Bizarní bouřka nejspíš umělého původu zabíjela v Kuvajtu

Vy, kteří sledujete mé astro zpravodajství, víte, že statická elektřina, plusové částice, působí silné stažení celého lidského těla, a bude se to dál zhoršovat. V pondělí byl nóv, v pátek jižní deklinace, tzn. vše staženo, a už i ohrožení zdraví. (jmm)

Sean Adl-Tabatabai

Při podivné bouřce přišlo v Kuvajtu o život pět osob, a to jen několik dnů poté, co se podobný úkaz objevil v Austrálii, kde se stal příčinou úmrtí šesti a hospitalizace tisíců osob.

V pátek udeřila v Kuvajtu mohutná bouřka s přívalovým deštěm. Během nezvyklého meteorologického úkazu zemřeli podle místních novin v nemocnici Mubarak Al-Kabir dva Egypťané a jeden 35letý indický imigrant. Další dva lidé přišli o život v nemocnici v oblasti Al-Farwaniya.

Ve všech těchto případech bylo příčinou úmrtí něco, co by si člověk s bouřkou za normálních okolností nespojoval – silné záchvaty astmatu.

Přesně takováto bouřka už zabíjela v Austrálii

K této události došlo jen několik dnů poté, co muselo být v Austrálii na devět tisíc osob hospitalizováno kvůli čemusi, co úřady nazývají „bouřkové astma“.

Daily Sheeple píše:

Minulý týden bylo v Austrálii hospitalizováno 8500 osob a šest jich zemřelo. Důvodem byl vzácný jev označovaný jako „bouřkové astma“ (thunderstorm asthma).

Když se pokusíte hledat si o této události informace na Google News Australia, nenajdete mezi hlavními zprávami ani ťuk. Musíte ještě doplnit slovo „asthma“.

Pak se to rozjede – jak v hororu:

2016-11-28_15-42-56

Sydney Morning Herald informoval, že na vrcholu této epidemie „bouřkového astmatu“ lidé volali záchrannou službu každých 4,5 sekundy. Bylo to prý „jako když naráz vybouchne 150 bomb“.

Úřady nezvyklou situaci vysvětlují tak, že prý těsně před bouřkou vítr nafoukal nad Melbourne pyl z travin (konkrétně z jílku – ryegrass) obklopujících město. Jakmile na město udeřil déšť, zrnka pylu skokově vstřebala vlhkost a rozprskla se, což vedlo ke vzniku neskutečného množství vysoce alergenních nanočástic, které se dostávaly lidem do plic.

Když déšť skončil, tisíce lidí náhle začali trpět projevy astmatu – krom dýchacích problémů i potížemi se srdcem.

Několik lidí dostalo infarkt. Šest jich prozatím zemřelo. Jedna dívka zemřela v náručí svých rodičů na trávníku před domem po půlhodinovém čekání na ambulanci. Záchranný systém byl zcela přetížen. Sanitky v Melbourne absolutně nestíhaly, takže bylo nutné využít všech ostatních pohotovostních vozidel i soukromých vozů, jen aby se lidé dostali do nemocnice. Více než šedesát osob je stále hospitalizováno, některé jsou v kritickém stavu a bojují o život.

storm 4

Nikterak překvapivě se objevily spekulace, že tyto podivné bouřky nejsou způsobeny ani tak přirozenými alergeny, jako spíš biologickým zbraněmi. Stali se Australané a Kuvajťané pokusnými králíky při testování nějakého nového typu zbraní?

Tyto události budeme nadále sledovat a budeme vás informovat o dalších meteorologických jevech podobného typu.

 

Zdroj

Napsat komentář