14 způsobů, jak se chránit před NWO agendou

Tento článek již dříve vyšel na webu OSUD.cz.

Paul A. Philips

Cena za ignorování NWO (Nového světového řádu) může být vysoká. Spolkněte některou z jeho pečlivě vypiplaných iluzí, a můžete skončit bez koruny, bez střechy nad hlavou, vážně nemocní a dokonce i mrtví.

Zoufalá doba si žádá zoufalých prostředků. Černá oblaka totality už číhají na obzoru…

Psychopatická vládnoucí elita má pod palcem banky, zbraně, zlato, drogy a ropu… a politiky s policií, vojskem a masmédii má omotané kolem prstu… nepolevující stisk, jímž třímají naše peníze, potravinové zdroje, vodu, energii a životní prostředí, je stále silnější, stejně jako jejich touha úplně ovládnout vědu a techniku a samozřejmě i nás, lidskou populaci.

Z hloubi duše doporučuji přípravu na blízkou budoucnost, o níž lze říci jen to, že je zcela nepředvídatelná. Je dobré se připravit fyzicky a hlavně mentálně – tady je 14 doporučení, která by vám měla pomoci chránit se před všudypřítomnou agendou Nového světového řádu.

  1. Přestaňte věnovat pozornost korporátně financovanému zpravodajskému mainstreamu

Vypněte televizi (telecí vizi). Pravdu hledejte v alternativních zdrojích, ale i zde se vyplatí rozlišovat.

  1. Přestaňte volit hlavní politické strany

Tím byste jen nadále odevzdávali svoji moc aktuálně vládnoucím zločincům, aby mohli dál pracovat na NWO. Přestaňte věřit na bajky o tom, že se od sebe Republikáni s Demokraty nějak liší (nebo Konzervativci s Labouristy, pokud jste v Británii). Tohle je jen loutkové představení, při němž za provázky tahá skrytá otrokářská hierarchie.

Je fuk, kdo z nich vyhraje. Všechny podporuje a financuje vládnoucí elita. Takže kdokoli se tam dostane, bude dělat jediné: sloužit svým pánům a vládcům (a my to nejsme).

Vzrůstajícímu množství lidí to už dochází, ale mnozí si to ještě plně neuvědomují: jestliže se rozhodnete pro jednu z hlavních stran kvůli dejme tomu jejímu programu, budete profitovat jen krátkodobě. Volením stran napojených na vládnoucí elitu lze dlouhodobě jen tratit.

  1. Detoxikujte

Využijte určité potraviny, doplňky a postupy k detoxikaci svého organismu od celoživotního toxického znečištění. Těžké kovy, fluorid, chlor, brom, radiace a jiné škodlivé vlivy musí pryč, jestli chcete být zdraví.

  1. Pijte kvalitní čistou nebo filtrovanou vodu

Vyhýbejte se nečištěné vodě z kohoutku a vodě z plastových lahví. Můžete využít filtru na bázi reverzní osmózy. Pijte hodně.

  1. Jezte BIO

Jezte hromady organického ovoce, zeleniny a semen a ořechů… nelitujte peněz vynaložených navíc. Z dlouhodobého hlediska se biopotraviny vyplatí.

  1. Nejezte škodlivé „pochoutky“

Junk food se svým vysokým obsahem cukru, soli a levných škodlivých tuků vyřaďte z jídelníčku. Potraviny plné chemikálií, průmyslově zpracovávané a plné GM výpěstků nepatří na váš stůl.

Nevařte v mikrovlnce, na nádobí s nepřilnavým povrchem a na hliníkovém nádobí – kvůli kontaminaci toxiny.

Nevařte potraviny dlouho při příliš vysokých teplotách. Extrémní teploty způsobují ztrátu nutriční hodnoty (vitaminy a enzymy se rozkládají), což snižuje celkovou kvalitu jídla.

  1. Používejte přírodní kosmetiku

Leccos si můžete vyrobit sami doma z kvalitních přírodních surovin a bez zbytečných chemikálií.

