500 německých lékařů a vědců zpochybňuje oficiální koronavirový narativ: Je čas, abychom vzali věci do svých rukou!

Phillip Schneider

Více než pět set německých lékařů a vědců si oficiálně založilo organizaci, jejímž cílem je prozkoumat globální reakci na Covid-19. Nazvali ji „Mimoparlamentní komise pro přezkoumání koronavirových opatření“ (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss = ACU; stránky zde) a její stanovisko prozatím zní, že opatření omezující svobodu, jež byla přijata po celém světě, dalece přesahují dopad samotné pandemie.

„Je nejvyšší čas, abychom to vzali do svých rukou,“ uvedl jeden člen ACU s ohledem na nedostatek vědecké debaty o viru. „Do této koronové skupiny si přizveme různé experty. Budou to odborníci ze všech oblastí života: z medicíny, sociálních věd, práva, ekonomiky a mnoha dalších.

Jakožto mimoparlamentní komise pro přezkum korony budeme zjišťovat, proč byla na naši zemi v rámci COVIDu-19 uvalena taková restriktivní opatření, proč jimi lidé trpí dosud a zda existuje přiměřenost těchto opatření vůči nemoci, kterou vyvolává virus SARS-COV-2. Máme vážné obavy, že tato opatření přiměřená nejsou.“ [více zde]

500 German Doctors And Scientists Question Official Covid 19 Story ‘it Is High Time That We Took This Into Our Own Hands’

Jeden člen ACU údajně přiznal, že „máme hromadu důkazů, že je to skrz naskrz zfalšované, a to po celém světě“, z čehož by vyplývalo, že bouda je nejen samotný virus, nýbrž i že nebezpečí, které má představovat, je silně přehnané.

Příslušné video bylo nicméně z YouTube odstraněno s odůvodněním, že se na platformě nesmí vyskytovat obsah, jenž by byl v rozporu se stanoviskem Světové zdravotnické organizace.

Cenzura faktů souvisejících s koronavirem není žádná novinka, jelikož YouTube maže videa rutinně bez ohledu na to, zda je jejich obsah seriózní. Postačí, když vyjadřuje nesouhlas s oficiální verzí událostí.

V dubnu YouTube vymazal lokální tiskovou konferenci NBC, na níž dva kalifornští lékaři, dr. Dan Erickson a dr. Artin Massihi prostě jen prohlásili, že rozsah pandemie není tak obrovský, jak uvádějí oficiální místa. Vymazání reportáže se dočkala i uznávaná žurnalistka Sharyl Attkisson, která informovala o hydroxychlorochinu.

K prvním německým lékařům, kteří promluvili o mediální hysterii obklopující koronavirus, se řadí Wolfgang Wodarg, jenž se vyslovil zejména proti drakonickým plošným karanténám, které v březnu zavedlo mnoho zemí.

Ty kritizuje i mikrobiolog dr. Sucharit Bhakdi, který se též připojil k ACU a je přesvědčen, že opatření, jejichž cílem je údajně bránit šíření koronaviru, překračují veškeré meze a zavánějí totalitou:

„Implementaci současných drakonických opatření, která tak extrémně omezují základní lidská práva, by bylo možné ospravedlnit jen v případě, že by existoval důvod ke strachu před hrozbou skutečného, nesmírně nebezpečného viru. Existují nějaká vědecky solidní data, která tento názor podporují? Tvrdím, že odpověď je prostě – ne.“- dr. Bhakdi 

Ačkoli prozatím svoji účinnost prokázal hydroxychlorochin, nitrožilní vitamin C a dokonce i některé odrůdy konopí, vlády a odborníci citovaní v médiích mají zjevně zájem jen o vakcínu, která má jako jediná ukončit karanténní opatření a povinnost nosit roušky.

Oficiální místa zcela evidentně nemají zájem naslouchat jiným pohledům na COVID a na jeho léčbu. V takových časech nezbývá než se ptát, zda mají osoby u moci skutečně takovou péči o naše zdraví, nebo zda jim jde jen o to, čím dál víc osekávat naše občanské svobody.

Zdroj

Napsat komentář