Jak se největší indický stát zbavil covidu? Ivermektinem!

(Natural News) Jak dokázal indický stát s více než 240 miliony obyvateli zvítězit nad covidem-19? Hromadně se tam podával ivermektin.

Uttarpradéš, jenž se nachází na severu Indie, oficiálně oznámil, že 33 jeho okresů je nyní zbaveno covidu, a to díky vstřícnosti místních zdravotnických úřadů, které každému na požádání poskytly Západem opovrhovaný „odčervovací prostředek pro koně“.

V Uttarpradéši se z čínské chřipky zotavuje neuvěřitelných 98,7 % nemocných, což lze přímo přičíst profylaktickému užívání ivermektinu v celostátním měřítku.

Podle západních médií a medicínského establishmentu „nejsou důkazy“, že by ivermektin zabíral proti covidu. Indie však v přímém přenosu a obrovském rozsahu ukazuje, že je tento prostředek doslova zázrak.

Není to tak dlouho, co ivermektin vynášeli do nebe (míněn je například Journal of Antibiotics) jako „zázračný lék“ na střevní parazity. Jeho objevitelé dokonce dostali Nobelovu cenu.

Nyní však média najednou hovoří o jeho „nebezpečnosti“ a „rizicích“. Do zblbnutí opakují mantru o veterinárním přípravku pro dobytek či koně, ačkoli jej FDA už v roce 1996 schválila jako humánní léčivo.

Indické oblasti, které se místo ivermektinu rozhodly pro očkování, čelí mohutnému nárůstu případů

Už v květnu a červnu 2020 se ivermektin velkoryse rozděloval mezi všechny zdravotníky, kteří v uttarpradéšském okrese Agra léčili respirační onemocnění. Tehdy to byl experiment, jenž měl ukázat, jak se příjemcům povede.

Dr. Anshul Pareek pozoroval, že „ se u nikoho z nich nerozvinul covid-19 navzdory tomu, že byli v každodenním kontaktu s pacienty, pozitivně testovanými na virus“.

Po tomto úspěšném testu se vláda státu rozhodla oficiálně nařídit plošné nasazení ivermektinu proti covidu – nejen pro zdravotníky, ale i pro širokou veřejnost.

„Navzdory tomu, že je náš stát nejlidnatější a i jeho hustota populace je vysoká, jsme si uchovali relativně nízký poměr pozitivních případů na milion,“ uvádí dr. Pareek.

V srpnu vydaly uttarpradéšské úřady doporučení, podle něhož měli místní lékaři užívat 12mg tablety ivermektinu „za účelem omezení dopadu pandemie“. Ukázalo se, že se toto doporučení setkalo s velkým úspěchem.

Vláda indického státu konstatovala, že „tento lék je při ochraně proti covidu-19 celkem účinný… proto naléhavě žádáme každého občana, aby si tuto tabletu vzal“.

V malém jihoindickém státě Kérala mezitím výskyt covidu roste jako na běžícím pásu. Kérala se totiž místo ivermektinu rozhodla pro tzv. očkování, které ve skutečnosti rozšiřuje nákazu.

„Kérala sice v dubnu začlenila ivermektin do oficiálního léčebného postupu, ale omezila jeho použití na vážné případy nebo na případy s přidruženými onemocněními, což znamená, že se používal v pozdních fázích, pokud vůbec,“ píše server WND.

V srpnu se v Kérale ivermektin přestal používat úplně.

Kérala je v Indii nicméně spíše výjimkou než pravidlem. Proočkovanost indické populace činí v současnosti asi 5,8 %, což z Indie dělá jednu z nejméně proočkovaných zemí světa.

„Objevují se tvrzení, že ivermektin zabírá i na chřipku a mnoho dalších virových infekcí,“ napsal jeden komentátor na WND. „Pokud je to opravdu tak, není divu, že Big Pharma chce, aby se o něm nemluvilo, a když ano, tak hanlivě.“

„Ivermektin je zcela bezpečný, ale vláda nechce, abyste to věděli,“ přidal se další. „Ten lék má minimum vedlejších účinků, předepsaly se ho miliony balení a ví se, že zabíjí 21 různých virů včetně SARS-CoV-2.“

Ivermektin se bezpečně používá dlouhé roky a nevztahuje se na něj žádný patent.

Zdroj

Napsat komentář