Facebook zakázal nestranné informace o očkování, připouští jen oficiální „pravdy“

z HumansAreFree

Varovali jsme, že se to stane, a skutečně se to děje. Technologičtí giganti agresivně postupují směrem k zákazu veškerých projevů, které jsou v rozporu s oficiálními postoji ke kontroverzním záležitostem – s tím, o čem zkorumpovaný establishment rozhodl, že bude „pravda“.
Tento týden Facebook ohlásil, že bude banovat veškerý obsah, který zpochybňuje oficiální očkovací dogma, podle nějž vakcíny nikomu neškodí (nehorázná lež), obsahují jen bezpečné složky (očividný klam) a fungují každému (to už je úplně k smíchu).

Tohoto cíle Facebook dosahuje tím, že příslušné informace označuje jako dezinformace a hoaxy. Nejvýše na seznamu je tvrzení, že očkování v některých případech způsobuje autismus, což paradoxně přiznávají dokonce i někteří špičkoví vědci, kteří pracují pro CDC.

Stojí z povšimnutí, že tyto obří společnosti označují pravdu o očkování za „dezinformace“ přesně stejně, jako označují a zakazují konzervativní obsah jako „projevy nenávisti“. Jednoduše si vymyslí nějakou falešnou kategorii, aby ospravedlnily ban, a právo svobodného projevu uživatelů nijak neřeší (a už vůbec neřeší trvalé následky, které si po očkování odnáší nezanedbatelné procento dětí).

„Díky“ tomuto zvrácenému systému mohou zakázat cokoli, co systému nevyhovuje, s tím, že se jedná o lež či projev nenávisti, ačkoli je to pravdivé a důležité.

Nelíbí se vám infanticida a nápad zabíjet novorozence? (Autor nejspíš odkazuje nedávnému návrhu Demokratické strany uzákonit možnost potratů i ve velmi vysokém stupni těhotenství, prakticky až do porodu. Naštěstí nebyl přijat.) Možná Facebook brzy oznámí, že nesouhlas s těmito myšlenkami je „projev nenávisti“ vůči právům žen. A zakáže vám mluvit o potratech.

Dělá vám starosti fluorid a jeho neblahý vliv na vyvíjející se dětský mozek? Z pohledu Facebooku budete šiřiteli hoaxů a nezáleží na tom, že tuto spojitost potvrdilo více vědeckých studií.

Obsah bude omezen na „směrodatné informace“

Monika Bickert, viceprezidentka Facebooku pro globální firemní politiku, uvedla, že sociální síť omezí šíření klamných dat a bude svým uživatelům poskytovat o očkování směrodatné informace.

Tyto „směrodatné informace“ budou samozřejmě taková propaganda, kterou systém v dané době vymyslí.

Výroba očkovacích látek se dlouhodobě potýká se střety zájmů a kritikou ze strany vědců a jiných odborníků, kteří varují veřejnost před toxickými účinky některých látek, které se přidávají do vakcín, jmenovitě thimerosalu (obsahuje rtuť), sloučenin hliníku, MSG, formaldehydu a jiných neurotoxinů, jejichž používání ve vakcínách, které dostávají děti, otevřeně přiznává i CDC.

Povinné očkování nedávno zkritizovala Asociace amerických lékařů a chirurgů, kteří upozornili mimo jiné na nedostatek důvěryhodných vědeckých studií, které by potvrzovaly bezpečnost vakcín. V jejich prohlášení je uvedeno i toto:

 • Výrobci mají prakticky imunitu, co se týče odpovědnosti za újmu způsobenou aplikací vakcín, takže nejsou nijak motivováni k vývoji bezpečnějších produktů. Mohou dokonce odmítnout dodávat bezpečnější verzi výrobku, např. monovalentní vakcínu proti spalničkám, a tlačit na trh problémovější produkt, v tomto případě kombinovanou MMR vakcínu.
 • Obchodní vztahy mezi dodavateli vakcín, jejich odběrateli a zdravotním systémem jsou zatíženy obrovskými konflikty zájmů.
 • Nezávislý výzkum vedlejších účinků vakcín je potlačován, stejně jako disent ze strany profesionálů.
 • Očkování není ani stoprocentně bezpečné ani stoprocentně účinné. Dokonce ani nejsou jediným prostředkem, který brání šíření infekčních nemocí.

Přesto Facebook pod tlakem některých politiků zakazuje otevřenou debatu o očkování, což samozřejmě potěší výrobce vakcín, neboť pro ně bude snazší skrývat prohřešky.

Ony „směrodatné“ zdroje zpravidla patří k těm nezkorumpovanějším a ovládaným globálním farmaceutickým establishmentem.

Jen stěží budou zdůrazňovat to, že vakcíny jsou tak nebezpečné, že americká vláda doposud vyplatila poškozeným rodinám skoro čtyři miliardy dolarů.

Z pravdy se stává „hoax“, zatímco ze lží je „oficiální pravda“ a Facebook je jejím nadšeným šiřitelem. Vše se dostává do neudržitelného stavu, a proto Facebook opouští množství uživatelů. Možná Facebook zanedlouho nedovolí žádnou mezilidskou interakci krom té zcela triviální a veškerou názorovou výměnu zastanou roboti hlásající oficiálně schválenou propagandu.

Zdroj

3 komentáře: „Facebook zakázal nestranné informace o očkování, připouští jen oficiální „pravdy“

 • 25.3.2019 (1:56)
  Permalink

  Pokud chceme se očkování zbavit úplně, je třeba rovnou říct, jaké jsou aletrnativy očkování, skutečné příčiny nemocí, proti nimž se očkuje a jak sebe i děti účinně chránit bez nich.
  A nebo to může pokračovat takto:
  Jinak úplně dokonalé to bude, až uzákoní kromě popírání holocaustu i poírání naprosté bezpečnosti vakcín, nezbytnosti porodů v nemocnici a postavení porodů mimo tyto instituce na úroveň pokusu o vraždu, dále popírání neškodnosti wifi a 5G, přičemž odporování těmto názoům bude považováno za velmi závažný trestný čin šíření poplašné zprávy, ohrožování zdraví obyvatelstva a naprostou korunu může být třeba zákon o popírání faktu, že Země je kulatá. Nezapomeňme na povinné Hodinky nenávisti, kdy budeme všichni nadávat na Palestince (pardon, teroristy), heterosexuály, aktivisty, ochránce přírody a jistě je mnoho dalších nebezpečných skupin, jako třeba hnutí za legalizaci konopí a MMS. Nezapomeňme ve jménu tolerance také tolerovat vše, co dělají muslimové a především Židé, neboť Oni jsou vyvolený národ. A protože je názorů, které je třeba chránit, hodně a stejně tak lidí, které se musíme naučit milovat a především poslouchat, bude třeba zřídit Ministerstvo Pravdy a Lásky, které bude vědět naprosto přesně, co je ta správná pravda a koho všechno musíme milovat.

Napsat komentář