Ztratí lidé DECH života, nebo ho postupně konečně naleznou? (1.)

Edit: Tenhle článek jsem začal psát 30. března. Cca týden před tím na to myslel a začal chystat v hlavě.. je 9. dubna.. poznatky se mezitím neuvěřitelně posunuly. Dnes opravdu víme, že je problém s kyslíkem, zářením, hypoxií.. přesto, pojďme se na to podívat. Článek není ještě hotov, ale dám ho na 2 díly.

Vlastně to trvá už několik let. Zvláštní bolest mezi žebry. Zvláštní dýchání. Vzduch je výrazně sušší. Patro se slepuje s jazykem. Je v něm jako by více kyslíku (kyslík je suchý, jangový plyn), ale plíce jako by si s ním nedokázaly poradit. Nedokáží si ho převzít. Máme málo jinu na tak velký jang. Jsou dny, kdy to dokonce vypadá, že dýcháme helium. Jako by cosi tlačilo na naše ohryzky, či hormony, a tak to vypadá, že mutujeme, neboť nám zvláštně přeskakuje hlas, cosi/kdosi nás drží pod krkem. Do toho ozón, který začala Země přirozeně produkovat ve větším množství již dávno, jenže sekta bílých plášťů vše svedla na průmyslovou činnost a globální oteplování.

Vlastně to trvá už někdy od listopadu. Úporný, suchý kašel. Jedny antibiotika, druhá, třetí. Výrazné horečky, které během snad pár minut mají schopnost zcela ochladnout. Jak se ukazuje, tímto zvláštním virem trpěli na přelomu roku nejen Češi, ale také Italové v oblasti Lombardie. Ti již dokonce v listopadu. Tedy ve chvíli, kdy teprve startoval corona a novináři a věTci v laboratořích teprve vymýšleli pohádku o zlém netopýrovi.


Jak píše ve své knize Kdo se bojí smrti? John van Helsing:

Země se pozvedne i frekvenčně, to znamená, že se změní vibrace Země, zemského pole, bude jemnější. Osvětlí se hrubosti. Jelikož Země stoupá, slunce září silněji. Proto začínají odtávat ledovce. Bude vám chybět sníh a voda zaplaví pobřeží. Slunce bude osvětlovat Zemi intenzivněji než v minulosti. V tom je, obrazně řečeno, logika, neboť se blíží k Božství. Nemluvím o vzdálenosti, ale o frekvenci.
Proto mnozí z vás odejdou. Onemocní, protože nebudou moci dýchat vzduch na zemi – nesnesou ho. Důsledkem toho se také ztenčuje ochranné pole planety. A jelikož se ochranné pole ztenčí, začne unikat těžký vzduch. Na Zemi se udrží jen lehčí vzduch, což znamená, že se frekvence vzduchu změní. Jen ten, jehož plíce tomu budou uzpůsobeny, bude moci dýchat nový, jemnější vzduch – ten, kdo si navykl na vyšší dimenzi. „

Lehčí vzduch.. co to přesně znamená?

Lidé si již dlouhé měsíce stěžují, že se nemohou jako by dodechnout. Ještě déle, snad už roky, si stěžují, že je úporně bolí  píchá mezi žebry. Jako by se zvětšovaly plíce a draly se ven právě skrze žebra. Jsem jedním z nich. Jaký byl můj šok, když mi hned několik terapeutů a dokonce i rentgen (to už je snad 12 let?) nějak zvláštní plíce potvrdil. Ale já mám všechno zvláštní, včetně a zejména mozku.

Na co se začal tento důležitý orgán středové brány (souvisí mimo jiné se Sluncem) připravovat? Změnu kvality vzduchu? Půjde do organismu kyslíku více, nebo méně? Budeme žít rychleji, nebo pomaleji? Pod vodou, nebo na souši? 🙂

Buďte také připraveni, že srdce a plíce teď daleko hůře nesou nejen stres, ale také kdejaké větší rozčílení. Takže budete občas lapat po dechu třeba i z tohoto důvodu. Zároveň se lidstvo propojuje. Táhnete společnou kárku nejenom se svým původním rodem, ale třeba i s tím, vedle kterého stojíte na nákupu, nebo v autobuse. Povinné metrové rozestupy.. už rozumíte? Dvě těla se stávají jedním, padesát tisíc na fotbalovém zápase také. Jedním organismem.

