Houstone, máme problém! Lidem se zřejmě rozpadá DNA, o více jak 30 let dříve, než vědci počítali! (1/3 Je to tady! Stihneme jinovat? )

No, je to poněkud horší, než se na první pohled zdálo. Nedošlo mi to ty dlouhé roky. Těch přibližně více jak 10 let, co se tím zaobírám. Až nyní. No, je to poněkud horší, než se na první pohled zdálo. Nedošlo mi to ty dlouhé roky. Těch přibližně více jak 10 let, co se tím zaobírám. Až nyní. Projíždí mnou mrazivé pocity. Lidstvo je již jen pár let před svým zánikem. Mocní, minimálně část z nich, to vědí. Činí zoufalý pokus lidstvu prodloužit čas. Nasazují nevyzkoušené postupy a vakcíny. Jde už o všechno… Oficiálně vyhlásí nějakou okrajovou pandemii. Ovšem, realita je mrazivě-hořlavá. Rozpadá se uhlík, a s ní i podstata lidí. Jejich DNA. No, je to poněkud horší, než se na první pohled zdálo. Nedošlo mi to ty dlouhé roky. Těch přibližně více jak 10 let, co se tím zaobírám. Až nyní.

Na úkolu zachránit Zemi pracuje mnoho vědeckých týmů a mnoho počítačových inženýrů. Bill Gates je považován za nejschopnější a nejchytřejší matematiky-systematiky.

Během přibližně 40 let, které v roce 2010 do dopadu kosmického záření údajně zbývají, zbývá vymyslet způsob, jakým záření odrazíme, a také to, jak ochráníme DNA lidí před dopadem záření. Již mnoho let běží krycí konspirace, projekt s názvem Globální oteplování. Ten má lidi zčásti upozornit na to, že se něco děje, zčásti pak dodat naději, že s tím lze razantními zásahy něco dělat. Vědci chtějí do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality. Skutečnost je horší. Vědecké týmy tápou. Veškeré zkušenosti našich předchůdců, zkušenost, kterou učinili možná před 12.000, nebo 36.000 lety, se rozpadly na uhlíkový prach. Stejně, jako jsme předurčeni rozpadnout se my…

Jenže záření přichází o přibližně 31 let dříve. Jako první zasahuje technologické části světa s vysokým podílem přírodních i nepřírodních záření, anebo výrazně otrávené lidi, zpravidla léky, nebo některými typy očkování. Třeba proti chřipce.

Naši DNA tvoří uhlíkové báze, phospor, a cukry. Právě uhlík se částečně rozpadá, částečně mění. Ano, to jsem vám sdílel již před 9 roky, v dubnu 2012. Ale samozřejmě, nikdo netušil, že to bude tak rychlý proces.

Při razantním zásahu radiací, nebo při jiném vážném stavu v organismu, se dějí různé věci, které mají dodat organismu čas se zregenerovat, řeknu-li to jednoduše, neumřít na zásah elektrickým proudem. O tom, že prudce vystoupá krevní cukr, jsem již psal. Jenže dnes mi psala klientka z Londýna, že jí prudce vystoupal draslík v krvi, bezdůvodně. Chvíli jsem v tom dnes seděl. Samozřejmě, různé poruchy ledvin, atd., ale jeden z důvodů, nouzový stav, prudké zvýšení kyselosti organismu, a také zásah elektřinou, nebo radiací. Druhá incidence, která se zřejmě lidem začne, resp. začíná dít. Stejně jako cukr, i hladinu základní soli, draslíku, a i té třetí soli, vápníku, bude zřejmě extrémně těžké udržet v té správné nové výši, nové normě. Rozhoupané hladiny soli se zřejmě jako první odrazí v kyselině solné, která kontroluje a rozkládá naši natrávenou stravu. Lidé přestanou mít schopnost trávit.

Pokud se cokoliv začne dít s uhlíkem (základní pozemský jang), tělo ho začne uvolňovat, nebo se začne rozpadat, systém to bude dorovnávat v první chvíli tukem, v té druhé cukrem a v té třetí, finální, solí! Obávám se, že někteří lidé už jsou ve fázi 3!

Máme nějakou šanci? Můžeme se bránit? Mnozí „boj“ o svůj život nechají na vědecké sektě. Snížit rychlost radikálů (rozpad DNA) snížením množství kyslíku, navrhujeme třeba roušky a respirátory, očkování, anebo zastínit kosmické Světlo/Slunce.

Mnozí budou usínat. Ale jsou nějaké další způsoby? Máme naději? Samozřejmě, musíme se zamyslet. A vymyslet to. Publikujeme zrovna seriál o ochraně a očistě od záření, mnohé se teď bude točit o záření. Jako vždy, pomoci nám můžeš do určité míry základní jin. Voda. Jenže, ta klasická, H2O, začala mohutně vysychat … dokážeme včas vymyslet a upravit jinou? Jak moc je důležité v této době konzumovat .. prostě sifón, jak říkají Moraváci? Moravsky i česky také sodovku, ale také pivo, a kteroukoliv limonádu, která obsahuje oxid uhličitý?

Tak to skoro aby v nemocnici měli kromě tradiční infúze se solí a cukr či inzulín připravené i bomby s co2.

Je vám nyní těžko? Někdy jen ztěží necháváte oči otevřené? Jisté je zatím to, že naočkovaní lidé začnou prudce uvolňovat s uhlíkem také své zakyselení, a s ním také své pokřivení DNA a traumata. Uhelný prach. Abychom našli ten hvězdný. Projdeme peklem, abychom buď shořeli, anebo se dotkli hvězd!

Takže, pokračování příště, hned jak popojedu a budu vědět více. Třeba již za týden při webináři..

jmm

Uhlíky v mikrovlnce..

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Houstone, máme problém! Lidem se zřejmě rozpadá DNA, o více jak 30 let dříve, než vědci počítali! (1/3 Je to tady! Stihneme jinovat? )

Napsat komentář