Zabili ho? Jeden z největších odborníků na carbon potvrdil přítomnost a funkci hydroxidu grafenu ve vakcínách. Po 3 dnech za záhadných okolností zemřel

Ve vakcínách je hydroxid grafenu, který tvoří za určitých podmínek v těle nanožiletky. Taková je hypotéza Dr. Andreasse Noacka, odborníka, vynálezce a podnikatele v oblasti carbonových materiálů, držitele několika desítek patentů a v rámci Evropy jednoho z mála špičkových odborníků v této oblasti. K tomuto závěru dospěl na základě studia technické zprávy profesora Pablo Campry z Univerzity v Madridu, který spektrální frekvenční analýzou Micro-Raman potvrdil přítomnost grafenu ve vakcínách proti covidu.Doktor Noack upřesnil, že se dle frekvenční analýzy ve vakcínách nachází hydroxid grafenu. Díky své profesní expertíze byl schopen vyhodnotit, jak se díky svým vlastnostem hydroxid grafenu bude chovat v živém lidském těle.

Hydroxid grafenu je jedno-vrstvový aktivní uhlík, OH skupiny a jeho elektrony jsou pohyblivé. Je to stabilizovaná struktura, která není ničím biologicky zničitelná. Nejvhodnější použití by byly brzdové destičky, protože tyto by se nikdy neopotřebovaly.Grafen je obsažen v současných očkovacích látkách v nanočásticích 0,1 n-m silných a 50 n-m dlouhých. Taková struktura, se dá nejlépe přirovnat k žiletce. Jednotlivé carbonové částice se spojí do žiletkových struktur působením proudového napětí v těle, především v srdci a v mozku. Shlukují do stále větších útvarů a uvnitř cév poškozují výstelku – nařezávají ji. Je to velice ostrá žiletka a řeže vše, co se jí připlete do cesty. Snadno se rozšíří v jakékoliv tekutině, a když proudí v krevním toku člověka, řeže cestou hladké buňky epitelu, které tvoří povrch cév. Pořezáním se v epitelu vytvoří nerovnosti, ve kterých se snadno zadržují různé látky a vytvářejí tím překážky. Tak vznikají shluky a krevní sraženiny.Čím rychleji proudí krev v těle, tím větší a náhlejší škodu nadělá. Zřejmě proto v posledních měsících vidíme tolik úmrtí mezi mladými profesionálními sportovci.

Grafen pak pořeže nejen jejich cévy, ale také orgány, jako je srdce, dostane se do jemných vlásečnic v mozku a způsobí mozkovou mrtvici. Další velmi ohroženou skupinou jsou v tomto ohledu samozřejmě děti.

Lékaři, ani patologové grafen nerozpoznají. I když jsou léky a léčebné procesy založeny na chemii, lékaři nejsou s touto vědou dostatečně obeznámeni. Patologové zase nejsou schopni rozeznat pořezání grafenem, protože je nikdy ani nenapadne něco takového hledat, neočekávají, že by tělo mohlo být pořezáno zevnitř. A toxikologové, kteří hledají jedy nenajdou rovněž nic. Dělají pokusy v Petriho miskách. Protože ale grafen není živý a nepohybuje se, tak ho nikdy nezjistí.Grafen je nová látka, v přírodě neznámá a velmi málo odborníků s ní má zkušenosti. Lékaři by sice měli vědět, co je v tzv. očkování obsaženo, a co to způsobuje, ale jak již bylo řečeno, jejich znalosti chemie jsou nevalné a ještě ke všemu – ne vše je v obsahu jednotlivých vakcín uvedeno. Mnohé přísady jsou vydávány za výrobní tajemství a nejsou v příbalovém letáku popsány. Tato uměle vzniklá struktura je prakticky nezničitelná. Není rozpustná, nelze ji z těla vyloučit. Kdyby zůstala očkovací látka ve svalu, neudělala by takovou škodu, jenže ona tam nezůstane a dřív nebo později se dostane do krevního oběhu, a pak způsobí nenapravitelné škody.

Mimo jiné se dr.Noack domnívá, že spekulace kolem působení spikeproteinu jsou určené k odpoutání pozornosti směrem od skutečné příčiny ohrožení životů a vyzývá k opatrnosti, zejména apeluje na rakouskou vládu, aby se nevydala na cestu genocidy.

Tři dny po zveřejnění videa v odkazu dr. Noack utrpěl v přítomnosti své těhotné partnerky nezvyklý fatální záchvat, jehož následkům podlehl. V nejbližší době bude těžké najít na poli uhlíkových nanomateriálů obdobně erudovaného odborníka, který by také oplýval jeho morálními vlastnostmi a byl by ochoten širokou veřejnost informovat o možných souvislostech.

Technická zpráva profesora Campry

zdroj: via fcb Michaela S.

Stručný popis videa, děkuji kamarádce za stručný rozbor a překlad materiálů: :

.. z plného zdraví, vtipkovali, uvařili si čaj, mlsali ….poté vypadl proud.. a pak najednou nemohl mluvit, dýchat, zkroutil se v křečích…. pak ho začala oživovat….dělala mu masáž srdce … snad i dýchání ….ale prý se mu nafukovalo břicho .. do toho byla asi dost mimo – je těhotná – po telefonu ji instruovali záchranáři, kteří pak po nějaké neurčitě dlouhé době přijeli .. do nemocnice přijel živý a nejdřív ji uklidnńovali, že je stabilizovaný, až pak se to nějak zvrtlo.. zachránit se ho nepodařilo.

Ještě doplnění, edit, 3.12.21

Pak se z toho nějak dostal, šel si lehnout, byl hrozně vyčerpaný a odpočíval. Nemluvil a ona měla dojem, že si ani nebyl vědom, co přesně se stalo.

Jo a ještě zmínila, že sténal, že trpěl, že měla pocit, jako kdyby to bylo mučení. Napadlo ji, že je otrávený, ale nedávalo jí to smysl. Jedli vše spolu stejné, a měli jen málo jídla.

Odpočíval pak po zbytek dne (dost možná i další den- musím ještě zjistit, kdy přesně natočil to video s Haraldem Thiersem, protože ten útok se stal ten samý den) a pak v noci, se vzbudila, když špatně dýchal a chroptěl. Zase to divné sténání, a přestával dýchat.

Tak se ho snažila z toho nějak vytrhnout, ale asi byla sama dost mimo. Dost těhotná v tu chvíli – no nedokážu si to představit – hormony v excitovaném stavu, emoce na pochodu, a do toho takováhle situace. Masírovala mu nohy, snažila se rozproudit lymfu. Nakonec nějak volala záchranku a to už přestával dýchat, takže ho oživovala než přijeli, což trvalo desítky minut.

Pak ho nějak nahodili přístrojema a když byl alespon trochu stabilizovaný, odvezli ho do nemocnice. Tam byla ještě chvíli s ním, a odvezli ho na ARO s tím,, že by to nemuselo být tak zlé, že celou dobu masírovala srdce, takže mozkové fuknce, krevní oběh , to fungovalo. A po malé chvilce vyšli doktorky z pokoje, že je konec, že má rozsáhlé poškození srdeční chlopně.

Poslední vysílání a rozhovor dr. Noacka najdete zde

Německá policie zasahovala u dr. Noacka již v listopadu 2020, údajně tenkrát došlo k omylu při drogovém zátahu.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 815 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář