HIN: „Vakcíny C-19 těhotným ženám zabíjejí jejich budoucí děti: v evidenci je již 1614 mrtvých plodů“

Brian Shilhavy
Redaktor, Health Impact News

V systému VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) bylo k 9. 10. 2021 zaznamenáno již 1 614 úmrtí plodu po injekci přípravku COVID-19 těhotným ženám. (Zdroj.)

Všichni uznávají a souhlasí s tím, že v systému VAERS je hlášeno značně málo nežádoucích účinků, ale nyní máme k dispozici odbornou analýzu Dr. Jessicy Roseové o tom, jak málo jsou nežádoucí účinky hlášeny. Podle jejího konzervativního odhadu založeného na pečlivé analýze údajů je třeba události zaznamenané v systému VAERS vynásobit X41.

To by znamenalo, že konzervativní odhad skutečného počtu úmrtí plodů při injekčním podání přípravku COVID-19 jejich matkám by byl 66 174 případů.

Kromě úmrtí plodu víme také o 96 zaznamenaných případech, kdy bylo kojené dítě zraněno poté, co kojící matka dostala injekci přípravku COVID-19. (Zdroj.)

Pokud bychom toto číslo opět vynásobili X41, konzervativní odhad by činil přibližně 3 936 nežádoucích příhod u kojených dětí, kterým byla injekce aplikována jejich matkami.

Dvě z nich vedly k úmrtí kojeného dítěte poté, co byla kojící matce podána injekce.

Hlášení VAERS ID 1532154 zřejmě podala matka, 36letá žena z Nového Mexika:

Dne 17. července mé dítě zemřelo.

V době, kdy jsem 4. června 2021 dostala první vakcínu společnosti Pfizer, jsem kojila své šestitýdenní dítě.

Asi 2 týdny poté, co jsem 21. června dostala první vakcínu společnosti Pfizer, velmi onemocněl a měl vysokou horečku. Byl 2 týdny léčen intravenózními antibiotiky na údajnou bakteriální infekci.

Nikdy však žádnou konkrétní bakterii nenašli a jeho diagnózu nazvali kultivačně negativní sepse. Na konci pobytu v nemocnici měl pozitivní test na rhinovirus.

Po 14denní léčbě antibiotiky byl týden doma, ale projevovaly se u něj zvláštní příznaky (např. oteklé oční víčko, zvláštní vyrážka, zvracení).

Dne 15. července jsem ho vzala zpět do nemocnice, kde se u něj projevilo něco, co nazvali atypickou Kawasakiho nemocí.

Krátce poté zemřel na následky sraženin v silně zanícených tepnách.

Zajímalo by mě, zda bílkovina hrotu mohla projít mateřským mlékem a způsobit zánětlivou reakci u mého dítěte.

Říkají, že Kawasakiho nemoc se projevuje velmi podobně jako multisystémový zánětlivý syndrom u dětí, se kterým se setkávají po infekci Covidem. (Moje dítě mělo také neobvyklé okolnosti porodu, protože se narodilo ve 37. týdnu, což bylo vyvoláno zánětem slepého střeva u matky).

Pokud však vědí, že protilátky procházejí mateřským mlékem jako dobrá věc, proč by bílkovina hrotu nemohla také procházet mateřským mlékem a potenciálně způsobovat problémy. (Zdroj.)

Dalším případem úmrtí kojeného dítěte je případ VAERS 1166062, který jako jeden z příznaků uvádí trombotickou trombocytopenickou purpuru. Trombotická trombocytopenická purpura je vzácná krevní porucha, při které se v malých cévách po celém těle tvoří krevní sraženiny.

Pacientka obdržela druhou dávku vakcíny společnosti Pfizer 17. března 2020, když byla v práci. Dne 18. března 2020 se u jejího 5měsíčního kojeného dítěte objevila vyrážka a během 24 hodin bylo neutěšitelné, odmítalo jíst a dostalo horečku.

Pacientka přinesla dítě na místní pohotovost, kde bylo provedeno vyšetření, rozbor krve odhalil zvýšené jaterní enzymy. Kojenec byl hospitalizován, ale jeho stav se nadále zhoršoval a zemřel.

Diagnóza TTP. Žádné známé alergie. Kromě očkování matky předchozího dne žádné nové expozice. (Zdroj.)

Minulý týden někdo z Velké Británie nahrál video novorozence, který údajně trpěl následky očkování vakcínou COVID-19, kterou byla matka nucena proti své vůli podstoupit jako podmínku pro porod v nemocnici.

"Mé neteři se minulý měsíc narodilo druhé dítě a po celou dobu těhotenství se očkování bránila. Měsíc před porodem jí bylo řečeno, že bude potřebovat císařský řez, a nemocnice a lékaři trvali na tom, že ji do porodnice nepustí, pokud se nenechá očkovat.

Pod takovým tlakem a v obavě o zdraví svého dítěte se cítila nucena vyhovět a očkování COVID podstoupit. Nyní je dítě v nemocnici, má nekontrolovatelnou občasný "třes", který se zhoršuje, a potřebuje vyšetření mozku, protože nemohou přijít na to, co to způsobuje 😢.

Všechny testy, které byly provedeny, byly negativní, takže je převezou do nemocnice Great Ormond Street, aby provedli další vyšetření."

Tohle je z našeho kanálu Bitchute. Je také na našem kanálu Rumble.

zdroj, translation via deepl

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář