Britské vládní zdroje: očkování potlačuje přirozenou imunitu proti covidu

(Natural News) Britská vláda natvrdo přiznala, že jakmile se necháte „očkovat“ proti wuchanskému koronaviru (Covidu-19), už nikdy nebudete mít úplnou přirozenou imunitu.

Britská zdravotní bezpečnostní agentura uvedla na 23. straně své periodické vakcinační zprávy („COVID-19 vaccine surveillance report“), že „osoby, které se nakazí po dvou dávkách vakcíny mají, jak se zdá, nižší hladinu N-protilátek“. Tento pokles je podle všeho trvalý.

„Co to znamená? Několik věcí, a všechny špatné,“ píše Alex Berenson. „Víme, že vakcíny nebrání nákaze ani přenosu viru (v té zprávě se jinde dokonce píše, že očkovaní dospělí jsou dokonce infikováni ve větším počtu než neočkovaní).

Ale to není všechno. Britové říkají, že vakcíny narušují vrozenou schopnost vašeho těla tvořit protilátky nejen proti spike proteinu, ale i proti jiným částem viru. Očkovaní lidé si netvoří protilátky proti nukleokapsidovému proteinu, tedy bílkovinnému pouzdru viru, což je u neočkovaných lidí zásadní součást imunitní reakce“.

Z toho vyplývá, že ti, kdo se vydali „udělat tečku“, budou nyní mnohem citlivější vůči jakýmkoli potenciálním mutacím spike proteinu, a to i v případě, že předtím prodělali covid.

Naproti tomu neočkovaní si po prodělaném covidu vytvoří dlouhodobou, ne-li trvalou imunitu vůči všem kmenům údajného viru.

„Také to znamená, že virus si bude volit mutace, které budou mířit přesně tímto směrem, protože takto bude mít opět k dispozici velmi citlivou populaci,“ píše dále Berenson. „Nejspíš se jedná o další důkaz, že očkování může narušovat rozvoj robustní, dlouhodobé imunity po infekci“.

Věřte v Boha, ne v Big Pharmu

Přesně před takovými věcmi jsme varovali – a dočkali jsme se jen výsměchu v mainstreamových médiích. Vládní zdroje teď tvrdí, že přirozená imunita ani neexistuje.

Momentálně tu existují dvě reality naráz: jedna, v níž se neočkovaní se svou imunitou spoléhají na Boha, a druhá, v níž očkovaní věří, že jim vláda, „věda“ a média vstříknou imunitu do těla injekční stříkačkou.

Jen jedna strana má pravdu: ta, která se nevypravila snazší cestou a nenechala si odrovnat imunitu vakcinací. Jediní lidé, kteří budou mít na tomto světě fungující imunitní systém, až bude po všem, budou ti, kteří se rozhodli nechat svá těla na pokoji.

Není prostě potřeba nechat si dát injekci proti viru, na který většina lidí nereaguje žádnými symptomy, natožpak na virus, jehož existence nikdy nebyla prokázána a který nebyl nikdy izolován.

„Tohle je největší podfuk v dějinách lidstva,“ napsal na Berensonových stránkách jeden komentátor o téhle očkovací noční můře.

„Globální elity to chystají už od roku 1991-92,“ napsal jiný. „Už jste někdy slyšeli o Agendě 21? V roce 2015 ji nahradili Agendou OSN 2030, které se říká i Velký reset.“

Další upozornil, že když se předtím mluvilo o Agendě 21, považovalo se to za ujetou konspirační teorii. Nyní se ta konspirační teorie změnila na konspirační fakt.

„Naše společnost se posunula od stavu, v němž se snažila podporovat mír a prosperitu, do stavu, v němž dovoluje kriplům, aby nás infikovali biologickými zbraněmi, které vyhubí všechny, kdo se jim jeví jako nepodstatní a zbyteční.“

Zdroj

Napsat komentář