Série podezřelých úmrtí holistických lékařů nekončí, je tu už 77. případ

Joe Martino

Arizonskou holistickou lékařku dr. Annii Fairbanksovou našli minulý týden mrtvou v jejím domě. O život za nevyjasněný okolností přišla celá rodina: lékařka, její manžel a obě jejich děti – tříletá dcera a devítiměsíční syn. To je za posledních několik let už 77. případ, kdy došlo k úmrtí celostního lékaře či lékařky za ne úplně jednoznačných okolností.

Mluvčí scottsdaleské policie se vyjádřil, že se nedomnívá, že by se jednalo čin z cizího zavinění. To v podstatě znamená, že neexistují žádní další podezřelí a pravděpodobně se jedná o sebevraždu spojenou s vraždou. Tak se to se píše i v místních novinách. K tomuto závěru policie kupodivu došla během pouhých několika hodin po události – ostatní alternativy byly velice rychle vyloučeny.

„Je to ojedinělý případ,“ řekl policejní mluvčí reportérům během tiskové konference, která se ve čtvrti, kde rodina Fairbanksových žila, odehrála ten samý den, kdy došlo k nálezu. „Nedomníváme se, že existují nějací další podezřelí.“

1905_1

Annie Fairbanks a její 9měsíční syn. Foto: Facebook.

Rodina provozovala terapeutickou praxi nazývanou Macrotherapy, jejímž cílem bylo přírodní a celostní léčení. Prozatím není jasné, zda Fairbanksovi využívali nové, speciální metody typu GcMAF, ale další šetření nám mohou leccos sdělit.

GcMAF (Glycoprotein Macrophage Activating Factor) je bílkovina, kterou vytváří naše tělo a která v podstatě funguje jako „ředitel“ našeho imunitního systému. I když jsme jinak zcela zdraví, vznikají v našem těle denně tisíce rakovinných buněk – imunitní systém řízený GcMAF si s nimi však dokáže poradit. Když zdraví nejsme, jeho tvorba klesá. Důsledky si asi umí každý představit. Pokud ale existuje možnost dodat tělu injekčně GcMAF, může se tělo zase začít samo účinně bránit. Proč se o tom zmiňuji? Právě GcMAF má souvislost s celou řadou úmrtí holistických lékařů, k nimž došlo v průběhu posledních dvou let.

Někteří lidé, kteří osobně znali rodinu dr. Fairbanksové a chodili se k ní léčit, se spojili s kolegou, s nímž spolupracujeme na Health Nut News, s tím, že pochybují o vysvětlení případu ze strany policie. Zejména vzhledem k tomu, jak rychle s ním policie přišla. Jak jsem už uvedl, čím více toho o tomto případu zjistíme, tím více toho budeme moci napsat.

Sestra zesnulého Jasona Fairbankse, manžela dr. Fairbanksové, na bratra vzpomíná jen v dobrém: „Svoji rodinu moc miloval, byl to ochránce, určitě ne špatný člověk.“

1905_2

Annie & Jason Fairbanksovi

Jason prý pracoval sedm dnů v týdnu, aby zajistil rodinu ve finančně obtížném období, kdy se pokoušeli rozjet nové projekty. Peníze prý nepřicházely v takovém množství, jak Jason potřeboval, ale nevzdával se.

Ačkoli toho podle své sestry moc nenamluvil, prý vždycky dokázala určit, jak se cítí. Sebevraždu neočekávala v žádném případě. Tuto možnost sice nelze vyloučit, ale tím se záhadnost tohoto příběhu jen zvyšuje.

Případ budeme dále sledovat, a jakmile budeme vědět víc, napíšeme další článek.

Zdroj

Napsat komentář