Projev Davida Icka na manifestaci „Unite for Freedom“ 29. 8. 2020

Jaká to radost, rozhlédnout se po tomto ostrově zdravého rozumu uprostřed světa šílenství!

Dnes jsme se tu shromáždili, protože naší zemí a tímto světem zmítá nebezpečná nemoc; smrtící nemoc – a není to COVID-19, je to fašismus!

Fašismus ospravedlňovaný iluzorní pandemií COVIDu-19. Virem, jemuž musím uznat mimořádnou vybavenost pro všechny příležitosti:

K druhému člověku se nesmíte přiblížit na méně než dva metry, abyste byli před tím virem chráněni. Takže si nosí zatracenej metr!

Nesmíte být s nikým mimo vaši bublinu déle než 15 minut. Takže má i zatracený hodinky!

A roušky budou povinné, ale až od konce příštího týdne. Tak má i zatracenej kalendář!

Máme tu tak inteligentní virus, že napadá jen ty, kdo se účastní protestů, které chce vláda zastavit!

Proč je to nesmysl? Proč každý, komu zbylo aspoň pár funkčních mozkových buněk, vidí, že je to nesmysl? Protože je to vymyšlené.

Tak proč si to vymýšlejí? Na to mohu odpovědět další otázkou.

Jak jsem mohl současné události předvídat před desítkami let? Jak je mohl Aldous Huxley předvídat ve třicátých letech? Jak je mohl George Orwell předvídat ve čtyřicátých letech?

To je jednoduché – současné události nejsou náhoda. Není to tak, že se prostě jen staly. Teď tu vidíme dávno, dávno naplánovanou agendu, která se odehrává podle scénáře. A stane se naším osudem, pokud nyní nepovstaneme a neukončíme totální globální porobu lidstva.

Nyní stojíme v ohromujícím historickém bodě, stojíme na křižovatce. Pokud budeme nadále umožňovat, aby nám život diktovali psychopati, neskončí to dobře. Ale pokud si vzpomeneme, kde je síla, může to skončit v dramaticky krátké době. Síla je s námi.

Percy Shelley to věděl, když před dvěma sty let napsal svou tak případně pojmenovanou báseň Maska anarchie:

„Vstaňte z dřímot jako lvové,

nezdolní vy zástupové –

setřeste pouta, jež vás dusila,

jak rosu, když vás v spánku zrosila,

jen hrstka je jich – a vás přesila!“

Ta slova byla napsána v roce 1819, a přitom se lidstvo dosud nepoučilo. Celou tuto porobu a vnucování fašismu lidstvu nemají na svědomí zdravotníci, ale psychologové – jen pár metrů odtud je sídlo společnosti soukromě vlastněné britskou vládou – Behavioural Insights Team („tým pro vhled do lidského chování“). Jejím úkolem je prostě studovat lidskou psychiku a pak svých poznatků využívat k remodifikaci chování populace. Víc než na kohokoli jiného se soustředí na naše děti.

Nechtějí, abychom věděli o tom největším triku, který na nás používají: chtějí, abychom věřili, že úřad má moc. Úřad moc NEMÁ! Moc úřadů je pouze naše vlastní moc, kterou jsme jim odevzdali. Když se před pár týdny valily tisíce lidí na pláže, nebyla šance udržet sociální odstup. Lidi seděli vedle sebe po tisících. Místní úřady to prohlásily za mimořádnou událost. Dobrá, prohlaste si to, za co chcete – ale co s tím hodláte udělat?

No, s tím se nedá dělat nic, nebo jo? Je tam moc lidí, co nechtějí poslouchat. PŘESNĚ TAK!

Tento svět ovládá malá skupinka lidí, a to díky prostému sledu vnucení a podvolení se. Po celé pyramidě seshora dolů platí „využít – podvolit se“. Každá úroveň se podvoluje té vyšší a využívá tu nižší. Končí to u nás, u lidu. A když my se podvolujeme té úrovni hierarchie, která se nás snaží využívat, tzn. státním orgánům, policii, pak dokončujeme kruh, jenž vede od té malé hrstky ve stínech, zabírá celou po celou globální populaci a vrací se zpět.

Ten kruh znamená, že ta malá skupina vnucuje svoji agendu miliardám lidí.

Jak tento sled přerušíme a přestaneme se podvolovat?

Lidská raso, přestaň už klečet – lev už nespí!

Sedět doma – NE!

Nosit roušky – NE!

Nechat si psychologicky rozebírat děti – NE!

Je čas – ne, ten čas už byl – abychom se poučili z historie. Celá lidská historie je o tom, jak hrstka lidí ovládala masy, protože ty se jí podvolovaly.

SVOBODU!

SVOBODU!

SVOBODU!

Nic menšího neakceptujeme.

A říkám i vám, policistům: vždyť máte děti, máte vnoučata, a přesto prosazujete fašismus, ve kterém budou vaše děti a vnoučata muset žít. Přidejte se k nám, proboha, a přestaňte sloužit psychopatům! V jádru jádra této psychopatické sítě jsou nás miliardy. Ti psychopati by se klidně vešli do jediné místnosti – myslím, že vidím cestu ze současné situace.

Pojďte, lidé světa – POJĎME!

Napsat komentář