Epidemiologové, lékaři a fyzikové se shodují, že záření 5G je pro člověka toxické

Ethan Huff

Komise státu New Hampshire pro zkoumání ekologických a zdravotních účinků šířící se 5G technologie vypracovala studii, podle níž jsou tato bezdrátová zařízení a vysílače škodlivá jak pro člověka, tak pro rostliny, živočichy a hmyz.

Toto poškození je mimochodem dost významné a mění lidské tělo takovým způsobem, že u mnoha lidí nakonec vyústí ve vážné chronické onemocnění a zbytek života v bolestech a utrpení.

Jelikož bezdrátová technologie 5. generace vyžaduje mnohem hustší umístění vysílačů než současné technologie 3G a 4G, znamená to vystavení veřejnosti takové úrovni záření, jaká nemá v lidských dějinách precedens.

„Podpůrná struktura vyžadovaná sítí 5G bude znamenat umístění anténových portů tak blízko vašim domovům a pracovištím, že bude skoro nemožné vyhnout se riziku zvýšeného oxidačního stresu, jenž může vést k úzkosti, depresi a Alzheimerově chorobě,“ varuje dr. Joseph Mercola.

„Je důležité aktivně se podílet na odporu vůči nasazení 5G tím, že budete kontaktovat místní zastupitelstva a podepisovat místní petice,“ dodává. „Zamyslete se nad opatřeními, díky nimž snížíte expozici u sebe doma.“

Kdyby šlo jen o větší rychlost datového přenosu, stačila by optická vlákna

(Studie k tématu: Streamování videa přes 5G vyžaduje MNOHEM více energie než přes optická vlákna)

Vypadá to, že instalace a aktivace vysílačů 5G probíhá nadsvětelnou rychlostí i během „pandemie“ koronaviru z Wu-chanu.

Věčné lockdowny a karantény provozovatelům snad ještě usnadnily jejich úsilí nastrkat nové vysílače všude možně.

Jak se každý zabývá jen „virem“, razítkují regulační úřady žádosti o instalaci vysílačů jako na běžícím páse – nikdo nic neřeší.

Pod záminkou poskytnutí rychlejšího a efektivnějšího internetu milionům lidí, kteří kvůli plándemii pracují z domova, pokrývají propagátoři 5G zemi technologickým rozsudkem smrti.

Slovy předsedy Asociace pro bezdrátovou infrastrukturu, Jonathona Adelsteina, je 5G „4G na steroidech“. Jedná se vlastně o zcela nové spektrum, které operuje na millimetrových vlnách, které „rozepínají“ lidskou DNA a umožňují vnější zásahy do organismu.

„Zdrojem znepokojení vědců není rychlejší datový přenos, ale jeho zprostředkování, které by šlo snáze a levněji realizovat přes kabely s optickými vlákny,“ varuje dr. Mercola

Všichni až na jednoho se shodli, že 5G je hrozbou pro všechno živé

V americkém federálním státě New Hampshire byl ve vztahu k technologii 5G přijat zákon č. 522, na jehož základě byla ustanovena komise, jejímž úkolem bylo posoudit vliv nové technologie na lidské zdraví. Závěr jejího šetření zněl, že 5G je zásadním způsobem nebezpečná prakticky pro všechno živé.

Třináct členů komise, vesměs epidemiologů, zdravotníků, toxikologů, inženýrů a zástupců telekomunikačního průmyslu, se až na jedinou osobu shodlo, že záření 5G ze své podstaty postrádá bezpečnost.

„Rostoucí počet důkazů potvrzuje, že záření mimo ionizující část spektra může poškozovat DNA,“ píše se ve zprávě komise.

„Vzhledem k četným hlasům upozorňujícím na zjištění, podle nichž se v tomto frekvenčním rozsahu projevují biologické účinky, si komise vyslechla argumenty obou stran. Tato debata je o to naléhavější, že se vlny milimetrového spektra již začínají využívat.“

Doporučení odborníků prozatím zní tak, že je „nutné zrevidovat aktuální standardy elektromagnetického záření v mikrovlnném spektru od 300 MHz do 300 GHz“ s cílem identifikovat zdravotní rizika spojená s tímto novým typem bezdrátové komunikace.

Dr. Joel M. Moskowitz, PhD., z University of California v Berkeley uvedl v článku pro Scientific American, že jelikož síť 5G bude spíše existovat vedle sítě 4G, než aby ji úplně nahradila, je zde ještě riziko synergických účinků, které budou důsledkem současného působení obou technologií na živé organismy.

Zdroj

Napsat komentář