Bill Gates byl závislý na pornu a sexu, Melindu mu našli jako kamufláž

Henry Makow

Nedávno mě kontaktoval někdo, kdo znal jednoho důvěrného přítele Billa Gatese z počátku 90. let. Tomu tehdy bylo nějakých 35+.  Dostal jsem jméno toho člověka a prověřil jsem si ho. Dále uvádím to, co mi sdělil můj informační zdroj.

Tento Gatesův důvěrný známý měl prý v sobě něco hrozivého. Byl velmi tajnůstkářský a stál u zrodu mnoha IT společností. Podle jeho slov Gates celý den nedělal skoro nic jiného, než že koukal na porno – a udržoval vztahy s dost úchylnými ženami. Melindu (jeho současnou manželku) mu našli, aby mu pro veřejnost propůjčili zdání normality. Manželství bylo uzavřeno v roce 1994.

Gates-Foundation-620x320.jpg
Je Melinda transka?Zdroj pokračoval:

„Ten člověk mi v kostce řekl, že Bill byl silně závislý na pornu. Navíc užíval dost rekreačních drog. Měl několik deviantních sexuálních partnerek, byl závislý na sexu. Sex s jednou z nich se pro něj stal takovým zdrojem závislosti, že mu narušoval práci. Skupina kamarádů nakonec přišla na to, jak ho dostat z dosahu té dívky – asi proto, že už se o tom začalo šuškat v širších kruzích. Rodina mu vzhledem k tomu všemu musela sehnat nějakou bezúhonnou manželku, a tak zařídili, aby se na jednom pikniku potkal s Melindou.

 Vy to určitě víte, ale nadace Gatesových zabila v Indii desítky tisíc dětí. (jen v roce 2011 stála vakcinační kampaň proti dětské obrně, kterou financovala nadace Billa a Melindy Gatesových, za 47 500 případy paralýzy a smrti.) V západních médiích se o tom nepíše, ale to neznamená, že k tomu nedošlo. Nadace musela vyvinout nějaké „prostředky založené na důkazech“, jejichž pomocí by mohla váhavé americké rodiče přesvědčit, aby nechali očkovat své děti.

Ono se to všechno nasčítá. Gates vyvíjí technologii, která bude umět měnit počasí (viz toto video na youtube). Teď také prakticky vlastní Monsanto, takže vyvíjí zemědělské technologie (některé GM plodiny způsobují u lidí neplodnost), k tomu touha očkovat celý svět a realizovat programy redukce populace. Rodina Billa Gatese je až po uši v eugenickém hnutí. (Jeho otec byl předsedou sítě potratových klinik Planned Parenthood.)

bgsr.jpg
Gates starší

Spojte si to dohromady a řekněte mi, co je na tom dobrého. Nejsem žádný neurochirurg, ale je dost snadné vidět, co se děje. BG a jeho žena se pravidelně objevují v katolickém kostele Svatého srdce v Bellevue. To je k smíchu.“

KONTROLA NADE VŠÍM

Jak moji čtenáři vědí, je svět pod kontrolou satanského kultu, tzv. Iluminátů, jenž se skládá z kabalistických Židů, kteří se kříží s jinými generačními satanisty. Jejich cílem je vlastnit a ovládat VŠECHNO včetně vaší mysli a duše. (Naši političtí a kulturní vůdci jsou jejich slouhové.)

gatesj2.jpg
židovské rysy mladého BG

Bill Gates představuje dokonalý příklad realizace jejich agendy prostřednictvím nedaněných „charitativních“ nadací. Je pravděpodobné, že těmto lidem je umožněno získat bohatství za podmínky, že je využijí pro Satanovy cíle. (Viz článek Miliardáři věnují půlku svého jmění na charitu.)

Tady je několik příkladů, které ilustrují, jak všestrannou kontrolu mají Ilumináti nad společností:

Vzdělání: Nadace Gatesových financovala vzdělávací program „Common Core“, který nahrazuje velká díla západní civilizace knihami sepsanými iluminátskými literárními nádeníky. Shakespeare je tudíž vytěsňován ve prospěch Bodu zlomu od Malcolma Gladwella a jiných knih, které oslavují drogy, homosexualitu, mísení lidských rad a klimatickou agendu. Jelikož Obamova vláda (článek je ještě z Obamovy éry, pozn. překl.) zajistila programu „Common Core“ velkorysou finanční podporu, přijalo ho již 46 federálních států.

Kontrola populace:  Již nyní jsou v běhu plány, jak sledovat narození každého nového dítěte a jeho očkování prostřednictvím mobilních technologií, které umožní registrovat každého nově narozeného člověka na planetě. Gates tvrdí, že GPS technologie umožní úřadům sledovat a upomínat rodiče, které nepřivedou své děti na očkování. Podle Gatese je očkování klíčem k redukci růst populace: „Podaří-li se snížit dětskou úmrtnost, budou mít rodiče méně dětí.“

 Kontrola nad zemědělskou produkcí: „Když si nadace Billa & Melindy Gatesových v roce 2010 koupila půl milionu akcií v hodnotě více než 23 milionu dolarů, bylo více než zjevné, že má tahle tzv. charita za lubem něco jiného než vymýtit choroby a nakrmit chudé tohoto světa. Zdá se, že rodina Gatesových se už nějakou dobu snaží dominovat zásadním systémům, jako je IT, medicína a nyní i zemědělství.

V současné době nadace Gatesových ve jménu humanismu lije miliardy dolarů do snahy o dosažení globálního zemědělského monopolu, jemuž budou dominovat GM plodiny a semena. Vzhledem k historii rodiny Gatesových to vypadá, že k jejich hlavním cílům krom korporátní kontroly nad světovými potravinovými zdroji náleží redukce světové populace o podstatné množství.“ (Zdroj)

ZÁVĚR

Nadace Gatesových „činí velké kroky k dosažení kontroly nad světem tím, že předstírá úsilí o jeho záchranu“.

To je iluminátský modus operandi: „Vyléčit svět.“ Když byl prezidentem Světové banky James Wolfensohn, měl na stole nápis „Plutokrat pro chudé“. Přitom je odrbával, jak to šlo. Je evidentní, že tyhle „charitativní“ instituce, organizace a nadace, které ani nemusí platit daně, nás zotročují za naše vlastní peníze a měly by se rozpustit.

Za těch zhruba padesát let, kdy vnímám sociální dění, což je od roku 1963 dodneška, pozoruji vývoj od cenzurování existence mimomanželských dětí a prezentování oddělených manželských postelí (v televizi) po nonstop sexuální špínu, okultismus a násilí. Iluminátská masmédia vlákala společnost do satanského kultu.

Satanisté se umí šikovně odít do hávu „pravdy a dobra“, ale příležitostně se ukážou takoví, jací jsou: jako perverti, psychopati a megalomani. Předáváme svým dětem svět, jemuž vládnou tahle monstra.

Lidé někdy žádají, ať dáme Iluminátům nějakou tvář. Definici Ilumináta nejlépe odpovídá jediná – ta, která patří Billu Gatesovi.

 

Zdroj

Napsat komentář