Co se přírodního a fotonového záření týče, jeho princip přirozené opravy DNA využívají náboženské směry, jako je například křesťanství (velikonoční půst), nebo islám (ramadán). Jde zřejmě o specifickou úhelnou a frekvenční pozici Slunce ku planetě Zemi. A samozřejmě, po svém u toho musí stínovat Měsíc.

Tomu se snaží podle všeho nyní elity zabránit tím, že nechávají lidi sedět v uzavřených prostorách (úhly a rohy působí na lidskou frekvenci značně destruktivně, volnost nabízejí jedině kruhové stavby) a rouškami jim znemožňují volné dýchání kyslíku.

Jenže co když je to jinak? Co když kyslík prostě už nedokážeme z důvodu změny DNA ze vzduchu vytáhnout? Měli bychom dýchat možná jinak. Možná ozón, možná žít ve vodě jako ryby, možná ve skafandru, ale.. zatím nám dali roušky. Chtějí nám pomoci, nebo nás zničit? Znamená to, že lidé vydechují CO2 a další plyny, zejména dusík, z nichž mají zpětně nasávat kyslík, z těch cca 30% (C02 a O2), což je podle elit pořád lepší varianta, než jej dýchat volně ze vzduchu? Nebo snad máme dýchat dusík? COŽE? Nebo jde o nedostatek vody? Jde o to, že by nám záření mohlo spálit plíce? Navíc, hypoxie přece nese s sebou extrémní překyselení. Proč je nám měněno pH? Abychom byli lépe schopni přijmout kovy a další nově implementované, umělé součástky našeho těla? Máme s rouškami vydržet do žní, nebo do vakcín? Něco je jinak, kdosi nám znovu lže. A fest.

Pak ještě více jsme tu se zásaditou vodou právě včas!

(Již asi víte, že jsem doporučoval pít ted hodně zásadité vody. Neznám na trhu jinou kvalitní než silně zásaditou Royal water z maďarských vrtů. Čtenáři Věku světla a facebooku mohou čerpat moji slevu, pokud zadají do kupónu (pouze) na e-shopu stránek výrobce a dodavatele kód mé připravované knihy, tedy letsgojin . Pokud chcete vodu pouze vyzkoušet, nebo v malém množství, hledejte v maloobchodě ve svém regionu, rovněž uvedeno na stránkách, neboť se vám díky dopravnému dodávka byť i se slevou 10% od výrobce nevyplatí. Vodu s pH 7,4 doporučuji pro běžné pití a detox od těžkých kovů vzhledem k vysokému obsahu kyseliny křemičité, vodu pH 8,5 k ozdravnému pití – půl až litr denně – a s vodou 9,5 opatrněji, slouží buď v menším množství, nebo třeba na vaření, jak na vaši kávu či čaj, vývar, apod.  Opatrně najíždět, vaše kyselé tělo může dostat z tolika jinu silný šok a zahájit intenzivní detox, jenž může mít podobu alergie.)

Sucho. Proč je takové sucho? Zejména tam, kam nedosáhnou negativní ionty. Tedy mimo moře a hory? Proč už se téměř nedá dýchat ve městech, vzduch je podobný jako před bouřkou, kdy kolabuje jeden kardiak za druhým, plný pozitivních iontů? Dokonce i stromy u vodu začínají umírat.. stromy něco zabíjí zvenčí. Je to HAARP? Je to radiace? 5G sítě? Satelitní „internetové“ stanice na orbitu, jež mají posílat na Zemi mobilní internet? Pardon: Cože?! Fakt tomuhle někdo věří? Tisíce satelitů pana Muska budou posílat internet? Komu? Kdo ho potřebuje a na co?

Zachytil jsem někde v diskusích, že u umírajících stromů a rostlin funguje popel z agnihotry v maličkých ampulkách. Stromy mají 5% vitalitu. S ampulkami 95%.

Ať tak či onak, zdá se, že se nebudeme v budoucnu moci hnout bez VĚDOMÉHO DECHU.

 

(pokračování)

O dýchání, frekvencích, 5G a korona viru.. v angličtině Herald Kautz-Vella zde:

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 849 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář