Vakcína rovnou z pole – šílení vědci chtějí pěstovat zeleninu „obohacenou“ o koronavirovou mRNA

(Natural News) Pokud bude nadále významná část populace vzdorovat covidovým injekcím, může dojít až k tomu, že Big Pharma začne vakcínu pěstovat.

Zdá se, že další fáze plándemie zahrnuje i geneticky modifikovanou zeleninu, jmenovitě listový salát plný koronavirové mRNA. Když pak člověk takový salát sní, bude „očkován“, ať už bude s takovou věcí souhlasit, nebo ne.

„Ideálně by měla jediná rostlina vyprodukovat dost mRNA, aby to stačilo k naočkování jednoho člověka,“ oznámil prof. Juan Pablo Giraldo z katedry botaniky na University of California v Riverside.

Tento nehorázný plán je financován z půlmilionového grantu od Národního vědeckého fondu (NSF) a spočívá v implantaci modifikátorů mRNA genů do listů hlávkového salátu, které po snědení zaplaví lidský organismus mediátorovou RNA stejně jako injekce.

„Tento přístup testujeme na špenátu a listovém salátu s tím dlouhodobým cílem, že by si takovéto rostliny mohli lidé pěstovat sami na zahradě,“ prohlásil Giraldo o výzkumu, na němž se podílí i několik dalších univerzit.

„Farmáři by toho mohli pěstovat celá pole,“ uzavřel.

Budou opravdu lidé ochotně baštit očkovací salát?

Pokud se tento nápad podaří zrealizovat, budou si moci lidé po celém světě pěstovat covidové vakcíny. Ze salátu v supermarketu se stane „léčivo“. Možná toto označení ani neponese a lidé si tu věc koupí a pozřou nevědomky.

„Pokud to bude fungovat, budou rostliny produkovat tolik mRNA jako tradiční injekce,“ líčí Mac Slavo ze serveru SHTFplan.com.

„Jde v první řadě o to, zda budou tyto rostliny řádně označené – nejen jako GMO, protože v sobě ponesou cizorodý genetický materiál, ale přímo jako perorální vakcíny. Aby se pak nestalo, že se budeme nechávat ‚očkovat‘, aniž bychom o to stáli.“

Jde o to, že kdo se chtěl nechat opíchat na covid, tak ten už to udělal. Všichni ostatní svým postojem dávají najevo, že nemají zájem, proto musí establishment hledat jiné cesty. Nalákat odpůrce očkování na nevinně vypadající salát, to jim musí připadat chytré. Vždyť i „odpírači“ vědí, že salát je zdravý, ne?

Transformací injekcí v něco, co vypadá jako jídlo, má být nejspíš dosaženo zvýšené lákavosti očkování pro „váhavé“. Fungovat by to mohlo, ale nejspíš nebude, protože lidé, kteří nemají zájem o vakcínu, pocházejí z té chytřejší části spektra.

Schovat vakcínu do salátových listů, to může zabrat na vypatlance, ale ti, kdo nemají zájem nechat si navždy změnit genom, se takovému produktu obloukem vyhnou. Mluvíme samozřejmě o situaci, že bude GMO zelenina označena jako „vakcína“ – pokud ne, tak by byla situace zcela jiná a podstatně horší.

A jak se vakcína dostane do rostlinné tkáně?

„Plánujeme změnit chování přirozeně se vyskytujících nanočástic, jmenovitě rostlinných virů, tak, aby dodávaly do rostlin geny,“ říká prof. Nicole Steinmetz, nanoengineeringová specialistka z University of California v San Diegu.

„Bude potřeba nějakých zásahů, aby ty nanočástice zamířily do chloroplastů a zároveň aby nepoškozovaly rostlinu.“

Slavo shrnul celý tento vědecký nápad slovy, že „to je psychotické“. Nelze nesouhlasit.

Novinky pro vládnoucí třídu: vaše drahocenné injekce tu jsou už přes půl roku. Lumíci, kteří je chtěli, už je mají. Čím větší nátlak, tím rychleji se probudí spící davy.

Jako by nestačily ty injekce… salátové vakcíny teď mají nalákat ještě více lidí, aby se stali GMO kyborgy. Mohlo by to být námětem sci-fi filmu až na to, že se to děje právě teď, v reálném životě.

Zdroj

Napsat komentář