8. Vyhýbejte se nízkofrekvenčnímu EMF záření

Zdrojů je mnoho – patří k nim elektrická vedení, mobilní telefony a vysílače mobilních operátorů, vysílače Wi-Fi, mikrovlnné trouby, mamografy, skenery snímající celé tělo, např. ty na letištích, kompaktní zářivky (tzv. úsporné žárovky – používejte radši LEDky).

Nevěřte korporátně sponzorované lživědecké brigádě a jejím tvrzením, že jsou tyto zdroje EMF neškodné. Každý člověk vybavený zvídavým mozkem si zakrátko zjistí, že dlouhodobé působení EMF je spojeno s vážnými nemocemi, s poruchami nervové a hormonální činnosti a se změnami chování.

9. Vyhýbejte se očkování

Očkování NENÍ bezpečné a dost možná je i neúčinné. Po aplikaci vakcíny můžete skončit vážně postižení nebo mrtví, takže nepodporujte penězchtivé podvodníky z farmaceutických firem a nevěřte médiím, v nichž si zaplatili dezinformační a lživou propagandu.

10. Ať vás ani nenapadne vstoupit do armády

Nedělejte elitě hlupáka a nepodporujte ji svým vlastním životem při šíření válek, politických manévrech a realizaci depopulační agendy. Ty peníze za to nestojí.

11. Nechte si vyndat amalgámové plomby

Amalgámové, tedy rtuť obsahující plomby ničí mozek, snižují IQ, přispívají k depresi a fungují jako útočiště nebezpečných bakterií… jděte k biologickému nebo holistickému zubaři a nechte si je vyměnit za něco bezpečnějšího, třeba za zirkoniové implantáty (NENECHTE si dát kovové nebo ty z epoxidové pryskyřice). Nepodporujte zubaře, kteří používají amalgám nebo fluorid.

Kažení zubů lze předcházet správnou stravou a přírodními postupy. Jako ústní vodu můžete například používat kokosový olej, jelikož obsahuje antibakteriální kyselinu laurovou.

12. Mějte zásoby potravin a vody

Pro případ krize mějte doma zásobu jídla a vody na několik týdnů (doufejte, že se během těch několika týdnů situace znormalizuje). Ta krize by mohla být finanční, např. pád měny, nebo by se mohlo jednat o falešnou válku nebo třeba o zinscenovaný útok nějakého nepřítele (např. o „invazi mimozemšťanů“ – nikdy nevíte) nebo o razantní modifikaci počasí systémem typu HAARP. Každopádně je tu určitá pravděpodobnost, že v nějaké situaci sáhne vládnoucí elita po nějaké takové krizi, aby vyvolala mezi lidmi chaos a mohla vyhlásit stanné právo nebo jinak vstoupit do přímé konfrontace s občany…

13. Buďte soběstační

To souvisí s předchozím doporučením. Máte-li tu možnost, pěstujte si své vlastní potraviny. Je mnoho výborných webových stránek, kde se můžete poučit, jak na to. Soběstačnost, zejména ve formě vlastnoručně pěstovaných potravin, je rovněž velmi důležitým faktorem fungování efektivních komunit. Dalšími základními faktory jsou soudnost a jednota.

Mějte také pro případ nouze stranou nějakou hotovost. Možná byste si měli část svých těžce vydělaných peněz proměnit ve zlaté či stříbrné mince, to je vždycky dobrá investice.

Zkuste se zamyslet nad tím, jaké alternativní zdroje energie byste doma mohli používat. Co takové solární panely či baterie nebo menší větrné generátory… apod.? Možná by také nebylo špatné mít nějaký dopravní prostředek na elektrický pohon.

14. Šiřte informace

„Ti, kdo mají privilegium vědět, mají i povinnost jednat.“ Albert Einstein

Tohle je mé ultimátum: Probuďte se! Šiřte informace i ve svém okolí, ať začne být i vaše rodina a okruh přátel aktivní. Mějte oči otevřené, ať jednou nemusíte trpět hrozivými důsledky své nepřipravenosti.

 

Zdroj

Napsat komentář