Bill Gates se chystá zachránit svět… a lidé mu dávají najevo, že už ho mají plné zuby!

Vic Bishop

Bill Gates je v těchto dnech ve svém živlu. Jsou ho plné noviny, televize a sociální média, kde všem vykládá o svém plánu záchrany lidstva před koronavirem.

Ten plán spočívá v úzké spolupráci s farmaceutickými společnostmi, jejímž výsledkem budou miliardy dávek kýžené vakcíny proti CV-19. Pak bude nutné zatlačit na WHO a vlády jednotlivých zemí, aby omezily občanské svobody, dokud si lidé tu vakcínu „dobrovolně“ nenechají dát. Jo, a pak ještě sledovat lidi a jejich vakcinační status pomocí trasování kontaktů, dohledu nad používáním a pohybem mobilního telefonu a digitálních certifikátů o imunitě. V jednom videu líčí, jak budou hromadná setkání zakázaná, dokud nebudeme všichni očkovaní.

Možná existuje velké stádo, které čeká na spasitele typu Billa Gatese, ale takzvaní „konspirační teoretici“ už léta varují, že Gates se už dlouho chystá na situaci, v níž světu zajistí „zázračnou“ vakcínu proti nějaké pandemické nemoci s tím, že očkování touto vakcínou bude podmínkou, aby mohli lidé cestovat, setkávat se, řídit auto, chodit a do školy a dokonce do kostela.

Toho člověka však nikdo nezvolil k tomu, aby převzal kontrolu nad situací.

Není to politik, lékař, virolog, epidemiolog ani vědec… ani humanista. Vždyť už nějakou dobu mluví o tom, jak by bylo záhodno zredukovat populaci.

Gates je jediné – a to obchodník, superúspěšný byznysmen. Sice si dělá výborné PR jako dobrodinec lidstva, jenže mezi byznysem a charitou je nepříjemný střet zájmů.

Jak nepříjemný, to můžete vidět ve tváři Melindy Gatesové, která v jednom nedávném interview na CNN neochotně přiznává, že vakcíny jsou BYZNYS:

Toto je svobodný svět (údajně), takže jestli chcete Gatesovu vakcínu, užijte si ji. Jděte k doktorovi, zaplaťte a nechte si j píchnout.

Zjevně však existuje SPOUSTA lidí, kteří NEMAJÍ zájem. Lidé z celého světa si na Gatesově twitterovém účtu vůbec neberou servítky. Upřímně – tohle je jeden z nejsympatičtějších projevů solidárního odporu, na jaký jsem v těchto časech stmívání narazil.

Skoro každý post, který se tam objevuje, volá Gatese k odpovědnosti za jeho vakcinační programy a zdůrazňuje právo jednotlivých lidí odmítnout produkt, který vzejde z jeho současného vrcholného díla. Pojďme se podívat na nějaké příklady.

Bill natočil krátké videjko, v němž mínil vyjádřit vděčnost všem pracovníkům ve zdravotnictví:

Embedded video

Krátce poté mu odpověděli přispěvatelé z Demokratické republiky Kongo, kteří nechtějí být pokusní králíci, na nichž se bude zkoušet budoucí vakcína proti COVID-19:

Embedded video

Někdo další postoval Gatesovu fotku se známým pedofilem a obchodníkem s lidmi Jeffrey Epsteinem (a dodal, že „Bill si neumí poradit ani s počítačovými viry a nikdo ho nezvolil do žádné funkce v řádném zdravotnickém orgánu“):

View image on Twitter

Následuje řada komentů ve stylu „MY NESOUHLASÍME! Víme, o co ti jde, Bille.“

Jsou tam další a další, a pokud hledáte nějaké signály naděje, že lidi opravdu nejsou ovce, věnujte pár minutek jednomu videu, kde si někdo dal tu práci, aby shromáždil, co lidé píšou Billu Gatesovi na Instagramu:

„Svět se probouzí, pane Gatesi, ale ne tak, jak jste doufal. Nechceme vaše zkorumpované vakcíny. NIKDY.“

„Jako zdravotnice nechci vaše díky. Já chci, abyste přestal systematicky trávit světovou populaci a abyste přestal jednat, jako byste měl kvalifikaci k udílení lékařských rad (a politických také).“

„KDYBY VÁM OPRAVDU ŠLO O NAŠE ZDRAVÍ, ČISTIL BYSTE PLANETU, KTEROU NÁM DAL BŮH, A JEJÍ VODU, VZDUCH, OVOCE, ZELENINU, OBLOHU, SLUNEČNÍ SVIT. BŮH VÁS VIDÍ.“

„Ukaž nám očkovací průkazy svých dětí, Bille!“

„Revoluce je tu!“

„Nikdo vás nevolil… nezakázali vám činnost v Indii? Nebo to byla Afrika, kde nějaký váš produkt vyvolával paralýzu?“

„Proč jste navštívil Epsteinův ostrov?“

„Děkuji zdravotníkům, ale ne Billu Gatesovi, který chce zlikvidovat většinu populace svými jedovatými vakcínami. Pane Gatesi, nakonec zvítězí Bůh a vy se budete muset zodpovídat ze svých činů. Tento svět a jeho bohatství je dočasný.“

„Nejlepší je, když vidím, kolik lidí se probudilo a vidí, jaké zlo jste. Po mé rodině NIKDY nepůjdete.“

„Kdo z vás udělal experta na medicínu? Kvůli vaší vakcíně proti obrně skončily tisíce dětí paralyzované, po vaší HPV vakcíně nemůže mnoho žen mít děti.“

„Nizozemsko nechce vaše očkovací čipy! Bdíme a jsme připravení bojovat.“

A to je jen část příspěvků uvedených v první minutě a půl. Jak to shrnul jeden diskutér, „Zdá se, že tohle vlákno nevyšlo tak, jak jsi doufal.“

Zdroj

Pozn. red.:

Podle tohoto článku z roku 2018 začal Bill Gates spolu s vědci z Harvardu „blokovat sluneční paprsky kvůli globálnímu oteplování“. V angličtině zde.

Bill Gates nyní hraje o všechno! Jeho cerficate of vaccination I.D. (COVID), ockovaci prukaz v mikrocipu nastrelenem do lidskeho tela se totiz ma stat zaroven – a hlavně! – take novou platebni kartou, kryptoměnou, novym platidlem ve svete bez fyzickych penez. Trh virtualnich penezenek vsech 7 miliard lidskych otroku coby zdroj prijmu globalnich bestii, kterym vyhled na tento zisk neda spat. Jedna banka pro vsech 7 miliard zni jako fajn byznys plan! To je tedy zrejme onen zahadny virus COVID19 a jeho masmedialni antré a umela panika kolem nej, virus, ktery satansti predatori poslali pro implemetaci sveho nelidskeho zameru z laboratore primo mezi obyvatele celeho sveta. Novy patent firmy Microsoft je z 26.3.2020. Jeho cislo jest 060606.

Šelma 666 tak brzy zaútočí i na vás! Sleduj vakcinaci proti koronaviru, sleduj aktivity Billa Gatese. Odmitni vubec nejvetsi podvod na lidstvo v historii! Odmitni globalni tyranii financniku. Odmitni poslusnost globalni vlade!

1 komentář: „Bill Gates se chystá zachránit svět… a lidé mu dávají najevo, že už ho mají plné zuby!

Napsat komentář