tedy potřebují větší katastrofu, aby zrušili volby v roce 2022. Neštovice (nebo Marburg) jsou jejich „dokonalou“ volbou vzhledem k tomu, že mají nulovou úctu k lidskému životu a obětovali by každého živého Američana, pokud by je to udrželo u moci. Jsou jako šílená, pomatená zvířata, která jsou ochotna udělat naprosto cokoli, aby si udržela svou vládu.
Bill Gates vykresluje obrázek jako z filmu „12 opic“ s vypuštěním neštovic na letiště.

Z Yahoo News:

Bill Gates varoval vlády, aby se připravily na teroristické útoky neštovic a budoucí pandemie tím, že investují miliardy do výzkumu a vývoje.

Zakladatel Microsoftu navrhl, že „zárodečné hry“ by mohly připravit státy na bioterorismus, jako jsou útoky neštovicemi na letištích. Pan Gates varoval, že epidemie způsobené bioterorismem by mohly být horší než epidemie vzniklé přirozenou cestou.

Proč si Bill Gates pro svůj příklad vybral právě neštovice a letiště? Protože je to pro bioteroristy – tj. depopulační globalisty – nejúčinnější způsob, jak zahájit další biovojnu. Je to scéna jako vystřižená z dystopického sci-fi filmu 12 opic s Brucem Willisem a Bradem Pittem v hlavních rolích.

Kromě toho by globalistické vypuštění neštovic pravděpodobně uvěznilo mnoho skeptiků k očkování a jedinců, kteří jsou proti maskám a kteří si zvykli na veřejnosti přijímat jen málo bezpečnostních opatření. Zatímco „covid“ se ukázal být jen o málo víc než přejmenovaná chřipka, ozbrojené neštovice mají minimálně 30% úmrtnost a v závislosti na konfiguraci může být mnohem vyšší. Aby Američané neštovice přežili, museli by se na delší dobu uzavřít… možná na celý rok, prakticky bez zásob potravin, paliva, léků, vody a dalších nezbytných věcí. Mnoho lidí, kteří zavrhli závažnost kovidu, by se neúmyslně vystavilo neštovicím, což by mělo zničující následky.

Čím větší krize, tím více mohou mocní prosazovat svou falešnou autoritu a zbavovat lidi základních občanských svobod (a lidských práv). Proto je nasazení neštovic jedinou nejúčinnější strategií, kterou mohou antihumánní globalisté právě teď použít k dalšímu zotročení lidstva a rozdrcení Spojených států amerických.

Opravdu stisknou spoušť a vypustí je? Nemůžeme to vědět předem, ale už jsme viděli jejich ochotu vypustit jiné strašlivé zbraně proti lidstvu, které mají za následek masovou smrt na celé planetě (tj. injekce „vakcíny“ s bodovými proteiny, které jsou vražednými zbraněmi biologického charakteru).

Podle serveru OurWorldInData.org dostalo vakcínu proti kovidu 52,4 % světové populace. To jsou více než 4 miliardy lidí a jejich počet roste téměř o 30 milionů denně. Při dlouhodobé 50% úmrtnosti na tyto vakcíny – zahrnující krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé příčiny smrti – to znamená, že globalisté denně efektivně vyvraždí 15 milionů lidských bytostí.

To jsou DVA nacistické holokausty každý den, každý den, protože holokaust vakcín pokračuje v masovém vyvražďování lidstva. Všechna úmrtí nejsou okamžitá, takže bude trvat roky, než se tato čísla plně projeví, ale jakmile je člověk očkován, hodiny jeho smrti už odpočítávají.

Veškeré podrobnosti o scénáři neštovic najdete v dnešním podcastu Situation Update prostřednictvím webu Brighteon.com:

Objevte každý den nový podcast – spolu s rozhovory s předními lidmi, které rozšiřují mysl – na:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport.

Původní článek: https://tapnewswire.com/2021/11/smallpox/

Dylan Eleven | Truth11.com

  • Naše vlády vyhlásily lidem válku.
  • Protizákonně postupují proti našim ústavám a mezinárodnímu právu.
  • Porušování lidských práv je osobní odpovědností. To znamená, že každý policista, soudce nebo kdokoli, kdo porušuje vaše práva, je osobně odpovědný a za své činy mu hrozí doživotí.
  • Plnění rozkazů nebo místních zákonů není platnou obhajobou.
  • Vlády páchají genocidu pomocí smrtících vakcín.
  • Mainstreamová média se na této genocidě podílejí.
  • Nezávislá média v této válce bojují tím, že vám přinášejí pravdu.
  • Pomozte prosím podpořit nezávislá média.

Staňte se patronem Truth11.com

Truth11.com | Armed with the Truth – United We Stand – The Truth Will Set Us Free (Pravda nás osvobodí)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář