Co vlastně udělají nové mRNA vakcíny s plodností? Na to se zatím skoro nikdo neptá… ale měl by

(Natural News) Ženy, které obdrží vakcínu společnosti Pfizer proti onemocnění COVID-19, nesmí dva měsíce po očkování otěhotnět ani kojit. Bezpečnostní manuál vydaný britskou vládou výslovně upozorňuje, že těhotné a kojící ženy se nemají nechat touto vakcínou očkovat. Uvádí také, že účinky této vakcíny na plodnost „nejsou známé“.

Desetistránkový dokument určený britským zdravotníkům popisuje, jak uchovávat, ředit a podávat mRNA vakcínu BNT162b2 vyvinutou společnostmi Pfizer a BioNTech. V odstavci 4.6, který se týká plodnosti, těhotenství a kojení, se píše: „očkování mRNA vakcínou BNT162b2 se nedoporučuje při těhotenství… [a] je vhodné se mu vyhnout při kojení.“ Rovněž varuje ženy v plodném věku, že by neměly před očkováním otěhotnět a „otěhotnění by se měly vyhnout minimálně dva měsíce po druhé dávce“.

Ve světle současného vývoje situace, kdy despotové po celém světě více méně otevřeně říkají, že obyvatelstvo bude povinně očkováno a že neočkovaní na své odmítání vakcíny doplatí, se člověk musí zamyslet nad následujícím:

  1. Co se stane, když žena dostane vakcínu a nebude tušit, že je těhotná, nebo otěhotní do těch zmíněných dvou měsíců? Bude dítě nějak postižené? Dojde ke spontánnímu potratu? Nebo jí bude „indikována interrupce“?
  2. Budou ženy v plodném věku nuceny před očkováním, jež je vychvalováno jako prostředek spásy, díky němuž se budeme moci vrátit k normálu, nuceny k užívání antikoncepce? Co je to za svět, kde se ženám říká, že nemají mít děti, jen aby dostaly podezřelou vakcínu na nemoc, kterou valná většina nemocných přežije?
  3. Budou kojící matky donuceny ukončit kojení, aby se mohly nechat očkovat? Tvorba mléka se bez samotného kojení udržuje v chodu celkem těžko. A bude po těch dvou měsících důsledného odstřikování vůbec bezpečné se ke kojení vrátit?
  4. A co církev? Katoličtí biskupové Kalifornie se už nechali slyšet, že jsou „odhodláni propagovat očkování v komunitách, jimž slouží“. Pokud budou ženám říkat, aby se vyhnuly otěhotnění, jak je to slučitelné s církevním učením, že rození dětí je primárním účelem manželství a antikoncepce je ze své podstaty zlo? Nebo budou manžele přemlouvat k dočasnému celibátu?
  5. Těhotné ženy se tedy očkovat nemohou. Budou kvůli tomu diskriminovány při letecké přepravě a jiných činnostech, které začnou časem být vyhrazeny jen očkovaným?

Může však být mnohem, mnohem hůř.

Ještě před vydáním bezpečnostního průvodce napsali Evropské agentuře pro medicínu dva lékaři, dr. Wolfgang Wodarg a dr. Michael Yeadon, aby byly zastaveny testy na lidech. Varovali, že některé testované vakcíny, mezi nimi i ta od Pfizeru, by mohly ohrozit zdravý vývoj placenty během těhotenství.

Odvolali se na informaci, podle níž se „u některých vakcín očekává, že vyvolají formování humorálních protilátek proti spike („bodlinovým“) proteinům viru SARS-CoV-2,“ mezi něž patří syncitin-1. Tato bílkovina přítomná ve spike proteinech koronavirů typu SARS je nicméně též odpovědná za vývoj lidské placenty. Wodarg a Yeadon uvedli, že „zatím není jasné, zda protilátky proti spike proteinům SARS viru nebudou působit i jako protilátky proti syncitinu-1. Kdyby to tak mělo být, byl by tím ohrožen vývoj placenty při pozdějším těhotenství a očkované ženy by se v podstatě staly neplodnými.“

Z takového pomyšlení člověku tuhne krev v žilách. Což se k té vakcíně hodí, neboť musí být skladována při neuvěřitelných -70°C – to je větší mráz než na Antarktidě).

Budoucnost lidstva je v sázce. Nejen naše (neustále ubývající) občanské svobody, ale i samotné přežití člověka. Je načase začít se bránit.

Zdroj 1
Zdroj 2

Napsat komentář