Ve vakcíně proti chřipce je 25 000x víc rtuti, než je limit pro pitnou vodu

Ethan A. Huff

(NaturalNews) Pro případ, že vám to uniklo, tak se při testech provedených ve forenzní potravinové laboratoři Natural News zjistilo, že vakcíny proti sezónní chřipce, které se v těchto dnech vnucují prakticky každému včetně kojenců, těhotných žen a seniorů, obsahují nehorázné množství neurotoxické rtuti. Ukázalo se, že lahvičky standardní vakcíny proti chřipce, produkované britským farmaceutickým gigantem GlaxoSmithKline (GSK), v sobě mají více než 51 ppm rtuti, což je 25 000násobek limitu pro pitnou vodu, stanoveného Úřadem pro ochranu životního prostředí (EPA).

Tento šokující poznatek byl získán za pomoci moderní techniky využívající hmotnostní spektrometrie, která se vyznačuje neuvěřitelnou přesností. Tímto způsobem vyplňujeme mezeru, kterou po sobě zanechaly národní regulační orgány. Ty totiž žádné takové testy neprovedly. Ročně dostávají miliony lidí injekce vakcíny proti chřipce a většina z nich vůbec neví, že spolu s vakcínou vniká přímo do jejich svalové tkáně i jeden z nejjedovatějších kovů známých člověku.

„Rtuť je jedna z nejjedovatějších látek, které lidstvo zná,“ objasňuje na svém blogu dr. David Brownstein, certifikovaný rodinný lékař a specialista na celostní medicínu. „Více než dvacet let testuji skoro každého pacienta na kontaminaci těžkými kovy. Zjistil jsem, že více než 80 %  mých pacientů, zdravých i nemocných, má v těle rtuť.“

Systém doporučuje těhotným ženám, malým dětem i seniorům, aby se postavili do fronty na rtuťové injekce

Prezentace tohoto typu konkrétních dat, která jsou v rozporu s oficiálním vládním stanoviskem k očkování, rozpoutalo řadu jedovatých útoků ze strany militantních zastánců vakcinace. Ti dokonce tvrdí, že rtuť je zcela bezpečná. Buď tohle, nebo prohlašují, že se už rtuť do očkovacích látek nepřidává, což je opovrženíhodná lež, kvůli níž se nadále ubližuje těm nejzranitelnějším mezi námi, včetně nevinných dětí.

Na oficiálním příbalovém letáku ke FluLavalu, což je právě ta vakcína, kterou jsme testovali, si kdokoli může přečíst o přítomnosti rtuti v této očkovací látce. Následující odstavec je vyňat přímo ze stránek RxList.com, z tzv. internetového indexu léčiv (Internet Drug Index), a prokazuje, že vakcíny proti chřipce obsahují přidanou rtuť v podobě thimerosalu:
„Derivát rtuti thimerosal se do vakcíny přidává jako konzervant. Každá dávka o obsahu 0,5 ml obsahuje 50 mcg (mikrogramů) thimerosalu (méně než 25 mcg rtuti). Každá dávka o obsahu 0,5 ml rovněž obsahuje zbytková množství ovalbuminu (méně než 0,3 mcg nebo stejně), formaldehydu (méně než 0,25 mcg nebo stejně) a deoxycholátu sodného (méně než 50 mcg) jako pozůstatek výrobního procesu.“

A přesto – navzdory všem těmto kontaminujícím látkám – zdravotní úřady postrkují těhotné ženy, seniory a malé děti, aby se každoročně nechávali očkovat. Nevadí, že je každá z těchto látek známý neurotoxin, nemluvě o faktu, že formaldehyd je navíc rakovinotvorný — jen pěkně do řady a včeličku, protože vláda říká, že je to pro vás dobré!

Dvojí metr na rtuť dál pustoší zdraví veřejnosti

Paradoxní je, že vláda uznává toxicitu rtuti, aspoň když se do lidského těla dostává z jiných zdrojů. Obamova administrativa se pustila na křížovou výpravu s cílem zavřít všechny uhelné elektrárny pod záminkou, že uvolňují do atmosféry velká množství rtuti. Vydala také oficiální varování pro těhotné, že by neměly jíst konzervovaného tuňáka kvůli vysokému obsahu rtuti.

Ale co ta rtuť, co se doteď dává do vakcín a do amalgámových plomb? Jak to, že z těchto zdrojů je podle vlády zcela bezpečná, ale v jídle a kouři z komínů je nebezpečná?
Zdroj

Napsat komentář