Nikoliv pouze lidé! Záření 5G sítí je škodlivé a kosí i zvířata, je čas k akci

Dlouhá zpráva o vystavení 5G záření zjistila, že tento nově objevený zdroj záření poškozuje zdraví tvorů žijících ve volné přírodě.

Zpráva o 150 stranách, kterou vypracovali vědci z Washingtonské univerzity a Univerzity Johnse Hopkinse, obsahuje tři části, z nichž první se zabývala tím, jak se v posledních letech radikálně zvýšila EMP (elektromagnetické frekvence) v životním prostředí.

Druhá část se zabývala tím, jak tato EMP ovlivňují živé organismy. Odhaluje, jak „byly pozorovány účinky mimo jiné na savce, jako jsou netopýři, jelenovití, kytovci a ploutvonožci, a na ptáky, hmyz, obojživelníky, plazy, mikroby a mnoho druhů rostlin“.

Třetí oddíl se zaměřuje na limity expozice elektromagnetickým polím a vyhlídky na nové předpisy, které by pomohly lépe chránit živé bytosti před škodami způsobenými touto neustálou záplavou neionizujícího záření.

„Tento výmluvný přehled poskytuje vhled do promarněných příležitostí k prevenci rakoviny, jejichž příkladem je azbest, tabák, některé pesticidy a nyní i radiofrekvenční záření,“ uvedl mluvčí organizace Environmental Health Trust (EHT).

„Autoři zdůrazňují, že místo prevence rakoviny byla upřednostňována ekonomická hlediska. ‚Strategie zasévání pochybností o rizicích rakoviny byla vytvořena již před desítkami let a nyní ji přijal a sofistikovaněji realizuje telekomunikační průmysl, pokud jde o rizika RF-EMF pro člověka a životní prostředí. Průmysl má ekonomickou moc, přístup k politikům a médiím, zatímco znepokojení lidé nejsou vyslyšeni.““


Odvolací soud ve Washingtonu rozhodl ve prospěch petice požadující větší regulaci záření mobilních telefonů ze strany FCC.

Devra Davisová, zakladatelka EHT, uvedla, že je již delší dobu známo, že mobilní záření všeho druhu je nebezpečné pro volně žijící živočichy i pro lidi. Přesto federální vláda před vědeckými poznatky zavírala oči a místo toho prosazovala zájmy společností Verizon, AT&T a T-Mobile.

„Máme k dispozici více než dost výzkumů, které by mohly vyvolat nová regulační opatření na ochranu volně žijících živočichů,“ cituje dále mluvčí EHT.

„FCC měla provést úplnou revizi dopadu zavádění sítí 5G na životní prostředí před tím, než zefektivnila výstavbu stovek tisíc věží 5G po celé zemi.“

Již v srpnu rozhodl odvolací soud ve Washingtonu ve prospěch petice podané organizací EHT proti Federální komunikační komisi (FCC). Soud konstatoval, že FCC neudělala zdaleka dost pro to, aby se zabývala rostoucím množstvím důkazů, které spojují elektromagnetická pole s negativními dopady na zdraví, a to i při úrovních nižších, než jaké FCC považuje za „bezpečné“.

Soud rovněž uvedl, že FCC dostatečně nereagovala na výzvu ministerstva vnitra poté, co vzneslo otázku škod na životním prostředí, které EMP způsobují konkrétně stěhovavým ptákům. (Související: Národní institut zdraví (NIH) zveřejnil zprávu, podle níž jsou 5G i 4G škodlivé pro člověka a další živé tvory).

Na druhou stranu korporátní média, která jsou koupená a placená bezdrátovým průmyslem, se myšlence, že 5G je něco jiného než úžasné a skvělé, vysmívají a opovrhují jí.

Například falešný zpravodajský gigant CNN zveřejnil v roce 2020 propagandistický článek s názvem „Proč si konspirační teoretici myslí, že 5G škodí vašemu zdraví, a proč odborníci říkají, že se nemusíte bát“. Obsah tohoto falešného zpravodajského článku je přesně takový, jaký byste mohli očekávat.

„S příchodem 5G do čtvrtí po celé zemi se výrazně zvýší úroveň bezdrátového záření,“ varuje Davis, podle kterého je nejvyšší čas jednat.

„Nemáme ten luxus času, abychom o tomto problému nadále diskutovali s bezdrátovým průmyslem. Dospělí, děti, domácí zvířata, volně žijící živočichové a naše životní prostředí jsou zranitelní.“

Další související zprávy naleznete na webu 5Galert.com.

Zdroje pro tento článek zahrnují:

TheEpochTimes.com

NaturalNews.com

zdroj, translation via deeps and deepl

Komentář Tommy Wells:

No….Máte na mysli, že chronické záření, které narušuje hemoglobin zvířat, a tím i jejich schopnost přenášet kyslík, může být pro zvířata škodlivé? To přece nemůže. Myslel jsem, že takovým divokým a nebezpečným konspiračním teoriím věří jen domácí teroristé, jako jsem já.

Ale kupodivu DNA v každé z bilionů buněk ve vašem těle je fraktální elektromagnetická anténa… A hlava/mozek je přirovnáván k obrovské anténě, přičemž mozková tkáň je rádiovým přijímačem. A když je naše tělo neustále zasypáváno chaotickými, vysoce nepřirozenými pulzy záření, má to tendenci způsobit, že jinak zdravé, inteligentní a produktivní červené krvinky se stávají poškozenými, nefunkčními a vylévají svůj obsah do krve, což vyvolává biologickou katastrofu, jejímž výsledkem je prudký pokles hladiny kyslíku.

Ale já vím… média tvrdí něco jiného. Samozřejmě jsou to ti samí šarlatáni, kteří propagují GMO, pesticidy, glyfosát, nekonečné vakcíny a každodenní používání opalovacích krémů jako zdravý životní styl… Je načase, aby se všichni členové společnosti kolektivně probrali z hypnotického transu vyvolaného médii, uznali, že byli po desetiletí obelháváni, a konečně se postavili čelem ke skutečnosti, že jsme cíleně napadáni a otravováni škodlivými frekvencemi, které byly použity jako biologická zbraň hromadného ničení proti lidstvu.

Napsat komentář