FDA v tichosti zakázala infuze vitaminu C

(Natural News) bylo by naivní domnívat se, že FDA usiluje v první řadě o ochranu zdraví (americké) veřejnosti. Naopak – byl by to konflikt zájmů, protože FDA primárně slouží svému pánu, farmaceutickému průmyslu. Zosnovala Agentura pro kontrolu potravin a léčiv nedostatek nitrožilního vitaminu C jako součást rozsáhlého útoku na přírodnější a méně toxické metody léčby, které představují konkurenci lékům na předpis?

Server Natural Blaze tvrdí, že kritický nedostatek infuzních sáčků je důsledkem zákazu, který vydala FDA na hromadnou produkci vitaminu C k nitrožilnímu podání. FDA omezila dostupnost nitrožilního vitaminu C a farmaceutický průmysl zastavil výrobu vitaminů a minerálů ve formě k nitrožilní aplikaci, a to dokonce po 60minutové reportáži o jednom pacientovi nemocném prasečí chřipkou, který byl na přístrojích, ale tento vitamin ho zázrakem zachránil. Vzhledem k nedostatku IV formy vitaminu C jej začali lékaři žádat od „compounding pharmacies“ (lékáren, které mohou samy připravovat léky a nejsou vázány jen na prodej již hotových přípravků). Nicméně FDA teď, po skandálu s kontaminací steroidových injekcí připravovaných lékárnou New England Compounding Center (NECC) smrtícím meningokokem, omezuje tomuto typu lékáren činnost.

Je to spletitý příběh: lékaři začali z NECC odebírat dražší produkt, protože levnějšího generického byl nedostatek. Jenže za narušení dodacího řetězce může sama FDA, která nadmíru zintenzivnila inspekce lékáren připravujících vlastní léky. Nese tedy nepřímou vinu na úmrtích na meningitidu.

Natural Blaze informuje: „…aniž bychom si všimli, došlo ke kritickému nedostatku infuzních roztoků určených k léčbě nesčetných nemocí, a to nepřímými prostředky – zákazy produkce sáčků nebo zákazy činnosti firmám, které tyto sáčky a injekčně aplikovatelné vitaminy/minerály vyráběly.“

Vitamin C a rakovinový byznys

Mohl by být nedostatek nitrožilního vitaminu C součástí snah o omezování alternativních metod léčby rakoviny?

Stránky DrWhitaker.com uvádějí: „Vitamin C dokáže nabudit imunitní systém, zvyšovat odolnost vůči nemocem a chránit proti širokému spektru nemocí. Má ale i jednu zcela odlišnou a z větší části neznámou schopnost: při infuzním podání ve velmi vysokých dávkách ničí rakovinné buňky… Nejlepší je, že na rozdíl od prakticky všech konvenčních chemoterapeutik je vitamin C selektivně toxický. Ať je koncentrace jakkoli vysoká, nepoškozuje zdravé buňky.“

Dr. Whitaker pokračuje:

„Jediný způsob, jak dostat koncentraci vitaminu C v krvi na dostatečnou úroveň, kdy dochází k ničení rakovinných buněk, je nitrožilní podání. Například 10 g intravenózně podaného vitaminu C zvýší jeho hladinu v krvi 25x ve srovnání s ústním podáním té samé dávky. U vyšších dávek může být rozdíl až 70násobný.

Zvolte si zdraví, zvolte si život.

Když je lidské tělo napadeno patogeny nebo se potřebuje zahojit po úraze či operaci, jeho požadavky na vitamin významně C rostou. Kdyby se v nemocnicích rutinně podávaly infuze vitaminu C, což je ověřená a levná léčba, podstatně by se zlepšily výsledky u mnoha pacientů. Když člověk zváží riziko infekce smrtícími superbakteriemi, které v dnešních nemocnicích reálně hrozí, je vitamin C v roli preventivní ochrany ještě zajímavější.

Chcete-li zjistit, jak si zajistit infuze vitaminu C před plánovaným pobytem v nemocnici, přečtěte si tyto velmi užitečné rady na stránkách DoctorYourself.com. Poučíte se tam, jak si poradit s námitkami lékařů a vedení nemocnice proti nevítané „alternativní“ léčbě. Bude to trochu chtít lokty, ale můžete si tak zachránit život.

Stoupenci zdravotní reformy Obamacare se domnívají, že to nejdůležitější na lékařské péči je její dostupnost. Ale ještě více by nás měla zajímat možnost zvolit si svůj vlastní způsob léčby, například právě infuze vitaminu C. Jinými slovy, svoboda volby zde vítězí nad dostupností. Mnozí z nás, kdo se angažujeme v hnutí za svobodu léčby, jsme silně rozčileni lhostejností nevolených federálních byrokratů (mimo jiné ve FDA) vůči našim přirozeným právům. Doufáme, že brzy nadejde den, kdy kritické množství vnímavých občanů přinutí své volené zástupce k tomu, aby učinili přítrž nemravným ziskům farmaceutických společností na úkor našeho zdraví. Ten den měl už dávno přijít.

 

Zdroj

Napsat komentář