Americká FDA počítá s vážnými vedlejšími účinky očkování: 22 vážných zdravotních problémů, které se mohou dostavit po očkování proti covidu-19

 (Natural News) Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) vydal pro interní účely seznam vážných zdravotních problémů, s nimiž lze počítat v důsledku očkování proti covidu-19. O těchto vedlejších účincích se nehovoří veřejně, neboť farmaceutické společnosti a jejich mediální přisluhovači musí za každou cenu přesvědčit veřejnost, že nové vakcíny jsou „bezpečné a účinné“.

Nicméně seznam potenciálních vedlejších účinků existuje. Níže uvedený snímek byl součástí prezentace Steva Andersona, PhD, z úřadu pro biostatistiku a epidemiologii při Středisku pro hodnocení a výzkum biologických faktorů (CBER). Dr. Anderson ho prezentoval v rámci setkání poradní komise FDA 22. 10. 2020. Uvedeno je na něm 22 vážných vedlejších účinků (včetně úmrtí); ty méně vážné ani zahrnuty nejsou.

22 vážných zdravotních problémů, které se mohou dostavit po očkování proti covidu-19

Mezi tyto potenciální vážné vedlejší účinky patří transverzální myelitida, což je vážná nervová porucha. Vakcína může způsobit, že imunitní systém bude útočit na své vlastní buňky a přeruší tím signály, které tělu zajišťují nervy vedoucí z páteře. Výsledkem je nemoc, která se velmi podobá infekční obrně. Projevovat se může bolestmi, slabostí svalů, ochrnutím, problémy se smyslovým vnímáním nebo inkontinencí močového měchýře či konečníku. Po prodělání nemoci je nezbytná intenzivní rehabilitace, někteří lidé zůstávají celoživotně postiženi.

Dále je tu uvedena řada autoimunitních onemocnění včetně artritidy a bolestí kloubů. Jedna z nejznepokojivějších autoimunitních nemocí, které můžete v důsledku očkování na covid-19 dostat, je akutní roztroušená skleróza – onemocnění, pro něž je typický náhlý vážný zánět mozku a míchy.

FDA rovněž varuje před možným dopadem očkování na těhotenství a stav plodu. Vakcína je sestavena tak, aby útočila na koronavirové spike proteiny vytvořené transkripcí, kterou vyvolá obsažená mRNA, ale tyto spike proteiny obsahují syncytin-1, což je bílkovina, kterou produkují endogenní retroviry za účelem vývoje lidské placenty. Po očkování proti covidu-19 se buňky imunitního systému naučí útočit i na tuto bílkovinu, což by mohlo vést k potratům, vývojovým vadám a neplodnosti.

K běžným reakcím, které se mohou dostavit po většině očkování a to proti covidu-19 není výjimkou, je GuillainůvBarrého syndrom, pro nějž je typická svalová slabost s rychlým nástupem. Očkování v těchto případech vyvolá poškození imunitního systému a ten začne ničit periferní nervový systém. Syndrom provází abnormality srdečního rytmu a krevního tlaku.

Seznam též obsahuje trombocytopenii, patologický pokles počtu krevních destiček. Bez nich se krev nemůže pořádně srážet a může docházet k vnitřnímu krvácení. Na seznamu je i problém z opačného konce spektra: žilní trombóza, problém, při němž se v žilách vytvářejí sraženiny. Je tam i infarkt myokardu a mozková mrtvice, nechybí ani křeče!

Újma způsobená očkováním se bude kamuflovat jako „komplikace covidu-19“

Pokračovat můžeme multifázovým zánětlivým syndromem u dětí, jenž se projevuje zánětem srdce, plic, ledvin, mozku, kůže, očí nebo trávicího traktu. Seznam se též zmiňuje o Kawasakiho nemoci, což je poměrně běžná komplikace po očkování u dětí do pěti let.

Jedná se o pestrou sbírku symptomů, k nimž patří horečka, vyrážka, otékání rukou a nohou, podráždění očí a zarudlá bělma, otok lymfatických uzlin na krku a zánět ústní sliznice, rtů a krku.

Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) se chystá oficiálně uvádět tyto vedlejší účinky jako komplikace covidu-19 u dětí, jelikož zdravotní orgány mají v úmyslu prezentovat většinu těchto problémů jako něco jiného.

Veřejnost tudíž dosud není informována o rizicích spojených se spěšně vyvinutými mRNA vakcínami, ani jí nebyla sdělena pravda i původu covidu-19. Dalším příkladem tohoto medicínského podvodu je syndrom náhlého úmrtí novorozenců (SIDS), o němž se nám tvrdí, že jeho příčina není známa. Přitom k těmto tragickým událostem dochází v období, kdy je očkovací kalendář dítěte nejvíc zaplněný.

Nátlak a klamání ze strany vlád a farmaceutických společností v takovémto měřítku je jasným porušením Norimberského kodexu medicínské etiky a zločinem na lidstvu.

Zdroj

Napsat komentář