„Dianu jsme zabili pro dobro národa,“ pokusila se ve vánočním projevu vyzpovídat královna

Jay Greenberg pro NeonNettle, 25. prosince 2017, 10:30

Královská bezpečnostní služba zadržela a uvalila domácí vězení na britskou královnu poté, co se v závěru předtáčeného (většina hojně sledovaných proslovů tohoto typu evropských státníků se předtáčí, aby bylo případně možno zakročit a nepohodlné věty vystřihnout) tradičního vánočního projevu odchýlila od připraveného projevu a pokusila se vyzpovídat. Převapeným zaměstnancům filmového štábu BBC oznámila, že Dianu museli nechat zabít „pro dobro národa“. Informovaly o tom zdroje uvnitř produkčního týmu BBC natáčejícího tradiční poselství spoluobčanům.

Podle královny má „veřejnost právo znát pravdu o své princezně.“ Producenti se pokusili ukončit záznam ve chvíli, kdy oznámila, že „už nemůže žít se lží“, a že touží po tom, aby se její skvělí pravnuci „dozvěděli pravdu o tom, co se ve skutečnosti stalo jejich babičce“.

Její veličenstvo však pokračovala v líčení toho, že Dianin život měl „takové konsekvence, že by vše způsobilo narůstající efekt vlny“, takže „pro dobro národa“ se muselo přistoupit k akci. Dodala ještě, že všeho „hluboce lituje“, a že musela od té doby „žít s tíhou její vraždy“, ale v té době už do místnosti vběhlo komando Králové Bezpečností Jednotky a zásahlo, takže byl celý projev ihned ukončen. Tým obklopil královnu, zatímco jeden ze strážných ihned telefonoval Kanceláři paláce.

Podle insidera z BBC, stráž oslovovala osobu na telefonu „Vaše královská výsosti“ a popsala mu situaci. Pak ukončil telefonát se slovy „samozřejmě, Pane“ a s prsty sevřenými u krdla v gestikulárním gestu naznačil druhým, že mají královnu odvést. Po promluvě s ředitelem vedoucí bezpečnostního týmu řekl. „Už toho řekla dost, odveďte ji.“ Personál BBC zůstal v šoku poté, co královna se svým doprovodem opustila prostory, přičemž ředitel oslovil šokované pracovníky BBC a varoval je, aby „zapomněli, co viděli“. Řekl, že ředitelé BBC byli informováni, že hlava státu „trpí  nachlazením“ a pokud někdo snad viděl něco, co by mělo být vykládáno jinak, bude si muset hledat práci jinde.

Aktuálně se předpokládá, že na královnu bylo uvaleno „domácí vězení“, které by jí mělo zabránit v tom, aby znovu promluvila, dokud se neobnoví důvěra v ní, nejspíš princem Charlesem, který je v hierarchii druhý nejvýše postavený a dědic trůnu. Za extrémní situace by ji princ z Walesu mohl donutit, aby se vzdala trůnu a sám se stane králem. Ve Spojeném království a na internetu je vysílání královnina vánočního poselství embargováno až do 15 hodin 25. prosince.

V dalších částech Commonwealthu je poselství vysíláno nejprve na Novém Zélandu, a to v 6:50 místního času Novozélandskou televizí, v Austrálii ho vysílá  Broadcasting Corporation v 7:20 večer, v Kanadě CBC v 10 hodin ráno východního standardního času, což je ekvivalentní 15 hodinám GMT.

© Neon Nettle

Čtenář to komentuje: To vážne ? Takýchto „bombových“ vianočných nahrávaní s Kráľovnou a rovnakým scenárom bolo už asi päť. Nikto už nepochybuje, že Diana bola zavraždená, ale takýto infantilný článok by som tu nedával. Zbytočne znižujete úroveň svojho webu.

Odpovídá editor VS: No, vůbec nepodceňujte zdrojový server, patří k tomu nejlepšímu, chtěl jsem napsat v konspiračním poli, ale oni ani moc konspirační nejsou, přinášejí normální zprávy, i když u královny jdou více do hloubky a pozadí a plně to potvrzuje současné prameny… co existuje. Druhak, že Dianu zavraždil Dvůr, je v podstatě prokázané. Zatřetí, královna, přestože s geneticky odstraněnýma „nemocema stáří“, má možná před sebou posledních pár let, či měsíců, minimálně ve funkci, déle jí nenechají.. i „modrá, chladná krev“ mají něco, čemu se říká svědomí, resp. podle dobře známého kosmického zákona nesmí zatajovat pravdu a uvádět ostatní bytosti v omyl, jinak je samozřejmě stíhá karmický trest. Takže, ještě než odejdou z tohoto světa, budou muset říct lidem pravdu a opravit všechny lži, které vyprodukovali. A že jich bude pěkná řádka. Zda to panovnice řekla přímo při projevu, netušíme, ale osobně to vůbec nevylučuji, z výše uvedených důvodů… neodmítejme skutečnosti jen proto, že vypadají nevěrohodně.. to konec konců 11. září a mnoho dalších událostí poslední doby také.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „„Dianu jsme zabili pro dobro národa,“ pokusila se ve vánočním projevu vyzpovídat královna

 • 26.12.2017 (13:31)
  Permalink

  To vážne ? Takýchto „bombových“ vianočných nahrávaní s Kráľovnou a rovnakým scenárom bolo už asi päť. Nikto už nepochybuje, že Diana bola zavraždená, ale takýto infantilný článok by som tu nedával. Zbytočne znižujete úroveň svojho webu.

  • 26.12.2017 (15:57)
   Permalink

   No, vůbec nepodceňujte zdrojový server, patří k tomu nejlepšímu, chtěl jsem napsat v konspiračním poli, ale oni ani moc konspirační nejsou, přinášejí normální zprávy… co existuje. Druhak, že Dianu zavraždil Dvůr, je v podstatě prokázané. Zatřetí, Královna má před sebou posledních pár let, či měsíců.. i oni mají něco, čemu se říká svědomí, resp. nesmí zatajovat pravdu a uvádět ostatní bytosti v omyl, jinak je samozřejmě stíhá karmický trest. Takže, ještě než odejdou z tohoto světa, budou muset říct lidem pravdu a opravit všechny lži, které vyprodukovali. A že jich bude pěkná řádka. Zda to řekla přímo při projevu, netušíme, ale osobně to vůbec nevylučuji, z výše uvedených důvodů…

Napsat komentář