Jak Soros s Clintonovou málem dobyli svět (a byli zastaveni právě včas)

(Natural News) Nějakou dobu – přesněji několik měsíců – to vypadalo, že kandidátka na prezidentský úřad Hillary Clintonová vezme Bílý dům ztečí.

Měla k dispozici rozsáhlou síť sponzorů; průzkumy dopadaly v její prospěch; měla v zásobě politické kontakty získané během třiceti let politické kariéry a navíc globální síť obdivovatelů a nadto důvěrně znala něco, co jiní kandidáti ne: z první ruky věděla, jak funguje Washington.

Clintonové pomáhalo několik důležitých podporovatelů včetně miliardáře George Sorose, který ve Spojených státech a v Evropě dlouhodobě financuje síť nejrůznějších (hlavně „neziskových“) organizací s cílem vytvořit celoplanetární řád, který povede vybraná „elita“ se samotným Sorosem v čele. Clintonovi do této skupiny bezpochyby náleží.

Dokonalé plány nicméně překazil velmi nepravděpodobný a neortodoxní kandidát Donald J. Trump, první americký populistický prezident po dlouhé době a muž, kterému nikdo v mainstreamových médiích nedával ani za mák šance.

Správce hedgeových fondů z Wall Street a finanční guru Mitch Feierstein je naprosto přesvědčen, že Trumpovo vítězství přišlo přesně v tu pravou dobu. Kdyby prý nevyhrál, měl by nový globalistický řád s veškerou svojí tyranií cestu otevřenou.

Jak píšou Sputnik news, podrobnosti o tomto globalistickém plánu se skrývají ve složitém textu smlouvy o transpacifickém partnerství, jejíž šance na nabytí platnosti se nyní rovnají nule. Tato smlouva poskytovala zvláštní jednací výhody vybraným korporacím. Zákonodárci pověření jejím schválením ji měli číst tajně, pod slibem zachování mlčenlivosti. (Poznámka pro Washington: ne, takhle demokracie nefunguje!)

„George Soros a Clintonová s.r.o. málem vyhlásili splnění mise spočívající v nastolení neprůhledného Nového světového řádu,“ sdělil Sputniku Feierstein, který ve finančním sektoru pracuje skoro čtyřicet let a jeho působišti byly v minulosti krom New Yorku i Tokio a Londýn.

Jak jsme zde na Natural News psali, jeden z prvních Trumpových exekutivních kroků po inauguraci bylo smetení TTP se stolu. Nový prezident se smlouvě vysmíval už během kampaně jako jednomu ze „špatných obchodů“ minulé americké administrativy.

A s TTP se podle Feiersteinova názoru zhroutily plány Sorose a Clintonové na globální dominanci. „Prozatím zapomeňte na Sorosův Nový světový řád, protože do Bílého domu nastoupil nový šerif, 45. prezident USA Donald Trump, který slíbil, že vysuší tenhle močál. TTP je teď historie a bude zajímavé, co kolem té věci ještě vyjde najevo,“ uvedl finančník.

Na TTP bylo obzvlášť zákeřné to, že by byla umožnila korporacím ve dvanácti signatářských zemích, z nichž mnoho bylo v Asii, fungovat v zásadě v utajení, vytvářet si svá vlastní pravidla – pravidla, proti kterým by národní vlády nesměly nic namítat a která ani nemusela být v souladu s ústavou příslušné země – a poskytovala by jim ochranu v případě jakýchkoli škod způsobených jejich aktivitami, včetně škod na životním prostředí a porušování lidských práv a práv zaměstnanců.

Feierstein potvrzuje to, co Trump během své kampaně prohlašoval, totiž že TTP byla doslova jedna z nejhorších obchodních dohod, jakou kdy washingtonští politici a globalisté, s nimiž jsou tito politici úzce spřízněni, připravili.

„TTP mělo být Obamovo vrcholné veledílo po 35 letech marných snah neoliberalismu financovaného oligarchy ku prospěchu oligarchií,“ poznamenal finančník.

Už od dávných časů existují lidé nebo skupiny lidí, které v první řadě chtějí vládnout všem ostatním. V posledních několika staletích tato uskupení dosahovala svých cílů pomocí vojenské síly. V moderní éře, kdy jsou ekonomiky jednotlivých zemí propletené a vzájemně na sobě závisí, mají-li přežít, se přístup predátorů změnil. Nyní je pro ně mnohem výhodnější manipulovat ekonomiku tak, aby z toho měli osobní zisk a hlavně bezpečně ovládali veřejnost. Koneckonců, když můžete člověku dokonale kontrolovat způsob obživy, nemusíte se namáhat s jeho odstraňováním a ještě vám vytvoří nějaký zisk (ačkoli zbavit se ho klidně můžete, když se rozhodnete).

Plány tandemu Soros – Clintonová byly zlé, ale díky Trumpovi a jeho unikátnímu vítězství byly zmařeny.

Přinejmenším prozatím.

J.D. Heyes

 

Zdroj

1 komentář: „Jak Soros s Clintonovou málem dobyli svět (a byli zastaveni právě včas)

Napsat komentář