Výrobce covid-injekcí vyvinul svoji tzv. vakcínu tak, aby vyvolávala „lukrativní“ nemoci, žaluje ho pět států USA

z webu Pravda-tv.com

Společnost Pfizer Inc. má vážný problém. Někteří její bývalí zaměstnanci, mezi nimi vysoce postavení manažeři, se rozhodli veřejně odhalovat její nekalé záměry.

Jak ti stateční muži a ženy říkají, jejich svědomí jim nedovolí mlčet. Problém Pfizeru (a jiných farmaceutických gigantů) není jen tak nějaká obyčejná ziskuchtivost. Bývalý viceprezident společnosti, dr. Peter Rost, popisuje tak nehorázné jednání výrobce neblaze proslulých vakcín proti covidu-19, že se tomu člověk až zdráhá uvěřit.

Na základě svých znalostí insidera farmaceutického oboru je přesvědčen, že Pfizer své očkovací látky cíleně koncipoval tak, aby vyvolaly globální explozi nemocí srdce a turbo-rakoviny. Stovky milionů nových pacientů s těžkým chronickým onemocněním pak zajistí celému farmaceutickému sektoru slušný profit.

Dr. Peter Rost se zapsal do veřejného povědomí už v roce 2007, kdy před americkým Senátem vypověděl, že velké farmakoncerny cíleně obelhávají americké zákazníky. Časem o svých zkušenostech napsal knihu a svých názorů se nezřekl ani později. To samozřejmě vyvolalo odpovídající reakci v podobě pomluv, šikany, žalob a finančního zruinování nesmiřitelnými právníky Pfizeru.

Na otázku, jak jej poučila zkušenost s kritikou bývalého zaměstnavatele, sdělil Rost webu pharmaexec.com: „To máte jako s mafií. Nerad to říkám, ale když se člověk postaví mafii, skončí s kulkou v hlavě. A když člověk veřejně mluví o farmaceutickém průmyslu, už ho prostě nikde nezaměstnají.“

Podle dr. Rosta farmaprůmysl nejedná mafiánsky jen se svými kritiky, ale i s veřejností. Zářným příkladem jsou vakcíny, které dle Rostových slov výrobci vyvíjejí tak, aby udržovaly obyvatelstvo ve stavu stálé nemoci.

Však se říká, že vyléčený pacient je ztracený pacient.

Zářným příkladem jsou covidové injekce. Nelze přehlédnout, že po jejich nucené masové aplikaci obrovskému množství lidí v populaci výrazně narostl výskyt problémů se srdcem a překotně se vyvíjejících onkologických onemocnění, tzv. turborakovin. Dr. Rost prohlašuje, že z těchto „lukrativních“ problémů míní farmaceutický gigant vytřískat kapitál.

Pojďme se teď podívat na to, jak se odehrávají mafiánské operace firmy Pfizer.

Případ č. 1:

V prosinci 2021 ohlásil Pfizer akvizici společnosti Arena Pharmaceuticals.

Středem jeho zájmu byl v tomto případě produkt zvaný Etrasimod, medikament na ulcerózní kolitidu. V říjnu 2023 jej schválila americká FDA a nyní jej Pfizer prodává pod obchodním názvem VELSIPITY™.

V tiskovém prohlášení Pfizer uvádí: „Ulcerózní kolitida je chronická, často invalidizující nemoc, jíž ve Spojených státech trpí odhadem 1,25 milionu lidí.“

To je hromada lidí, ale stačí takováto skupina nemocných jako důvod k odkupu společnosti Arena za 6,7 mld. dolarů, což se i na tuto bohatou branži považovalo za přemrštěné?

Mně by to smysl nedávalo. Ale jak odhalují whistlebloweři, chtěl Pfizer Arenu odkoupit a urychlit vývoj Etrasimodu, protože tento medikament může řešit i jiné autoimunitní záněty včetně těch, jež postihují srdce a oběhovou soustavu.

O souvislosti mezi Covid-19 mRNA injekcemi a  myokarditidou  se začalo hovořit v červenci 2021. V prosinci 2021 uzavřel Pfizer se správní radou Areny  formální dohodu o akvizici  a v březnu 2022 už  bylo hotovo. Krátce poté na celém světě skokově vzrostl počet případů myokarditidy zaviněné covid injekcemi.

Případ č. 2:

Na počátku roku 2023 oznámil Pfizer odkup společnosti Seagen Pharmaceuticals, opět za obří částku.  Seagen je znám výrobou léčiv na rakovinu a to je vlak, do kterého Pfizer mínil stůj co stůj naskočit. Tomu nasvědčuje částka, kterou zaplatil – 43 miliard dolarů.

Generální ředitel Pfizeru Albert Bourla to popsal jako „převzetí slepice, která snáší zlatá vejce“. Bourla a spol. si v podstatě vsadili 43 miliard dolarů na to, že výskyt onkologických onemocnění celosvětově přímo exploduje.

Výraz „turborakovina“ poprvé zazněl v lednu 2023. Tato agresivní onkologická onemocnění propukala ponejvíce po třetí dávce covidových injekcí. Záhy byly na pořadu dne články, jako je tento zde pod odkazem. Lékaři v nich líčili, že rakoviny vyznačující se takovouto agresivitou ještě neviděli. Pacienti umírali v řádu měsíců, někdy i týdnů či dnů.

Akvizice firmy specializované na onko léčiva probouzí drobné pochybnosti, zda se jednalo jen o obchodní prozíravost, nebo firma Pfizer následnému vývoji sama napomohla.

Dr. Rost není jediný bývalý viceprezident Pfizeru, jenž poukazuje na nemorální jednání bývalého zaměstnavatele. Tím druhým je Mike Yeardon, bývalý viceprezident a vedoucí výzkumu spol. Pfizer. A s Rostem se shoduje v tom, že nic není náhoda – všechno bylo naplánované. Má na to důkazy.

Pokud si kladete otázku, jak mohl mít farmaceutický kartel tu drzost, aby vyrobil očkovací látku pro miliardy lidí, která byla jednak co do svého určení (ochraně před koronavirem) k ničemu a jednak, a co hůř, zapříčinila nemoc neskutečného množství lidí, měli byste se nejprve zamyslet nad tím, jakou roli v této taškařici hrají regulační orgány, které ten zločin umožnily.

Robert F. Kennedy Jr. líčí, že se farmaceutický průmysl těší imunitě před trestním stíháním proto, že se mu podařilo přesvědčit vládu o „nevyhnutelně nejistém“ fungování vakcín.

Nicméně Pfizer to ani tak nemá jisté. Navzdory tomuto právnímu zajištění varují někteří analytici, že by kvůli četným žalobám mohl nakonec i zbankrotovat.

Pět federálních států USA včetně Texasu, Utahu, Kansasu, Mississippi a Louisiany tento koncern žaluje kvůli tomu, že věděl o vážných vedlejších účincích covid injekcí, jmenovitě o myokarditidě, perikarditidě, potratech a úmrtích, přesto tyto informace zamlčel. To je deset procent států USA a očekává se, že se přidají další.

Skončí Pfizer stejně jako Purdue Pharma, výrobce nechvalně známých opioidů, který šel ke dnu kvůli své nezřízené chamtivosti a nečestnosti? Přijde Pfizer stejně jako Purdue Pharma o právní ochranu, až na stole generálního ředitele Bourly přistanou miliony žalob kvůli vedlejším účinkům očkování? Nechme se překvapit. Jedno je jisté – pro mnohé už bude pozdě.

Zdroj

Napsat komentář