Jirkovou optikou (350. V jednu Schumannovku věřiti budeš! 1/2)

Lidi je náramně snadné napálit. Zmanipulovat. Svést z cesty.

To, kde se to zejména děje, nejsou překvapivě večerní zprávy, nebo ranní noviny. Ty sledují lidé, kteří zpapají zpravidla vše a řádně poděkují. Hlavní bitva se odjakživa odehrává v uzavřených či polootevřených spolcích. Třeba politických stranách. Třeba think-tancích. Třeba různých náběženstvích. Tam už jsou často lidé, kteří mají o něco větší iq a o něco větší zkušenost. A určitý zájem, který je buď sjednocuje, či rozděluje. Satanistické elity to mají nyní o to snadnější, že žádné velké náboženství už vlastně přes 14 století nevzniklo.

A je zde jen takové hnutí.. new age, kam spadá vše. Ano, všichni jsme na tom vyrostli, nebo téměř všichni. Otázka je, kam jsme se posunuli. Co jsme pochopili, co přijali, co ozdravili. Zda děláme, nebo jen žvaníme. Zda používáme v praxi, nebo jsme jen vysocí teoretici. Ano, po ovoci poznáme je.. to už veděli dávno. Jestli náhodou nejsme pořád tam, kde jsme byli v tom 99. roce, kdy jsme tady na webu začínali. Zkoumal jsem, jak vlastně vznikají názorové proudy v new age. V minulosti v čele stávala silná osobnost, to ještě šlo.

Teď už se ale vlastně ani neví, jak to které tvrzení vzniklo.Prostě se najednou vyloupne, každý přidá trošku.. jednou z velkých lží je ta o Schumannově rezonanci a jejím vzestupu, což má údajně dokazovat transformaci lidstva. I já to svého času čapl a posílal chvilku dál.. než jsem si uvědomil, že to je nesmysl. Fyzicky, fyzikálně.. než jsem si povšiml, že Schumannovka (pokud tedy ty grafy vůbec zachycují Schumannovku) stoupá hlavně kolem měsíčních extrémů. Zejména nóvu.

Začal jsem to studovat podrobněji. Viděl, že to souvisí se severní deklinací, úplňkem, či nóvem. Viděl, že právě v tu dobu páchají sebevraždu i hejna nejvyspělejších obyvatel planety. Delfíni. Že by nebyli připraveni na vzestup? Těžko. Lidi někdo obelhal. Schumannovka a její kvílení je ve skutečnosti kvílení Země o pomoc, ať už si o tom chytrácí z new age davu myslí cokoliv, ať už o tom píší cokoliv.

A pak všechny ty storky, že současně už je Schumannovka desetkrát, stokrát, tisíckrát větší, než dříve.. Ano. Tak určitě.

Pojďme se podívat na to, co vlastně Schumannovka údajně má být, a čím ve skutečnosti (podle mne) je, pokud vůbec je.

Vrchní vrstvy atmosféry, resp. mnohem vyšší vrstvy, mají být 4 základní.

Troposféra, stratosféra, mezosféra, termosféra. Údajně od povrchu planety až do výše cca 640 km. A nad ní je exosféra, ta by měla být přibližně do poloviny vzdálenosti k Měsíci, ten se pohybuje houpavou chůzí průměrně 190.000 km od Země.

Podle mne lepší členění je podle iontů a volných elektronů, a vše dohromady najdete na tak vysoce nedůvěryhodném zdroji, jako je Wikipedia, kam to sázejí moudré univerzitní hlavy. 🙂

Kde bychom měli hledat Schumannovku? Co vlastně představuje? Jak je nastaven „tep Země“ a má něco společného s vzestupem? Proč duchovní hordy pořád opakují řeči o vzestupu, o tom, že vyšší frekvence navozují vyšší stavy vědomí a uvolnění, když jsou lidé stále více sevření a v křeči? A mění skutečně frekvenci, nebo je to jen utkvělé přání některých duchovních úletářů? Snaží se snad někdo v této věci oklamat veřejnost? Komu a čemu věříte vy?

Co se tedy skutečně mění a v jaké míře? Otázky, stále jen otázky. 🙂 ale právě ty vedou k odpovědím. 🙂

Jak změny energií (po)nesou lidská srdce jste četli v mém článku před pár dny.

Mám dnes (úterý) při psaní snad severně deklinační horečku a křeče, tak o tom snad někdy v druhém díle. Tohle je dnes moje maximum. 🙁 Tak toto je jen taková předehra a vrátím se k tomu, věřme že nám nástup léta poskytne dostatek času pro úvahy. 🙂

Tak do té doby na počtenou.

sr3

 

sr2

 

sr1

 

 

 

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář