Policisté se v mnoha zemích staví za práva lidí, proti covidovému fašismu

(Natural News) Přinejmenším 600 rakouských policistů napsalo dopis rakouskému ministrovi vnitra Gerhardu Karnerovi. Jeho předmětem byla žádost o stažení požadavku na povinné „očkování“ proti covidu-19.

Tato skupina policistů také chce, aby rakouská vláda přestala diskriminovat neočkované, k nimž se momentálně přistupuje jako k občanům druhé kategorie – a to jen kvůli tomu, že si nenechali permanentně modifikovat DNA experimentálním farmaceutickým produktem.

„Nechceme k lidem přistupovat ohrožujícím způsobem během demonstrací, které jsou převážně pokojné a jejichž prostřednictvím občané vyjadřují svoji rostoucí nespokojenost s politiky,“ píše se v dopise, datovaném k 10. lednu.

Petici podepsali tři policisté, kteří podle svých slov zastupují stovky dalších příslušníků, odpůrců povinného očkování.

V průběhu víkendu se ve Vídni sešlo na 20 000 protestujících, aby dali najevo svůj nesouhlas s fašistickým diktátem vlády, podle nějž si každý obyvatel Rakouska nad 18 let musí nechat píchnout injekci proti Fauciho chřipce (covidu-19), pokud chce žít normální život.

Ministerstvo vnitra smetlo dopis se stolu s prohlášením, že „podepsaným osobám lze připsat jasnou politickou orientaci“.

Ministerstvo dodalo, že „85 % (32 000) rakouských policistů už je očkováno a to hovoří za vše“.

V reakci na toto prohlášení autoři dopisu znovu zdůraznili, že se nejedná o politický krok a že se ti, kdo protestují proti povinnému očkování, nespojují s žádnou politickou stranou.

„Nepatříme k extrémní pravici ani levici, nejsme antivaxeři… jsme skupina několika set policistů z celého Rakouska. Spojuje nás starost o právní stát, svobodu myšlení, základní práva a také o naše zdraví,“ uvedli.

Autoři dopisu vznesli ke Karnerovi řadu požadavků, z nichž ten první zněl, aby „v Rakousku nebylo zavedeno povinné očkování, ať už pro celou populaci, nebo pro vybrané profese, a ani jiná forma nepřímé nucené vakcinace“.

Policisté ve Španělsku, Rumunsku a jiných evropských zemích se postavili za zájmy lidí, proti vládní tyranii

K podobným protestům policistů došlo i  ve Španělsku, Rumunsku a jiných zemích.

I někteří britští policisté se přidávají k boji proti vládě a jejímu vakcinačnímu křižáckému tažení. Uvědomují si, že pokud slouží těm, kdo uvalují na populaci povinnost očkování, a tím páchají zločin proti lidskosti, nedělají už svoji práci – nepomáhají lidem.

„Slíbili jsme, že budeme chránit lidi a sloužit jim, a ne zkorumpovaným politikům,“ píše se v dopise od příslušníků španělské policie. „Jsme hrdí na to, že patříme k policii, ale k té opravdové, ne k vládnímu zabijáckému komandu“.

„Naše asociace je v přímém kontaktu s příslušníky bezpečnostních sil Itálie, Portugalska, Francie, Rakouska, Švýcarska, Švédska, Německa a Holandska… spojíme policejní složky celé Evropy. My to zastavíme.“

V tom samém dopise je zkritizován nový systém covidových pasů, jenž byl zaveden ve Valencii. Zazněla i obžaloba señora Marlasky za stav nouze, který dvakrát vyhlásil, a za pokus využít policii a četnictvo k nátlaku na obyvatelstvo, aby se podvolilo covidové tyranii.

„My to nepodporujeme,“ píší španělští policisté.

V Rakousku policisté požadují zastavení diskriminace neočkovaných včetně kolegů, neočkovaných státních zaměstnanců, kteří jsou nuceni k odchodu z práce.

„Chceme tu být pro lidi, jako přátelé a pomocníci,“ uvedli ve svém dopise.

Zdroj

Napsat komentář