Další očkovací průšvih: po australské vakcíně byli účastníci testů náhle HIV-pozitivní!

 (Natural News) Očkování proti koronaviru je biologická zbraň, jejímž účelem je zajistit globální depopulaci. Zdá se, že nejde „jen“ o možnost ohrožení plodnosti žen kvůli uměle vyvolaným útokům imunitního systému na syncitin-1, bílkovinu nutnou ke zdravému růstu placenty, a o různé další „vedlejší účinky“. Tohle tu ale zatím nebylo – po australské vakcíně dokonce začali být lidé HIV-pozitivní.

Jak informuje Great Game India:

Austrálie zlikvidovala vakcínu proti koronaviru, na jejíž vývoj byla vynaložena miliarda dolarů, když se ukázalo, že pokusné osoby začaly náhle být HIV-pozitivní.

Australská vláda odstoupila od miliardového kontraktu s tuzemskou biotechnologickou společností CSL Limited. Ta měla dodat 51 milionů dávek vakcíny proti COVIDu-19, jež byla vyvinuta na University of Queensland. Důvodem byly falešně pozitivní testy na HIV několika účastníků.

Je zajímavé, že se tu o těch výsledcích testů na HIV mluví jako o „falešně pozitivních“. Ale virus HIV byl zjištěn, tak jakpak falešně positivní?

Všimněte si, že když někomu vyjde pozitivní test na koronavirus, nikdy se neříká nic o falešné pozitivitě. Označí se to prostě za „nový případ“, který se zaeviduje do statistik. Podle této logiky by se ti účastníci testů vakcíny také měli označovat jako „nové případy“ infekce virem HIV.

Nelze si nepoložit otázku, jak to, že vakcína proti koronaviru může vyvolat pozitivní výsledek na HIV.

Vakcína s fragmenty viru HIV

Článek dále pokračuje:

Mr. Petrovsky sdělil deníku The Australian, že tento problém se objevil už při pokusech na myších a křečcích, ale jeho varování byla ignorována. Problém vznikl kvůli snaze řešit jinou potíž: s nestabilitou povrchových proteinů.

Spike proteiny koronaviru jsou podobně jako většina bílkovin na povrchu virů poměrně málo stabilní. Aby byla zajištěna správná imunitní odpověď, využívá vakcína speciální „svorku“ ze dvou fragmentů proteinu viru HIV, které jí propůjčují největší stabilitu.

Tak moment, oni schválně do vakcíny dávají kousky viru HIV?

Bohužel ano.

Tyto složky jsou důvodem pozitivních výsledků testů na HIV. Jinými slovy, ty výsledky vůbec nejsou „falešně pozitivní“. Test jednoduše zjistí přítomnost složek viru HIV, které jsou záměrnou součástí koronavirové vakcíny.

Technicky vzato je pravda, že vakcína proti koronaviru cíleně obsahuje fragmenty proteinů viru HIV.

Takže lidé, kteří si stoupnou do fronty na očkování proti covidu-19, si nechají dobrovolně do těla píchnout kousky viru HIV.

Samozřejmě že kdokoli, kdo tohle řekne, okamžitě dostane ban na sociálních médiích, i když je to naprostá pravda.

Každému racionálnímu člověku by mělo být jasné, že očkování proti koronaviru je globální depopulační tažení, které má poškodit, zabít nebo učinit neplodnými miliardy lidí.

Každý, kdo si dobrovolně nechá dát vakcínu, si říká o velké problémy.

Někoho to možná těší, protože je masochista…

Zdroj

Napsat komentář