Brandon Bays se svou Cestou pro vás znovu v Praze!

cestaa

Není moc terapeutických metod, které bych za těch svých přibližně 15-16 let své praxe vyzkoušel a řekl jim jednoznačně ano. Cesta od Brandon Bays jí je. Přijde mi, že to je ono, a zde je mých několik bodů, které za tím vnímám. Brandon jsem nezažil, před dlouhými lety jsem se zúčastnil prvního velkého semináře v ČR, tenkrát s facilitátorkou čecho-švýcarkou Simonou Wenger. Proč Cesta ano?

 1. Pod tlakem své rakoviny se vyléčila. Vyléčila se odpuštěním a přijetím. To je wono!
 2. Spadla až na dno. Zase dokázala vstát.
 3. Ukázalo se, že její metoda je poměrně jednoduše přenosná a funguje!
 4. Cesta jde do podvědomí, velmi logickými, snadnými a efektivními kroky.
 5. Cestu si můžete dělat mezi sourozenci, nebo s kamarádem. V podstatě si stačí přečíst knihu, samozřejmě účast na semináři je o dva levly jinde.
 6. Jen účast na semináři vás povznese.
 7. Systém kolem Brandon má velmi dobře propracovaný systém školení asistentů a budoucích terapeutů. Ti lidé sice sjezdí Evropu, stojí to spíš stovky tisíc, než desítky, ale jsou fakt dobří.
 8. Kdykoliv se naskytne cesta dostat na Cestu za trošku zvýhodněných podmínek některé další lidi, mé známé a blízké, aby to mohli zažít, a naučit se to, beru to všemi deseti, a nabízím výměnou to, co umím já. Publikování a řadu čtenářů a přátel, které zajímá to, co zajímá mne.

Myslím si, že Cesta mi svého času hodně pomohla. Jeli jsme jí s Karin Babinskou někdy v roce 09-10 o sto šest. Každý druhý týden. To bylo bolestí, to bylo slz. To byla největší škola křehkosti lidské duše.

Pokud tedy chcete popojet se svými bolestmi, nebo jste terapeuty bolestí druhých, zvažte svoji účast. Bude to podle mne opět stát za to!

Váš,

jiří maria mašek

 


Pozvánka: Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays opět v Praze!

 

Od 31. března do 2. dubna 2017 hostí Praha světově proslulou autorku a terapeutku Brandon Bays. Nenechte si ujít její unikátní seminář. Tři dny, které vám změní život.

 

Českým příznivcům představí Brandon opět vlastní unikátní metodu léčby, a to na třídenním praktickém kurzu s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje. Autorka bestselleru Cesta (The Jurney) ukáže lidem způsob, jak významně ovlivnit kvalitu života přirozeným procesem samoléčby.

 BB1

Seminář světově proslulé autorky a terapeutky | foto: Cestabrandonbays.cz/

 

„Intenzivní Cesta s Brandon Bays je určena všem, kdo chtějí zkvalitnit svůj život a své zdraví. Třetí den probíhá seminář Pokročilé nástroje, na kterém se učí další techniky, díky kterým lze  tuto metodu ještě lépe začlenit do svého života a života lidí kolem nás,“ vysvětluje Bohdana Nádas, terapeutka Cesty a pořadatelka akce ze společnosti The Journey ČR.

 

Seminář je určen všem, kdo v životě hledají opravdovou radost, cítí se vyhořelí či bez motivace. Tato metoda si umí poradit i s fyzickými problémy, které se lékařům nedaří úspěšně vyléčit. S Cestou dokážete najít i správný směr, jak zlepšit vztahy s druhými lidmi i sám se sebou.

 

Seminář je praktický workshop

Nástroje, které se naučíte, můžete používat nadále ve svém životě a pomoct tak i svým blízkým. Zkušení trenéři a terapeuti Cesty vám budou po celý čas k dispozici a postarají se o to, abyste čas strávený na semináři využili na maximum.

 

Co vás čeká?

Proces Cesty vás zavede ke konkrétním nevyřešeným buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit a tím se od nich osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby.

 

Video o Cestě: http://cestabrandonbays.cz/uploads/Cesta.mp4

 

Desetitisíce lidí z celého světa, různého věku, profese, společenského postavení dnes používají Cestu k nalezení skutečné svobody ve vlastním životě. Nalézají své vlastní odpovědi a nejhlubší pravdy a zažívají hluboké emocionální a fyzické léčení na buněčné úrovni. Výsledky tohoto procesu jsou transformující a trvalé.

 

Úspěšnost této metody potvrzují i výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů z oblasti buněčné biologie. Potlačení emocí totiž způsobuje zablokování buněčných receptorů a narušení komunikace mezi buňkami. Díky metodě Cesta je můžete opět uvolnit a výrazně zlepšit svůj fyzický i duševní stav. Živým důkazem je nejen Brandon Bays, ale i tisíce uzdravených dospělých a dětí po celém světě.

