Glób, nebo plochá? Pro mne stále dutá! Podívejte se na uspořádání našeho systému Země!

Troch se ten systém rozpadá. Je teda víc a víc věcí vidět, že nepasují tak, jak do nás roky hustí. A tak si všímaví a citliví lidé začínají všímat. Je zde obrovská vlna ploché Země, která má v mnoha aspektech mnohem blíž k realitě, než teorie točícího se glóbu svištícího Vesmírem.

Ano, lžou nám ve všem a samozřejmě i v tomhle.

Každý asi nějak drží palce či sympatizuje s nějako verzí. Osobně, musím říct, i přes velké sympatie k ploché Zemi, nejvíc mi dává smysl Země dutá. Samozřejmě, můj tehdy redakční kolega to máš marný, a v mnoha věcech také můj učitel, mne tak vzdělával. Těch cca 20 let mi to vydrželo, ale teprve poté, co jsem včera zahlédl jedním z lidí na facebooku sdílené 13-minutové video animaci,udělal jsem wau.. a dnes posdílel aspoň kopii a lidé mezi tím našli na YT plno verzi, … vidím, jak to dává smysl, včetně zatmění Slunce, včetně všeho. Takže.. pro zájemce, můžete se vzdělávat a poměřovat, porovnávat. Video na internetu je už nějaký čas, do té doby je mazali, teď to zřejmě trošku popustili, je zde, má to tři díly, z díly Cellular Cosmogony, mně to dosud unikalo.

Pokud jsme tedy tak hezky uvnitř v závětří, zbývá jediná otázka. Proč nás to každých 13 či 26.000 let spláchne? Pojistný ventil?

to máš marný psal jeden ze svých článků o duté Zemi třeba zde.

Tady ještě takové doplňkové studium, pokud byste stále neměli dost.

A vůbec všechno tady, od Godgevlamste, ať máte na víkend co dělat, kdo nezná. O tomto pánovi, kterému smazali celý kanál, už jsme zde jednou psali.

Napsat komentář