Aktivní bojovnice proti farmaceutickému molochu z nevyjasněných příčin přišla o život, svoji smrt předpovídala

Arjun Walia

Přibližně před týdnem bylo nalezeno mrtvé tělo bývalé zástupkyně farmaceutické společnosti Merck, Brandy Vaughanové. Zakladatelka neziskové organizace LearnTheRisk (learntherisk.org – „Poznejte rizika“) zemřela doma z nevyjasněných příčin a její podezřelé úmrtí je momentálně vyšetřováno.

Mimořádné podezření vzbuzuje zejména skutečnost, že Vaughanová ke konci minulého roku  na Facebooku požádala, aby v případě její smrti lidé zkoumali příčiny a souvislosti a aby šířili informaci o jejím úmrtí. Ještě předtím dala na YouTube video, v němž líčí, jak jí vyhrožovali a jaké divné věci se jí dějí. Vypadala otřeseně a znepokojeně.

Ve svém příspěvku na Facebooku nejenže žádala, aby o jejím případném úmrtí psaly noviny, ale vyjádřila také přání, aby její blízcí přátelé založili sbírku na nezávislé prošetření její smrti.

„Kdyby se mi něco stalo, bude za tím nějaká špinavost a vy přesně víte ze strany koho a proč – vzhledem k mé práci a mému poslání v tomto životě. NENÍ pravděpodobné, že by se mi stala nějaká nehoda. A když jsem před pár lety musela podstoupit hromadu lékařských testů kvůli životnímu pojištění, dostala jsem to nejvyšší možné hodnocení.

Kdyby se mi něco stalo, zařídila jsem, aby skupinka mých blízkých přátel rozjela na GoFundMe sbírku a najala tým soukromých vyšetřovatelů, kteří odkryjí všechny detaily (ten tým mám a už jsem jim předala info). Ach, a ještě peníze pro PR firmu, aby to dostala do celonárodních médií. Každý žurnalista v téhle zemi dostane tiskové prohlášení. Tohle se nezamete pod koberec a bude to jejich nejhorší noční můra.“

Vaughanová dále zdůraznila, že by nikdy nespáchala sebevraždu, její dům je důkladně zabezpečen a krom „oněch lidí“ není s nikým ve sporu.

ZDE JE ODKAZ NA SBÍRKU.

Aktuální zprávy najdete na Facebookové stránce organizace LearnTheRisk.

Kancelář šerifa okresu Santa Barbara prozatím oznámila počátek vyšetřování okolností její smrti:

„Zesnulá byla identifikována a na základě pitvy provedené minulý týden se domníváme, že k úmrtí došlo z přirozených příčin,“ uvedla tisková mluvčí řadu šerifa. „Finální určení příčiny a způsobu úmrtí závisí na výsledku toxikologického rozboru, který normálně trvá 4-6 týdnů.“

Podle webu Children’s Health Defense zemřela Brandy Vaughanová v důsledku problémů se žlučníkem, s nimiž se soukromě potýkala celý tento rok. To je celkem matoucí informace, vezmeme-li v úvahu, že neexistují žádné důkazy o takovýchto zdravotních problémech a že lidé, kteří měli k Brandy nejblíže, říkají, že zásah zvenčí nelze vyloučit, dokud neproběhlo řádné vyšetřování. Web Children’s Health Defense následně zveřejnil aktualizovaný článek, v němž upozorňuje na to, do jaké míry je náhlé úmrtí Vaughanové podezřelé, vezmeme-li v úvahu její příspěvek na Facebooku a zároveň řadu záhadných úmrtí celostních lékařů v uplynulých letech.

Jedna z Brandyiných nejlepších přítelkyň, Tina Marie, s níž Brandy večeřela na Díkuvzdání (a byla úplně v pořádku), napsala na Facebook po tragické události:

„Prosím, sdílejte odkaz na sbírku pro Brandy všude, kde můžete! Jsem vyčerpaná. Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla od její smrti, jsem naspala celkem 14 hodin. Potřebuju celou armádu pomocníků!!! Stojíme proti silné bestii, která má peníze na to, aby si najala celé PR týmy, speciální agenty atd. Máme krásné duše a vášnivá srdce… V jednotě stojíme, rozděleni padáme! Respektujme Brandyino poslední přání (které znělo, že její smrt musí být pořádně vyšetřena.) Děkuji za podporu. Prosíme pomozte nám najít spravedlnost a přispějte nebo sdílejte odkaz. Brandy si zaslouží řádné vyšetřování!“

Pokud byla Vaughanová zavražděna, pachatelé museli dobře vědět, že proběhne šetření, pitva a toxikologie. Není pochyb o tom, že vynaložili maximální úsilí, aby to vypadalo na úmrtí z přirozených příčin. Člověku běhá mráz po zádech, když si uvědomí, že Vaughanová právě před tímhle varovala a že její smrt je extrémně náhlá a podezřelá. Možná nikdy nedostaneme odpovědi, které hledáme. Prozatím je tu mnoho nezodpovězených otázek a my prostě nevíme, co přesně se stalo.

Vaughanová byla zakladatelkou organizace learntherisk.org, která upozorňovala na nebezpečí různých farmak a na obavy z očkování, které vyjadřovali mnozí vědci a lékaři

K neuvěřitelně statečné práci, kterou dělala, ji inspirovaly osobní zkušenosti se zaměstnáním ve farmaceutickém koncernu Merck. Byla legendou, pracovala s obrovským nasazením a vášní pro věc.

V době své činnosti pro farma průmysl prodávala Vioxx, medikament na bolest, u něhož bylo následně zjištěno, že zvyšuje riziko mrtvice a infarktu na dvojnásobek, a tudíž byl stažen z trhu. „Tehdy mi došlo, že když je něco na trhu, neznamená to automaticky, že je to bezpečné,“ vysvětlila Vaughanová. „Velká část toho, co nám vykládá farmaceutický průmysl, prostě není pravda.“

Její organizace informovala lidi velice uvěřitelným způsobem. Shromažďovala výpovědi lékařů a vědců z celého světa, archivovala seriózní, odborně recenzovaný výzkum, jenž upozorňoval na obavy vědecké komunity z určitých medikamentů a vakcín.

Zveřejňované informace se prostřednictvím webových stránek dostávaly každý měsíc k desítkám tisíc lidí, prostřednictvím sociálních sítí k milionům. Organizace vytvořila 38 billboardů, které podle odhadů vidělo 30 milionů lidí a za poslední dva roky zorganizovala přes 30 kampaní a manifestací. Jejich videa a vzdělávací materiály se dostaly k více než milionu lidí, organizace LearnThe Risk také pořádala rozhovory a akce po celém světě.

„Aktivně měníme konverzaci o očkování a farmaceutickém průmyslu, jemuž by nikdy nemělo být svěřeno do rukou naše kolektivní zdraví.“ – Brandy Vaughan

Zdroj

A ještě via fcb Lenka K.

R.I.P. Brandy Vaughan – anti vaccine aktivistka byla nalezena mrtvá jejím 10letým synem 8. prosince 2020. Čest její památce a odvaze

🙏

Webové stránky organizace : https://learntherisk.org/about-us/Bohužel věděla co se jí stane, ale našla neskutečnou odvahu a kuráž spustit kampaň a otevřít lidem oči.Brandy Vaughan řekla pravdu o BIG PHARMA !!!! Zabili jí, protože věděli, že se chystá odhalit složení a záměr PLANdemické vakcíny v přípravě nového světového řádu (Agenda 21) !!!Toto napsala rok před svou smrtí na svůj FB profil : Originál : https://www.facebook.com/brandy.vaughan.98Překlad dopisu z FB 1.12.2019 : “ Příspěvek, který si přeji, abych nemusela nikdy psát …Ale vzhledem k určitým náhlým tragédiím za posledních pár let se domnívám, že je naprosto nezbytné zveřejnit těchto deset faktů … a prosím, nahrajte to pro záznam.

🙏

1. NIKDY jsem neměla žádné myšlenky na to, abych si vzala život, ani jednou, nikdy. Ještě předtím, než jsem měla svého syna.NIKDY !!!2. Mám v tomto životě obrovské poslání. I když je to velmi obtížné a děsivé, NIKDY bych si nevzala život.3. Bastien můj syn pro mě znamená všechno a NIKDY bych ho neopustila. Mám výhradní péči a on mě potřebuje stejně jako já jeho. NIKDY by mě nenapadlo nechat ho na vteřinu.4. NIKDY jsem nebyla na antidepresivu ani mi nebyla diagnostikována deprese – nevěřte tomu, pokud něco takového někdy uslyšíte.5. NIKDY jsem neužívala farmaceutický léky denně. A za 10 let jsem nebrala žádné léky (a před deseti lety to byla jedna pilulka, jeden den). Nic přes přepážku, nic podle předpisu. Jinými slovy, nejsem na ničem, co by mě mohlo neočekávaně nebo náhle zabít. Také jsem nikdy nebrala nelegální drogy. Ani jednou.6. Neexistuje způsob, jak by se kdokoli mohl dostat do mého domu, žádní lupiči, žádní rozzlobení ex (což já nemám btw), žádní fanatičtí lidé – můj dům je jako Fort Knox … pokud to nebyl někdo superprofesionál. Prostě by to nebylo možné pro nikoho bez vysoce speciálního vybavení a taktiky (tj. Vzdálené sundání mého bezpečnostního systému na vysoké úrovni, což bohužel již dříve udělali). Ale moje místo je také vysoce zabezpečené pevným způsobem. Takže i když byla energie vypnutá, většina lidí se stále nemohla dostat dovnitř.7. Pokud se mi něco stane, je to nečistá hra a vy přesně víte, kdo a proč – vzhledem k mé práci a poslání v tomto životě. Nejsem také náchylná k nehodám. Dávám si velký pozor ! A dosáhla jsem nejvyššího možného zdravotního hodnocení, když jsem před několika lety absolvovala řadu lékařských testů pro svou životní pojistku. Jsem naprosto zdravá !8. Pokud se mi něco stane, zařídila jsem, aby blízká skupina mých přátel založila GoFundMe, aby najala tým soukromých vyšetřovatelů, aby zjistili všechny podrobnosti (mám tým a předala jsem jim informace ). Jo, a peníze, které musí PR firma vydělat !Jsou to národní zprávy a důkazy národního zájmu. Každému novináři v této zemi (a dalším) by byla zaslána tisková zpráva v případě mé smrti. Nebylo by to zameteno pod koberec a byla by to jejich nejhorší noční můra.9. Na této misi nebo podobné misi bylo už mnoho zabitých a je na čase, aby se tyto vraždy zastavily. Temnota nemůže zvítězit !!!10. NIKDY nepřestanu mluvit za ty, kteří už nemohou. I když z druhé strany si představuji, že bych mohla být více silnější.

😉

Na každém kroku této cesty mě obklopuje tým andělů a modlitby o ochranu a lásku si VŽDY vážíme.

🙏
💖
✨

#BeBrave#ForTheChildren#TruthAlwaysWinsProvozovala web Learn the Risk dot org Byla zavražděna, protože řekla pravdu. Kdo byla Brandy Vaughan? Vaughan se popsala jako „bývalá farmaceutická reprezentantka „, nyní tedy zasvěcená osoba na misi za účelem vytvoření zdravějšího světa prostřednictvím vzdělávání o skutečných rizicích farmaceutických léků a vakcín.“ V reakci na zákon o povinném očkování založila společnost Learn the Risk. Při práci ve farmaceutickém průmyslu Brandy prodávala Vioxx, lék proti bolesti, u kterého bylo zjištěno, že zdvojnásobuje riziko cévní mozkové příhody a infarktu, uvádí její biografie Learn the Risk. Lék proti bolesti byl později stažen z trhu.Toto video bylo pravděpodobně důvodem její smrti …

😢
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=KzpdaJgjh8c…

Napsat komentář