 

Stále váháte a přemýšlíte, zdali jste připraveni?

Odpovězte si na následující otázky:  Chybí vám v životě opravdová radost? Cítíte, že sám/sama sebe nějakým způsobem sabotujete nebo blokujete? Cítíte se vyhořelí? Trápí vás nějaký dlouhodobý problém, který prostě nechce odejít? Vaše vztahy s druhými lidmi nejsou tak opravdové a naplňující, jak byste si přáli? Cítíte se otupělý/á, chybí vám motivace, chuť a nadšení v oblasti práce, kariéry nebo v životě vůbec? Máte nějaký fyzický problém, který se vám nedaří úspěšně vyléčit? Cítíte v hloubce velký potenciál, který čeká na to, až se bude moci vyjádřit? Toužíte probudit vaše vlastní vědomí, zažít skutečnou moudrost, jasný vhled a hluboký vnitřní mír? Nastal konečně čas osvobodit se a zažít skutečné naplnění ve všech oblastech vašeho života? Pokud jste odpověděli ano na některou z výše uvedených otázek, pak jste připraveni. Správný čas je právě teď.

 

Brandon Bays pomohla tisícům lidí po celém světě | foto: Cestabrandonbays.cz/

 

Během semináře, který začíná v pátek od 9 hodin ráno a končí v neděli v 19 hodin večer v KC City v pražské ulici na Strži, si návštěvníci postupně prožijí a naučí se proces a metody, které jsou blíže popsány v knize Cesta.

 

V rámci semináře se naučíte:

 • Vyčistit emocionální a fyzické bloky, které vám brání v prožívání vlastního nejvyššího potenciálu naplno.
 • Využívat jednoduché nástroje, s nimiž můžete dále pracovat na zkvalitnění vašeho života.
 • Vyčistit staré buněčné vzpomínky i emocionální zátěže, které mohou způsobovat onemocnění.
 • Jak usnadnit léčení na všech úrovních.
 • Otevřít se pocitu radosti a svobody. A v neposlední řadě se naučíte zažít skutečné naplnění vlastního života.

 

Cesta duše i těla

Během třídenního semináře Intenzivní Cesta a Pokročilé nástroje si postupně prožijete a naučíte se proces Emocionální Cesty, proces Fyzické Cesty a Pokročilé nástroje. První den semináře vás Brandon Bays seznámí s danou metodou a provede praktickou ukázku.. V odpoledních hodinách si účastníci s pomocí skript a trenérů projdou celým procesem Emocionální Cesty.

 

Sobotní proces Fyzické Cesty je zaměřen především na odhalování a léčení příčin fyzických zdravotních obtíží. Účastníkům semináře, ať už s vědomými či nevědomými potížemi, tato metoda rychleji pomůže najít a uvolnit jakékoliv bloky, které za potížemi stojí.

 

Během části Pokročilé nástroje získáte mnoho dalších jednoduchých, ale velmi účinných nástrojů, které proces Cesty usnadňují.

 

Seminář je simultánně tlumočený do českého jazyka. Každý účastník si může objednat tlumočení již při vyplnění přihlášky.

 

Kdy: 31.3.–2. 4. 2016 (začátek vždy v 9:00, konec v pátek a sobotu v cca 20:00 a v neděli v cca 19:00)

 

Kde: KC City, Na Strži 65/1702, Praha 4 (www.kc-city.cz)

 

Prodej vstupenek a odpovědi na dotazy ohledně semináře na kontaktech info@cestabrandonbays.cz; +420 604 931 957.

 

Více na českých stránkách Brandon Bays

 

 BB2

O Brandon Bays

Brandon Bays je celosvětově uznávanou terapeutkou, lektorkou a autorkou knih. Původem z USA, ale žijící již mnoho let ve Walesu, zemi Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. V roce 1992 jí byl diagnostikován nádor dělohy o velikosti basketbalového míče. Techniky, díky nimž se během necelých sedmi týdnů uzdravila bez léků a operace, popsala ve své knize Cesta (v originále „The Journey“). Mezi její další knihy patří Cesta pro děti, v níž ukazuje, jak je možné tuto metodu využít k pomoci dětem; Svoboda, kniha o svobodě na všech úrovních našeho bytí. Spolu s Kevinem Billettem také napsali knihu Vědomí – Nová měna, která popisuje, jak se zbavit různých životních omezení a žít trvale naplněný život. Kromě psaní knih se Brandon Bays věnuje především vedení seminářů Cesty po celém světě. Více na webu: www.cestabrandonbays.cz.

 

The Journey ČR s.r.o.

Společnost byla založena na podporu metody Cesta v České republice. Více info na: http://www.cestabrandonbays.cz.

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 837 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář