Jirkovou optikou (407. Jsou pro vás důležití ti, kteří chtějí vaši lepší budoucnost, nebo kteří obohacují vaši duši a ducha? Necháme si ukrást veškeré své bohatství? )

No sleduji to dlouho. Jak se ty „hvězdy“ českého esoterního nebe propagují, chodí na ty rozhovory, ale jsou jednou věcí společní. Téměř nikdy nic a nikoho dalšího na svém profilu neprezentují, pouze sebe. Esoterika jak vyšitá. 🙂

Mám to díky Bohu jinak. Vždy sdílím toho a to, co je zajímavé, potřebné, důležité, nebo to, co zrovna studuji či procházím. Jasně, mám díky tomu na svém kontě o jednu či dvě nuly méně, než ostatní dravější, a než bych možná někdy potřeboval, abych mohl žít tak a tam, kde budu mít osobní svobodu a také svobodu a volnost i práce, nebo kde bych si mohl dovolit rok dva prostě nepracovat, odpočívat. Kdybych se vykašlal na facebook a 15 let psaní pro vás, ostatní, zdarma, kdybych se vykašlal na magazín, který jede v podstatě za náklady, byl bych na tom asi energeticky výrazně lépe.

Denně mi chodí spousta zpráv, kdy potřebujete či hledáte to, či ono. Ale vnímám to tak jako společenskou povinnost. Práce pro MY. Samozřejmě, potřebuji na to energii. Jako každý, kdo je zde pro ostatní a kdo chce spojovat. Možná už bych měl mít ve svém věku svoji metodu, a svoje žáky, 1. 2. a 3. stupně a licenční poplatky. Svou metodu poupravené klasické homeopatie mám, snažím se s ní seznamovat i ostatní, ale na americký byznys model nemám ani odvahu ani tu správnou sobeckost. Bohužel, bohudík.

České prostředí mne v tom trošku odrazuje. Možná tady máme lidi, co něčemu rozumí, co o něčem dlouze zajímavě vypráví, ale já vždy sleduji právě i tu sociální funkci či dysfunkci. A bohužel,my Češi jsme bolaví, traumatičtí a díky tomu zcela porozpojovaní.. ty sympatie nesympatie a myslím si, že hlavně prachy, spolehlivě rozpárají jakýkoliv vznikající politický či alternativní projekt v ČR či na Slovensku. Leda že by do toho šli dlouholetí přátelé či partneři. Už zase slyším, jak jsou Rajchl či Zwyrtek Hamplová řízená opozice. V tomhle státě už snad ani nemá šanci nic nového vyrůst, jsme utopení v depresi a korporát nám to dává patřičně sežrat, platíme už nejvíc v Evropě za energie, mobilní telefonii a další. A budeme platit, dokud se nespojíme. To není jen o protektorátní vládě, kteoru nám sem mocnosti pravidelně nasazují, protože nemáme českou. Je to o nás. O naší víře, důvěře, ale také laskavosti či oběti. K tomu však zatím máme daleko, předaleko… jenže šmejdi se spojili. Už dávno. A těží z toho dodnes. Každé úspěšné spojení přináší nakonec profit. Proč bychom nemohli začít s novým politickým systémem třeba právě u nás? Bude ale potřeba tolerance a vzájemná podpora. Podporujte své šerify. Energetikům a dalším šmejdům budete nyní dávat 10-20 tisíc měsíčně, zatímco úspory vám ukradli taky, během 3-4 let se zcela rozplynou. Nechají vám jen na jídlo a možná některým ani to ne. Naše vyspělá společnost kvůli chamtivosti asi 5% vyplácí 95% desátky ,možná ani to ne. Devět desetin vaší práce vám pak prostě zabaví. Nemáte nárok. Nechají vás padnout, Fiala si tím heslem „Nenecháme vás padnout!“ dělá z nás všech ostatních tvrdou společenskou satiru, vysmívá se nám. Je to lidská hyena, která hledí jen na své vlastní zájmy, respektive zájmy svých loutkovodičů. Finančního, energetického, válečného a farmaceutického průmyslu. To jsou šíbři, kteří nám společně se svými politickými loutkami linkují naše životy. Ne pro naše blaho, štěstí a zdraví, ale pro naši nemoc, zmar jako zdroj jejich astronomických zisků, které už nestihnou nikdy utratit, pokud tedy nebudou žít do tisíce let.

Kolik budete platit lidem, kteří vás obohacují na duchu, nebo pro vás chtějí lepší budoucnost? Mělo by to být dvojnásobek. Tedy 20-30 tisíc měsíčně každá rodina. V opačném případě nás zase převálcují neziskovky, do kterých pošle Soros a další hyeny, kdy pošlou Jakubům Jandům a dalším za každého z nás ze svých ekonomických profitů vyplývajících z destabilizace světových zemí i ekonomik třeba pouhou ticku.

A budou si s námi dál dělat to, co budou chtít.. levá, pravá, přední, zadní, pozor, Čechu, neupadni! Dát si na profil českou vlaječku, ani přijít 3.9. na Václavák stačit nebude. Bude třeba vytvářet buňky kolem lidí s takovou intelektuální a energetickou kapacitou, že budou schopni pro začátek řádění mocných aspoň přibrzdit. Bude třeba postavit se vně sebedestruující systém. Třeba formou měsíční, nebo půlroční generální stávky. Při covidu už jsme si to zkusili, půjde to. Dokud oni neodejdou. Dokud nebudou ve Strakovce a v novém Parlamentu naši. Kdy lidé vystřídají nelidy. Satanské sobecké hyeny.

Možná se za 20 let zase vzbudíme. A možná to bude znovu, nebo dokonce definitivně, pozdě. Nebude tu

Anebo.. .. levá, pravá, přední, zadní, pozor, Čechu, neupadni. Možná se za 20 let zase vzbudíme. A možná to bude znovu, nebo dokonce definitivně, pozdě. Nebude tu už ani Česko, ani Češi, a jen desítky let poté pak dozní i náš krásný jazyk, Čeština. Bestie vydá hurónský vítězný skřek. A bude po všem živém.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 812 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář