Akce Spalničky! Co je to za nemoc a kdo rozjel s lidmi další šílenou hru strachu?

Nemohli jste si nevšimnout! Jsou jich plné skříně. Otevřene časopis: spalničky! Televizní noviny? Spalničky. Plakát u lékaře? Spalničky. E-mail od vaše zaměstnavatele? Změření protilátek na spalničky.

Kdyby nešlo o zdraví a o životy, je to až komické, jak se upachtěně snaží zavést něco, co je takřka 100 let staré a co nikdo nechce a nepotřebuje. Něco, co je historický omyl, či spíš něco, co je obludný satanský záměr. Občané tak stále více a lépe vidí, že jsou jenom čísla, hmotný majetek sro zvaných národní státy, nebo nyní již spíš nadnárodní struktury, bez vlastní možnosti výběru a práva. To samo o sobě je vzrůstající pozice k budoucímu uvědomění a vlně převratů.

Zdá se, že kdosi v pozadí přesně podle vzoru,

1) vytvoř problém

2) upozorni na něj a pojmenuj ho

3) navrhni řešení a označ ho za jediné možné,

4) toto řešení jednoznačně a jednomyslně zaveď a přijmi

což je mechanismus, kterým totalitní světovláda postupuje už stovky let, opět rozjel novou kauzu. Překvapuje intenzita a rychlost nárůstu těchto sdělení, překvapuje také rychlost, jakou začíná jindy impotentní zahnívající kapitalisticko-globálně-fašistický režim vynucovat opatření, tedy to jediné, co nabízí: očkování.

Tak jako již tradičně, úzká skupina elit se snaží mezi fragmenty rozdělené společnosti vytvořit konflikt. V tomto případě se snaží PR praktiky přesvědčit očkované smyšlenou konspirací, že za nejnovější epidemie (vždy pár desítek lidí) mohou neočkovaní a jejich pošahané biomatky. Těm mezitím udělují bílé košile pokuty (každému rodiči 5 tisíc korun, ale ne vždy), protože svoboda jak známo není pro chudé. Na jednu takovou sbírku dalších rodičů, kteří se rozhodli zvůli bránit, můžete aktuálně přispět zde.

Jen málokdo se přitom tomuto tlaku bránil poměrně jendoduchou otázkou, která by tolik přemýšlení nestála: Proboha, vždyť je snad proti této nemoci očkován, ne? Protože však přeci jen počet těch, kteří se „drze ptají“ vzrůstá, přišli spin-doctoři s teorií tzv. proočkovanosti. Ta v ČR patří k nejvyšším v Evropě a na světě vůbec.

Pojďme si nejprve říci, co vlastně nemoci typu neštovice, zarděnky, z nichž většinou z nich ročníky cca 1975 a mladší i prošli, představují za nemoci.

U většiny z nich se podle všeho jedná o herpesový, tedy oparový druh. Herpes. Tím zdravý imunitní systém reaguje dočasně na rychlou změnu stavu, řekli bychom úlek, nebo šok. Jde vždy o strachovou reakci na velký jang, agresi. Znásilnění.

Poškozenému imunitnímu systému, třeba velkým jangem elekgromagnetického mobilního záření, chemií, či jiným, vznikne pásový opar, nebo případně i nemoc typu neštovice.

Vypůjčím si k tomu zde svých několik starších psaní z mé laboratoře a psychosomatiky, kterou již 15 let zkoumám na mnoha desítkách případů mých pacientů:

Spalničky, a přeneseně také neštovice atd. Abychom tomu, co se kolem těchto „nemocí“ děje, porozuměli, musíme se podívat na jejich příčinu psychosomaticky a ty příčiny vůbec hledat. Což bílá, chemická medicína dělá velmi ojediněle a když, hledá chybně v genech, kde se ovšem většina předpokladů nemocí samozřejmě neukazuje, to už musí být, aby to bylo i na genetické bázi. Nehledá v psychice, jakkoli o tom mluví, a už vůbec pak nehledá v rodových vzorcích a osudech. Tyto tzv. „infekční nemoci“ naznačují, že se týkají nás všech, našeho společného díla, a souvisejí s tím, když je „ve vzduchu“ velká nerovnováha, v tomto případě příliš mnoho jangu. To může být z různých příčin… ať už jde o ten nejjemnější, příliš rychlý posun civilizace, který buňky nestíhají, nezvládají, anebo přílišné zatížení hmotou, jangem, průmyslem, zejména ve 20. a 21. století, anebo tu nejhorší příčinu, válku, která je hotovým semeništěm mnoha „infekcí“, v minulosti často například tuberkulózy (už nemohu, nemohu dýchat, chci utéct!). Jde tedy o setkání organismu s prudkou agresí, patologickým jangovým principem, která zasáhne jemnost a nevinnost, a s kterou se snaží pomocí této „nemoci“ vyrovnat, spálit ji. Je možné, že někteří ojedinělí jedinci tomuto boji zcela podléhají, podobně jako jejich předci ve válkách podlehli agresi, nebo ji (spíše) sami způsobovali. Jsou to ovšem velmi malá čísla. Navíc zvrátit převahu jangu dalším jangem (očkováním) je samozřejmě nesmysl a velký historický omyl vědy, která zatím zcela (a nejspíš záměrně) selhává v poznání naprostého základu bytí, kdy nerozpoznala základní principy vzniku a zachování života, a vyrovnání dvou základních energetických polarit, jangu a jinu.

Režimy se pro nezasvěcené z neznámého důvodu, pro nás ostatní pak celkem pochopitelně rozhodly těmto nemocem bránit tzv. očkováním. To však energeticky způsobuje a zajišťuje to, že se jedinec de facto přestává bránit veškeré agresi, ač pln vzteku  rezignuje vně i uvnitř, což snižuje psychickou odolnost, zvyšuje potenciál chronických nemocí, a zejména, usnadňuje politické tlaky a implementace změn, v poslední době jsme svědky například obrovských vln imigrantů, proti kterým se lidé cítí zcela bezmocní. Na vině je právě i očkování. I proto se o něj vede tak obrovský boj , neboť výrazně slouží a ulehčuje každému totalitnímu režimu jeho „status quo“ fungování. A nakonec, imigranti asi jediní očkování nepotřebují. co totiž západní režimy ještě využijí, je jejich agrese..

Lidské tělo je JIN. Kovy, na které je většina vakcín navázaných, je JANG. Navíc to vpíchnou ostrou jehlou, bolest, znásilnění. Právě v té chvíli začíná nesmiřitelný konflikt, kdy bojuješ se všemi a s každým. Stejně, jako Tvůj imunitní systém s trvalým zánětem. Zejména mozek, nervová síť, játra a slinivka, které jsou nejvíce ohroženy. Mimochodem, už jste někde četli, čemu vděčíme za tak obrovský nárůst rakoviny? Tak vidíte, tak důležité věci a nikdo vám je v televizi nezanalyzuje, že? 🙂 Prst by totiž musel namířit i na očkování.

Ano. To je princip očkování. A pak jsi ve vzdoru a nenávidíš.. nenávidíš tátu, nenávidíš šéfa, nenávidíš terapeuta, nebo prezidenta.. ale dávno zapomeneš na to, že nenávidíš hlavně lékaře, který ti tu sračku vpíchl, a nenávidíš svoji mámu, že tě od toho neochránila.

A přirozeně, že děti po očkovacím rituálu, tomto aktu znásilnění čistoty, začínají někde hluboce uvnitř nedůvěřovat, co v cí, nenávidět. Mozek se změní v místo hledání Jednoty v touhu po boji, po válce, po krvi, po soutěžení, po kariéře a po moci, aby už nemusel dál trpět. „Ty jsi ten, který mne zradil, pomstím se ti!“

Kromě snahy snížit obranyschopnost imunitního systému a snížení výkonu a kapacity mozků a NS budoucích otroků je právě toto hlavní cíl totalitních režimů výrazně lpějících na očkování a ochromení své poplulace. Ta  pak nenávidí všechno a všechny, a poslechne jen hrubou sílu, tedy národní či nadnárodnmí stát, přičemž jen u některých jedinců to zůstává dlouho pod povrchem nevědomí.

 

Také očkování samotné znamená pro organismus obrovskou agresi. Možná si vzpomenete, obrna byla na cukru, ale mnohá další očkování.. , nebo se běžte někdy podívat na očkování dětí injekcemi. Neodcházejí s úsměvem, ale s tváří zkřivenou bolestí. Jejich křehký systém a důvěra ve svět se právě setkal se znásilněním, obrovskou agresí, kterou se jim novodobí Mengelové snaží ukázat vědecký stupeň naší vyspělé civilizace. Co na tom, že se mýlí. Co na tom, že možná polovinu dětí nadobro zchromí, formou alergií, rozjede u nich psychickou labilitu, problémy s učením,  nebo později třeba diabetes, co na tom, že některé z nich učiní dokonce trvale invalidní bez možnosti jakkoliv od státu vymáhat odškodnění, neboť „účinná souvislost nebyla prokázána“.

Co s tím? Můj známý, majitel velké reklamní kanceláře, jehož jméno jsem zapomněl, už je to mnoho let, přinesl do ordinace před lety pistoli a řekl dětskému lékaři: Pane doktore, napište si do karty co chcete, ale malého očkovat prostě nebudete! Protože pokud se mu po ní něco stane, zastřelím vás! Lékař tomuto chování překvapivě velmi dobře a napoprvé porozuměl. Přímá osobní zodpovědnost sluhů v bílých pláštích? Zřejmě je to pro některé lidi cesta, jak si ji vynutit. Neboť soudy v drtivé většině případů rozhodují na intervenci lékařských komor a fakových krycích posudků jiných lékařů v neprospěch pacienta.

O očkování a jeho dějinách najdete asi 4-minutový článek tady. Je to to nejdokonalejší shrnutí, které jsem o něm četl.

Média nejen naše, ale celosvětově, vytrubují, že je se spalničkami hrozný problém, že začíná epidemie. Je to nesmysl. Naopak, v posledních 2 letech je třeba v Německu nejméně případů neštovic za jejich 15-letou uváděnou historii.

Stále více se na veřejnost klubou dosud tutlané informace, pro výrobce možná jen „vedlejší účinky“ vakcín o tom, že po celou dobu protilátek v krvi je vlastně proočkovanec infekční ve vztahu k druhým. Zatím se v lepším případě mluvilo o tom, že by proočkovanci neměli chodit ven či na veřejnost třeba týden. Imunita proti té které nemoci však podle věčně pomýlených věTců zřejmě znamenala to, že imunitní systém vlastně neustále s nemocí bojuje. 10, 15 let, po celou dobu tzv. protilátek.

Pokud je imunitní systém ochromeného naočkovance zaměstnán neustále bojem s různými 35 – 63 uměle vsazenými infekty, jak v které zemi, je zřejmé, že nemá sílu už na nic dalšího. Tím se také vysvětluje, proč malé očkované děti ve školce, jakmile se někdo objeví v dosahu jedné místnosti třeba s rýmou, okamžitě ji dostanou, doplní ji kašlem a léčí se u nich 14-21 dní, během kterých ji stihnou předat ještě všem v rodině . To je něco, co u neočkovaných dětí zcela postrádáme. Jistě, stává se, výjimečně, ale občas také, že dostanou rýmu, ale trvá zpravidla přesně 24 hodin a nikdo další od nich nic dalšího nechytne.

Nejagresivněji se začíná chovat chobotnice systému v USA, ale toto chování lze očekávat také v Evropské Unii. Byť v některých zemích ani očkování není povinné, lze očekávat jeho brzké zavedení an bloc v řádu měsíců, pravděpodobně po první „rozšíření infekce a pandemie větších rozměrů“, samozřejmě zejména virtuálně masmediální s vynikajícím pokrytím.

Jde o obrovský byznys a mnoha set miliardový trh. Speciální agentury najímají na takové NWO akce herce, v lepším případě, v horším případě si jako tato mediální stanice si pro svůj PR marketing půjčí fotografii bez vědomí těch, kteří na ní jsou. Jako tato kampaň na spalničky. Paradoxně je na ní zachycen syn rodičů, který takto onemocněl po očkování vakcíně MMR. Systém si ze svých otroků už dělá vyloženě prču. Vysmívá se jejich strachu a bezmoci do očí. Všeho do času, milí fašisté. Všeho do času!

56659811_10216096437697828_6267859827632898048_n

Odpor k očkování je již tak velký, že nestačí ani lži o ruských trollech, kteří dokázali přesvědčit naivní západní populaci o šílenosti očkovacích plánů, a sociální sítě a weby narychlo přijímají nadnárodním státem a tedy USA a EU diktované cenzurní doložky. „Marku, buď to začneš mazat, nebo Tě prostě zničíme, “ vzkázaly elity majiteli největší sociální sítě na světě a na důkaz svých slov srazily hodnotu akcií o několik miliard dolarů během několika desítek hodin. Mark Zuckerberg chudl v červenci loňského roku tempem 3 miliard korun za minutu.

 

Úřady nyní začínají s těmi, které na své operace hodlají najmout, a bez kterých se neobejdou. Tedy s lékaři a sestrami. Ti už ale také nejsou včerejší stádo, a tak se začínají očkování bránit. Na očkování proti chřipce pochopili, tedy zejména na svých klientech, těch, kteří se pak z očkování a následné chřipky nemohli půl roku dostat, že se s nimi nehraje falešná hra. A očkování v počtech větších než malých odmítají.

chripka

Umřelo vám či zchromlo po očkování dítě? Nevadí, za odškodnění si nyní koupíte zcela nové, mohl by být nakrásně poměrně úderný slogan připravované udičky a další pasti na klienty a otroky, zákona o odškodnění obětem očkování, který je právě v projednávání politickým procesem v Praze.

Slovensko zatím pospíchá zavést ještě někteří horší povinné formy očkování, například očkování proti rakovině děložního čípku. Jedna z „hlav“ dřívějšího výzkumu firmy Merck, tedy i tohoto byznys modelu však již přiznala, že jde o obří podvod.

Zatím můžete být klidní, očkovacím centrům minimálně v Praze došly vakcíny, zájem je prý enormní/.

Přichází doba, kdy vás bude chtít nastupující totalitní režim, zřejmě nejhorší a také na dlouhou dobu poslední v dějinách, donutit kleknout na kolena a čurat a kakat strachy prosit, ať vám jejich lidé, oni je nazývají odborníky, a jsou to zejména právníci, vojáci či bezpečností pracovníci,  a lékaři, pomohou. Jen naše odvaha a vzájemná podpora a soudržnost může nakonec způsobit, že se tyto šílené plány satanistů změny podstaty DNA lidí v dálkově řízené bioroboty podaří zničit.

Bůh s námi všemi!

 

PS: A ještě něco od ruských trollů, jak říká západní masmediální a politická propaganda všem, kteří si zatím dokázali zachovat svůj vlastní selský rozum a jsou rozhodnuti bojovat za svoji svobodu, za svoje zdraví, za svůj život. Málo lidí se ještě stále zajímá o to, jak vlastně vznikly některé fatální nemoce.

ZDE

Člověkem stvořená epidemie (Man Made Epidemic – CZ titulky – 1. část) от Kokoska на Rutube

a další zajímavé a důležité video ZDE:

FC984985-3655-4F14-BF6D-C793B7363A55

CD8D5728-01EF-4BD2-B7BA-1B7F26E53A3F

 

PSS:

Také Británie zřejmě zakáže diskutovat nejen o vedlejších účincích vakcín, ale také o jejich složení.

britanie

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 849 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář