Protokol pro očkované s detoxikací spike proteinů a oxidu grafenu podle Davida A. Wolfa

David Avocado Wolfe

Toto je aktualizovaný protokol o výživě, který chrání ty, jimž byly injekčně aplikovány proteiny spike, oxid grafenu a mRNA, a stejný protokol je užitečný pro ochranu těch, kteří se obávají vylučování proteinů spike a oxidu grafenu, které se objevují u těch, jimž byly injekčně aplikovány. Nyní máme důkazy o tom, že nejnovější injekce obsahují: mRNA, spike protein, grafen oxid, SM-102 a řadu dalších potenciálně toxických látek (také: některé – ale ne všechny – injekce, se zdají být s vyšším obsahem grafen oxidu a některé se zdají být placebo s fyziologickým roztokem). Máme také důkazy, že tento protokol funguje, protože shromažďujeme svědectví mnoha lidí, kteří byli po injekci hospitalizováni nebo zraněni a uzdravili se.

Pokud znáte někoho, komu byla injekce aplikována a kdo potřebuje pomoc, poskytněte mu prosím tento výživový protokol:

Stříbro s povlakem (1-6 kapek denně, v závislosti na stupni zasažení) (Stříbro s povlakem blokuje bílkovinu obsahující síru na hrotech, aby se dostala do buňky. Aminokyseliny bohaté na síru na bílkovině hrotů interagují se stříbrem a způsobují jejich nesprávné skládání).

 • NAC (N-acetyl cystein) (urychluje detoxikaci a je považován za producenta superdetoxikačního činidla glutathionu v těle) Dávkování: 1200-2400 mg denně nalačno. NAC se doporučuje k detoxikaci oxidu grafenu a SM-102. NAC je těžké sehnat poté, co FDA nedávno zakázala jeho volný prodej v USA.
 • Zinek (30-80 mg denně v závislosti na imunologickém tlaku)
 • Vitamin D3* (10 000 IU denně)
 • Lyfosférický vitamin C (30 ml, dvakrát denně)*.
 • Kvercetin (500-1000 mg, dvakrát denně)*
 • Jód* (dávkování závisí na značce, více není lépe. Jód je přípravek, u kterého je třeba začít s malými dávkami a časem je zvyšovat.
 • PQQ* (20-40 mg denně)

Šikimáty – hlavní zdroje:

 • Čaj z borovicového jehličí pro kyselinu šikimovou nebo šikimát (ze zeleného jedlého borovicového jehličí) Existuje toxické borovicové jehličí, buďte opatrní! Při pití čaje z borového jehličí vypijte i olej/pryskyřici, která se v něm hromadí! Šikimát, kyselina šikimová a jejich deriváty mají: protirakovinné, antivirové, antimikrobiální, antikoagulační a antitrombotické vlastnosti.
 • Čaj z fenyklu a/nebo badyánu: Tyto látky jsou rovněž vynikajícím zdrojem šikimátu nebo kyseliny šikimové (která je známá tím, že neutralizuje bílkovinu hrotu).
 • C60 (1-3 kapky denně): Jedním z problémů, se kterými se setkáváme u osob, kterým byla aplikována injekce, jsou poruchy jejich energetického pole (magnetismu) a horká místa zánětu. C60 je bohatým zdrojem elektronů a působí jako hasicí přístroj na záněty a současně (protože se biologicky rozděluje po celém těle) řídí normalizaci toku elektronů v celém těle. V této kategorii nabízíme dva produkty, tradiční produkt C60* je vyroben námi a C60 Superkoncentrát* je vyroben mým přítelem, vědcem zabývajícím se uhlíkem, a obsahuje vyšší koncentraci elektronů. C60 se doporučuje k neutralizaci bílkovin spike, detoxikaci oxidu grafenu a SM-102.
 • Dřevěné uhlí (2-4 kapsle denně): Dřevěné uhlí je předním detoxikačním prostředkem a při užívání nalačno působí až do střev a aktivuje proces čištění krve známý jako „intersticiální dialýza“. Náš produkt Kohlbitr* je nejlepším aktivním kokosovým uhlím na světě a nyní nabízíme také šetrnější březové uhlí*.

Citrusové ovoce (zejména krvavé pomeranče díky vysokému obsahu hesperidinu – hesperidin je chalkon podobný kvercetinu, který deaktivuje bílkovinu hrotu).
Máta peprná (velmi vysoký obsah hesperidinu).

 • Superbyliny, které pomáhají deaktivovat spike protein:
  Schizandra Berry* (vysoký obsah šikimátu)
  Přípravky Triphala: V sanskrtu slovo Triphala znamená „tři plody“: kombinace indického angreštu (Emblica officinalis), černého myrobalánu (Terminalia chebula) a bellerového myrobalánu (Terminalia belerica). Plody terminálie jsou bohaté na šikimát.
  Třezalka tečkovaná (šikimát se nachází v celé rostlině a v květech).
  Listy komonice lékařské (bohaté na šikimát)
  Feverfew (listy a květy jsou bohaté na šikimát)
  Gingko Biloba list (bohatý na šikimát)
  yzop obrovský nebo máta koňská (Agastache urtifolia) (bohatý na šikimát)
  LiquidAmbar (Sweet Gum tree) Čaj z ostnatých semenných lusků je bohatý na šikimát.

-Potraviny: (bohaté na šikimát).
Listy pampelišky (Pampeliška lékařská, Taraxacum officinale) účinně blokuje interakci mezi buněčným povrchovým receptorem ACE2 a spike proteinem D614, mutanty D614G, N501Y, K417N a E484K in vitro)

-Rostlinné klíčky:
Pšeničná tráva a šťáva z pšeničné trávy (mladé stébla mají vysoký obsah šikimátu).


Luštěniny z čeledi bobovitých, které jsou obecně považovány za bohaté na šikimát. Zjistil jsem testování 5 klíčků a všechny byly bohaté na šikimát: fazol obecný (Phaseolus vulgaris), molice nátržník (Vigna aconitifolia), sója (Glycine max), fazole mungo (Vigna radiata) a vojtěška (Medicago saliva). U všech byl analyzován obsah kyseliny šikimové během klíčení: proces klíčení je tedy klíčový pro aktivaci produkce šikimátu.

Nattokináza (enzym) a Natto je tradiční japonská potravina vyráběná ze sójových bobů fermentovaných bakterií Bacillus subtilis var. natto. Natto (bohaté také na cévy chránící vitamin K2) a nattokináza se v minulosti používaly k prevenci vzniku krevních sraženin. Jde o to, že enzym nattokináza se podílí na rozpouštění krevních sraženin. 2000-4000 fibrinolytických jednotek denně (2-4 kapsle) s jídlem nebo bez jídla.

Serrapeptáza (enzym): je protizánětlivý proteolytický enzym ze skupiny trypsinů. Stejně jako ostatní proteolytické enzymy pomáhá serrapeptáza rozkládat bílkoviny na menší částice. Může podporovat hojení tím, že snižuje hromadění tekutin a nečistot, které se vyskytují kolem nekrotické nebo poraněné tkáně. Dávkování: Dávkování: 100-200 mg denně nalačno.

Ozone a oxygenoterapie jsou účinné při rozkladu bílkovin hrotů a oxidu grafenu. Doporučují se všechny formy od konzumace MMS až po pití ozonované vody nebo použití ozonované vody pro klystýry a dokonce i ozonové injekce vyškoleným zdravotníkem.

zdroj plus doplňky na stránka Davida

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář